'Parker op weg naar fraaie job na Club Brugge-fiasco'

door
'Parker op weg naar fraaie job na Club Brugge-fiasco'

De prestaties in de Champions League mochten gezien worden, maar in eigen land heeft Club Brugge een erg tegenvallend seizoen achter de rug. En dat leidde ook tot de nodige trainerswissels. Daarbij was vooral de aanstelling van Scott Parker een gigantische miscast.


De Bruggelingen besloten vorige zomer om hun lot in handen van Carl Hoefkens te leggen. Die leidde Club ook naar de 1/8ste finales van de Champions League, maar moest na een halfjaar beschikken wegens tegenvallende resultaten in eigen land. Vervolgens werd Scott Parker aangeworven als nieuwe T1.

Maar dat bleek al snel een slechte zet van het bestuur. De Engelsman had veel te weinig kennis van de competitie en zijn selectie om meteen zijn stempel te drukken, waardoor de resultaten zelfs van kwaad naar erger gingen. Lang duurde zijn passage op Jan Breydel dan ook niet. Zo mocht hij na amper 67 dagen weer beschikken.

LEES OOK: Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Uitdaging in Engeland

Voor Parker was het al zijn tweede ontslag van het seizoen, nadat hij enkele maanden eerder ook al op straat werd gezet bij AFC Bournemouth. Desondanks zou hij nu toch weer in de running zijn voor een fraaie job. Volgens The Daily Mail hoort de oud-middenvelder immers bij de topkandidaten om aan de slaag te gaan als hoofdcoach van Leeds United, dat vorig seizoen degradeerde uit de Premier League. Parker zou er in de weegschaal liggen met de Fransman Patrick Vieira en de Deen Daniel Farke.

Club heeft te weinig geduld gehad met Parker ...

Meest recent

'Anderlecht pakt uit: transfervizier op JPL-smaakmaker'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

0
0
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

14
14
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

40
40
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

69
69
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

130
130
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

38
38
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

51
51
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

489
489
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

89
89
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

84
84
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

266
266
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

213
213
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

390
390
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

181
181
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

147
147
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

203
203
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

46
46
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

162
162
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

250
250
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

215
215
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

52
52
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

309
309
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

381
381

Meer sportnieuws