'Fredberg doet ultieme poging: bod van ruim 9 miljoen'

977 stemmen
'Fredberg doet ultieme poging: bod van ruim 9 miljoen'

RSC Anderlecht staat op punt om een eerste grote transfer aan uitgaande zijde te doen, zo is Bart Verbruggen voor een pak miljoenen op weg naar Brighton. En een aanzienlijk deel van die opbrengsten zouden de Brusselaars willen gebruiken om de eigen selectie te versterken. Een nieuwe spits geldt daarbij als de prioriteit.


Sinds duidelijk werd dat de samenwerking met Islam Slimani naar alle waarschijnlijkheid geen vervolg krijgt, staat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst van sportieve baas Jesper Fredberg. En daarvoor zette de Deen in op verschillende pistes. Zijn landgenoot Kasper Dolberg bijvoorbeeld, die zou mogen vertrekken bij OGC Nice. Maar tot een doorbraak in dit dossier kwam het vooralsnog niet. Een ander veelgenoemd alternatief is Luiz Vazquez.

LEES OOK: Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

Gecompliceerd dossier

Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar daar belandde hij in de voorbije maanden op een zijspoor en dus leken er opportuniteiten te liggen. Paars-Wit zou ook tot twee keer toe een bod hebben uitgebracht, maar telkens lag Boca dwars. Bovendien werd het dossier niet gemakkelijk gemaakt door de vele tussenpersonen die betrokken zijn.

Ultiem bod

Even leek de piste-Vazquez dan ook dood en begraven. Maar in Zuid-Amerika denkt men daar blijkbaar anders over. Zo beweren lokale media dat Anderlecht nog een ultiem bod zou overwegen. Het zou daarbij gaan om een bedrag van 10 miljoen dollar, zo'n 9.15 miljoen euro. Weliswaar alle kosten inbegrepen. Toch is het maar de vraag of dat voldoende zal zijn. Het bestuur van Boca Juniors mikt immers op een som die dicht bij zijn afkoopclausule van 15 miljoen dollar ligt.

Anderlecht kan zich beter op andere pistes toeleggen ...

Meest recent

Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

15
15
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

31
31
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

360
360
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

462
462
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

109
109
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

207
207
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

111
111
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

413
413
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

176
176
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

124
124
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

704
704
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

339
339
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

635
635
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

595
595
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

797
797
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

209
209
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

159
159
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

760
760
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

356
356
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

241
241
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

181
181
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

177
177
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

273
273
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

172
172

Meer sportnieuws