'Fredberg doet ultieme poging: bod van ruim 9 miljoen'

977 stemmen
'Fredberg doet ultieme poging: bod van ruim 9 miljoen'

RSC Anderlecht staat op punt om een eerste grote transfer aan uitgaande zijde te doen, zo is Bart Verbruggen voor een pak miljoenen op weg naar Brighton. En een aanzienlijk deel van die opbrengsten zouden de Brusselaars willen gebruiken om de eigen selectie te versterken. Een nieuwe spits geldt daarbij als de prioriteit.


Sinds duidelijk werd dat de samenwerking met Islam Slimani naar alle waarschijnlijkheid geen vervolg krijgt, staat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst van sportieve baas Jesper Fredberg. En daarvoor zette de Deen in op verschillende pistes. Zijn landgenoot Kasper Dolberg bijvoorbeeld, die zou mogen vertrekken bij OGC Nice. Maar tot een doorbraak in dit dossier kwam het vooralsnog niet. Een ander veelgenoemd alternatief is Luiz Vazquez.

LEES OOK: Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Gecompliceerd dossier

Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar daar belandde hij in de voorbije maanden op een zijspoor en dus leken er opportuniteiten te liggen. Paars-Wit zou ook tot twee keer toe een bod hebben uitgebracht, maar telkens lag Boca dwars. Bovendien werd het dossier niet gemakkelijk gemaakt door de vele tussenpersonen die betrokken zijn.

Ultiem bod

Even leek de piste-Vazquez dan ook dood en begraven. Maar in Zuid-Amerika denkt men daar blijkbaar anders over. Zo beweren lokale media dat Anderlecht nog een ultiem bod zou overwegen. Het zou daarbij gaan om een bedrag van 10 miljoen dollar, zo'n 9.15 miljoen euro. Weliswaar alle kosten inbegrepen. Toch is het maar de vraag of dat voldoende zal zijn. Het bestuur van Boca Juniors mikt immers op een som die dicht bij zijn afkoopclausule van 15 miljoen dollar ligt.

Anderlecht kan zich beter op andere pistes toeleggen ...

Meest recent

'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

23
23
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

152
152
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

226
226
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

167
167
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

49
49
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

72
72
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

131
131
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

74
74
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

70
70
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

162
162
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

147
147
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

116
116
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

237
237
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

441
441
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

291
291
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

31
31
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

136
136
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

168
168
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

813
813
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

232
232
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

137
137

Meer sportnieuws