'Fredberg doet ultieme poging: bod van ruim 9 miljoen'

977 stemmen
'Fredberg doet ultieme poging: bod van ruim 9 miljoen'

RSC Anderlecht staat op punt om een eerste grote transfer aan uitgaande zijde te doen, zo is Bart Verbruggen voor een pak miljoenen op weg naar Brighton. En een aanzienlijk deel van die opbrengsten zouden de Brusselaars willen gebruiken om de eigen selectie te versterken. Een nieuwe spits geldt daarbij als de prioriteit.


Sinds duidelijk werd dat de samenwerking met Islam Slimani naar alle waarschijnlijkheid geen vervolg krijgt, staat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst van sportieve baas Jesper Fredberg. En daarvoor zette de Deen in op verschillende pistes. Zijn landgenoot Kasper Dolberg bijvoorbeeld, die zou mogen vertrekken bij OGC Nice. Maar tot een doorbraak in dit dossier kwam het vooralsnog niet. Een ander veelgenoemd alternatief is Luiz Vazquez.

LEES OOK: Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Gecompliceerd dossier

Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar daar belandde hij in de voorbije maanden op een zijspoor en dus leken er opportuniteiten te liggen. Paars-Wit zou ook tot twee keer toe een bod hebben uitgebracht, maar telkens lag Boca dwars. Bovendien werd het dossier niet gemakkelijk gemaakt door de vele tussenpersonen die betrokken zijn.

Ultiem bod

Even leek de piste-Vazquez dan ook dood en begraven. Maar in Zuid-Amerika denkt men daar blijkbaar anders over. Zo beweren lokale media dat Anderlecht nog een ultiem bod zou overwegen. Het zou daarbij gaan om een bedrag van 10 miljoen dollar, zo'n 9.15 miljoen euro. Weliswaar alle kosten inbegrepen. Toch is het maar de vraag of dat voldoende zal zijn. Het bestuur van Boca Juniors mikt immers op een som die dicht bij zijn afkoopclausule van 15 miljoen dollar ligt.

Anderlecht kan zich beter op andere pistes toeleggen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

11
11
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

60
60
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

33
33
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

16
16
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

49
49
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

130
130
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

418
418
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

108
108
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

128
128
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

113
113
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

89
89
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

149
149
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

850
850
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

141
141
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

283
283
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

97
97
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

784
784
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

156
156
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

179
179
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

220
220
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

72
72
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

230
230
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1090
1090
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

101
101
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

359
359

Meer sportnieuws