'Fredberg doet ultieme poging: bod van ruim 9 miljoen'

977 stemmen
'Fredberg doet ultieme poging: bod van ruim 9 miljoen'

RSC Anderlecht staat op punt om een eerste grote transfer aan uitgaande zijde te doen, zo is Bart Verbruggen voor een pak miljoenen op weg naar Brighton. En een aanzienlijk deel van die opbrengsten zouden de Brusselaars willen gebruiken om de eigen selectie te versterken. Een nieuwe spits geldt daarbij als de prioriteit.


Sinds duidelijk werd dat de samenwerking met Islam Slimani naar alle waarschijnlijkheid geen vervolg krijgt, staat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst van sportieve baas Jesper Fredberg. En daarvoor zette de Deen in op verschillende pistes. Zijn landgenoot Kasper Dolberg bijvoorbeeld, die zou mogen vertrekken bij OGC Nice. Maar tot een doorbraak in dit dossier kwam het vooralsnog niet. Een ander veelgenoemd alternatief is Luiz Vazquez.

LEES OOK: 'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Gecompliceerd dossier

Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar daar belandde hij in de voorbije maanden op een zijspoor en dus leken er opportuniteiten te liggen. Paars-Wit zou ook tot twee keer toe een bod hebben uitgebracht, maar telkens lag Boca dwars. Bovendien werd het dossier niet gemakkelijk gemaakt door de vele tussenpersonen die betrokken zijn.

Ultiem bod

Even leek de piste-Vazquez dan ook dood en begraven. Maar in Zuid-Amerika denkt men daar blijkbaar anders over. Zo beweren lokale media dat Anderlecht nog een ultiem bod zou overwegen. Het zou daarbij gaan om een bedrag van 10 miljoen dollar, zo'n 9.15 miljoen euro. Weliswaar alle kosten inbegrepen. Toch is het maar de vraag of dat voldoende zal zijn. Het bestuur van Boca Juniors mikt immers op een som die dicht bij zijn afkoopclausule van 15 miljoen dollar ligt.

Anderlecht kan zich beter op andere pistes toeleggen ...

Meest recent

Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

2
2
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

5
5
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

120
120
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

82
82
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

214
214
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

498
498
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

136
136
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

302
302
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

322
322
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

40
40
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

33
33
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

42
42
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

100
100
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

126
126
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

101
101
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

143
143
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

532
532
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

352
352
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

85
85
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

51
51
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

406
406
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

146
146
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

844
844
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

139
139
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

51
51

Meer sportnieuws