Volgend slachtoffer? 'PSG heeft nieuwe topcoach gekozen'

door
Volgend slachtoffer? 'PSG heeft nieuwe topcoach gekozen'

Paris Saint-Germain verzekerde zich zoals verwacht van de Franse landstitel. Maar zowel in de Champions League als in de Coupe de France sneuvelde de miljoenenploeg vroegtijdig. Naar komend seizoen toe moet dan ook heel wat veranderen bij de miljoenenclub uit Parijs.


In 2011 kwam de club uit de Franse hoofdstad in handen van Qatarese eigenaars. Onder hun bewind werden steevast miljoenen gespendeerd op de transfermarkt, in die mate zelfs dat de Financial Fair Play-regels aangepast moesten worden. Het grote doel van die investeringen is het behalen van de CL-eindzege. Maar elk jaar loopt er wel iets fout. Ook dit seizoen vormden de 1/8ste finales het eindstation. Iets wat niet zonder gevolgen zal blijven.

LEES OOK: Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Grote schoonmaak

Zo zou sportieve baas Luis Campos van plan zijn om met de grove borstel voor de selectie te gaan. Het vertrek van Lionel Messi werd inmiddels bevestigde en ook Sergio Ramos zwaaide na de laatste competitiematch af. In de komende weken zullen ongetwijfeld nog meer spelers dat voorbeeld volgen. Daarnaast viel ook het doek over hoofdcoach Christophe Galtier. Die was nochtans maar eer jaartje aan de slag in het Prinsenpark.

Spaanse revolutie

Sindsdien werden verschillende pistes geopperd om hem op te volgen. Julian Nagelsmann werd lange tijd genoemd, maar vorige week raakte bekend dat de Duitser het niet zal worden. Inmiddels zouden de Parijzenaars echter wel beet hebben. Volgens onder meer L'Equipe is de keuze gevallen op Luis Enrique. Die zat zonder werkgever nadat hij na het WK bedankt werd als bondscoach van Spanje. De laatste details zouden nog besproken moeten worden, in de loop van volgende week zou de officiële aankondiging volgen.

Denkt u dat PSG binnen de drie seizoenen de CL wint?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

38
38
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

44
44
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

53
53
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

45
45
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

83
83
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

268
268
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

107
107
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

283
283
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

401
401
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

283
283
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

416
416
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws