Volgend slachtoffer? 'PSG heeft nieuwe topcoach gekozen'

door
Volgend slachtoffer? 'PSG heeft nieuwe topcoach gekozen'

Paris Saint-Germain verzekerde zich zoals verwacht van de Franse landstitel. Maar zowel in de Champions League als in de Coupe de France sneuvelde de miljoenenploeg vroegtijdig. Naar komend seizoen toe moet dan ook heel wat veranderen bij de miljoenenclub uit Parijs.


In 2011 kwam de club uit de Franse hoofdstad in handen van Qatarese eigenaars. Onder hun bewind werden steevast miljoenen gespendeerd op de transfermarkt, in die mate zelfs dat de Financial Fair Play-regels aangepast moesten worden. Het grote doel van die investeringen is het behalen van de CL-eindzege. Maar elk jaar loopt er wel iets fout. Ook dit seizoen vormden de 1/8ste finales het eindstation. Iets wat niet zonder gevolgen zal blijven.

LEES OOK: 'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Grote schoonmaak

Zo zou sportieve baas Luis Campos van plan zijn om met de grove borstel voor de selectie te gaan. Het vertrek van Lionel Messi werd inmiddels bevestigde en ook Sergio Ramos zwaaide na de laatste competitiematch af. In de komende weken zullen ongetwijfeld nog meer spelers dat voorbeeld volgen. Daarnaast viel ook het doek over hoofdcoach Christophe Galtier. Die was nochtans maar eer jaartje aan de slag in het Prinsenpark.

Spaanse revolutie

Sindsdien werden verschillende pistes geopperd om hem op te volgen. Julian Nagelsmann werd lange tijd genoemd, maar vorige week raakte bekend dat de Duitser het niet zal worden. Inmiddels zouden de Parijzenaars echter wel beet hebben. Volgens onder meer L'Equipe is de keuze gevallen op Luis Enrique. Die zat zonder werkgever nadat hij na het WK bedankt werd als bondscoach van Spanje. De laatste details zouden nog besproken moeten worden, in de loop van volgende week zou de officiële aankondiging volgen.

Denkt u dat PSG binnen de drie seizoenen de CL wint?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

26
26
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

106
106
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

188
188
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

251
251
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

94
94
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

77
77
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

176
176
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

522
522
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

201
201
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

745
745
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

192
192
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

239
239
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

663
663
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

377
377
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

325
325
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

186
186
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

74
74
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

329
329

Meer sportnieuws