KRC Genk kon na twee pijnlijke nederlagen op een rij weer aanknopen met de overwinning tegen Cercle Brugge. De Limburgers kwamen al snel voor via een doelpunt van Benjamin De Ceulaer en gaven die voorsprong niet meer weg. Trainer Mario Been was tevreden met het resultaat, maar het spelpeil van zijn ploeg kon hem minder bekoren. "We hebben drie punten gewonnen en daarmee is alles gezegd."
De Nederlander vertelde aan
Sporza wat er allemaal misliep. "Ondanks het feit dat onze eerste tien minuten goed waren en we met 1-0 de rust haalden, ben ik niet tevreden over onze eerste helft. We gingen na die openingsminuten veel te slordig spelen, kregen het tempo niet omhoog en speelden gewoon niet goed. We vonden nooit de vrije man."
"De tweede helft liep het iets beter, maar het bleef spannend tot op het einde. We hebben drie punten gewonnen en daarmee is alles gezegd. Tegen Standard liep het veel beter, maar stonden we wel met lege handen."
In de laatste week van de transferperiode wil Been alleszins geen speler meer verliezen. "Of er nog iets bijkomt weet ik niet, dat weet men nooit in het voetbal. Ik hoop alvast dat er geen ploeg deze kant uit komt om aan onze spelers te trekken."
LEES OOK:
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches