'Hoefkens krijgt voorstel van deze Belgische club'

398 stemmen
'Hoefkens krijgt voorstel van deze Belgische club'

Het is intussen bijna zes maanden geleden dat Carl Hoefkens ontslagen werd als trainer van Club Brugge, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de 44-jarige snel weer aan de slag zal gaan. Na zijn sterke prestaties met Blauw-Zwart in de Champions League lijkt hij in Engeland meerdere opties te hebben, terwijl zijn naam ook bij Belgische clubs regelmatig valt.


Nu duikt er misschien wel een nieuwe optie op in eigen land voor Hoefkens, want Het Nieuwsblad en La Dernière Heure melden dat ook Standard nu contact opgenomen heeft met hem. De Rouches zijn nog steeds op zoek naar een opvolger voor Ronny Deila en polsen daarvoor heel wat bekende namen. Ook Karel Geraerts was even in beeld, maar de coach van Union zal niet komen.

Volgens HNB is de kans echter ook klein dat Hoefkens straks op Sclessin aan de zal gaan, want Standard kiest wellicht voor een buitenlandse coach. Dat zal zeker niet Alexander Blessin worden, maar een andere oude bekende is wel nog in de running. Ook de naam van Jess Thorup (ex-Gent en -Genk) is immers op het kandidatenlijstje verschenen. LDH stelt dat ze bij Standard begin volgende week hun nieuwe trainer hopen voor te stellen.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Engeland lonkt

Als hij de job bij Standard niet krijgt, kan Hoefkens zich echter nog steeds troosten met Engelse interesse. Leicester City zal het voor hem wellicht ook niet worden, want de Foxes lijken voor Enzo Maresca te kiezen. Wel zou hij nog steeds in beeld zijn bij Swansea en intussen zou ook Southampton zich gemeld hebben. De kans is dus zeer reëel dat Hoefkens volgend seizoen in de Championship aan de slag gaat.

Zou Hoefkens een goede trainer zijn voor Standard?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

54
54
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

79
79
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

100
100
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

49
49
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

48
48
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

89
89
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

260
260
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

30
30
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

182
182
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

117
117
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

647
647
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

141
141
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

484
484
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

672
672
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

522
522

Meer sportnieuws