Groot nieuws op Freethiel: contract van twee seizoenen

102 stemmen
Groot nieuws op Freethiel: contract van twee seizoenen

SK Beveren streed afgelopen seizoen tot in de slotminuten voor de titel in de Challenger Pro League, maar moest uiteindelijk zijn meerdere erkennen in RWDM. In de komende jaargang willen de Waaslanders opnieuw een gooi doen naar promotie. En daarvoor blijft men op Wim De Decker rekenen als hoofdcoach.


De oud-middenvelder weet alvast wat nodig is om een ploeg te doen promoveren. In 2017 leidde hij regerend landskampioen Antwerp FC immers naar de Jupiler Pro League. Vervolgens zette hij wel een stapje terug op de Bosuil en ging hij er als assistent-coach aan de slag. Na een tegenvallende passage bij AA Gent, tekende De Decker vervolgens als hoofdcoach bij KMSK Deinze. En vorige zomer stapte hij dus over naar Beveren.

LEES OOK: ‘Antwerp verbaast met nieuwe T1: wending op komst’

Verhaal niet afgelopen

Daar is men duidelijk tevreden over zijn werk. Zo werd het contract van De Decker donderdag opengebroken tot medio 2026. "Nadat het seizoen afgelopen was, ben ik met de club rond de tafel gaan zitten. Het werd vrij snel duidelijk dat het verhaal voor beide partijen nog niet afgelopen was. De honger was aanwezig om verder met elkaar in zee te gaan en samen nieuwe, mooie verhalen te schrijven", reageert de coach op de clubwebstite.

Peper en zout

Nu De Decker aan boord blijft, kan de sportieve leiding zich volledig gaan focussen op de voorbereiding van het komende seizoen. "Na het mooie parcours van vorig seizoen, waar jammer genoeg de kers op de taart ontbrak, wilden we graag op diezelfde fundering verder bouwen. Een zekere vorm van continuïteit is een goede basis om de resultaten van vorig seizoen door te trekken en op die manier onze ambitie kracht bij te zetten. Wims persoonlijkheid en vakmanschap moeten hierbij fungeren als de peper en het zout in de keuken", aldus sportief directeur Tom Van den Abbeele.

Beveren hoort bij de titelfavorieten in de Challenger Pro League ...

Meest recent

Marc Coucke is plots de meest begeerde Vlaming

Marc Coucke heeft het momenteel bijzonder druk. Terwijl de eigenaar van Anderlecht met paars-wit in ...

0
0
'Standard hakt keiharde knopen door over jonge talenten'

In het recente verleden rivaliseerde de jeugdopleiding van Standard nog met die van Anderlecht en ...

14
14
KV Mechelen stuurt opnieuw twee talenten naar Helmond

KV Mechelen beleeft tot dusver een vrij rustige transferzomer. Het zag met Halhal en Servais wel ...

13
13
Woelige aanloop Gent: vuurwerk aan hotel, icoon depanneert

Voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komend weekend, moeten Anderlecht en ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast, Real haalt stevig uit'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

138
138
Messi schittert weer bij Inter Miami: “Een Picasso-goal”

Lionel Messi (38) kende een ongelooflijk WK met Argentinië, maar in de finale bleek Spanje toch ...

34
34
Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

Zulte Waregem vocht afgelopen seizoen tegen de degradatie in de Jupiler Pro League en dat wil de ...

209
209
Jean-Marie Pfaff doet hartverscheurende bekentenis

Jean Marie Pfaff blijft een icoon van het Belgische voetbal en ziet met trots hoe SK Beveren opnieuw ...

167
167
Van den Heuvel geeft reden voor transfer van Club naar OHL

Vorig seizoen zaten ze bij Club Brugge toch een beetje met een keepersprobleem. Simon Mignolet en ...

168
168
'Real gruwelt na zeer straffe wending rond Rodri'

Real Madrid was deze zomer al zeer druk in de weer op de transfermarkt en lijkt van plan om in de ...

192
192
Genk legt weer piepjong talent vast

KRC Genk wist deze zomer een nieuwe recordtransfer te realiseren met de verkoop van Kos Karetsas aan ...

174
174
Vitor Bruno doet fans belofte: "Dat garandeer ik"

Vrijdagavond wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League afgetrapt. Anderlecht begint zondag ...

295
295
Wie legt Club en Union vuur aan schenen? Boudeweel oordeelt

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat dit weekend van start en het wordt uitkijken naar ...

464
464
Anthony Limbombe verrast iedereen met nieuwe club

Anthony Limbombe heeft een nieuwe club gevonden. De 31-jarige Belgische flankaanvaller zet zijn ...

80
80
Llansana spreekt ambitieuze taal voor PAOK Saloniki

Bij RSC Anderlecht staat hen een zeer zware taak te wachten met de uitmatch tegen PAOK Saloniki. ...

250
250
AA Gent kraait victorie: "Buffalo's beste optie voor mij"

AA Gent beseft dat het van moeten is vanavond. De Buffalo's moeten aan de bak in Zweden tegen ...

240
240
FIFA komt met officieel statement over toekomst Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino staat onder zware druk, nadat hij het plan had om de ...

303
303
'Club Brugge stunt met nieuwe Tzolis: 17M-sensatie op komst'

Club Brugge heeft een opvallende transferstunt op het oog. Blauw-zwart praat over een definitieve ...

1168
1168
Geen Anderlecht: Mbemba heeft nieuwe club beet

Chancel Mbemba zet zijn carrière voort in Saudi-Arabië. De 31-jarige Congolese ...

119
119
Mechele looft aanwinst: "Heel goede speler"

Club Brugge sloeg al zwaar toe op de transfermarkt. De landskampioen legde al 32,5 miljoen euro op ...

304
304
Anderlecht in dubio: weldra afscheid van ‘toptransfer’?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen PAOK Saloniki. Bij Paars-Wit heeft Vitor Bruno wel wat ...

602
602
Kritiek neemt toe: AA Gent moét aan klantenbinding doen

AA Gent bakte er in twee matchen tegen Cherkasy niks van. Tegen Göteborg, ook geen hoogvlieger, ...

335
335
Waarom Anderlecht twee pionnen toch moet houden

Bij RSC Anderlecht worden er momenteel héél veel geruchten gelanceerd. Ingaand en ...

282
282
Gloednieuwe naam in Europese basiself? Vitor Bruno reageert

RSC Anderlecht staat donderdagavond opnieuw voor een belangrijke afspraak. In de Europese voorrondes ...

320
320
Club Brugge loert mee: 'Spectaculaire wending Stankovic'

Club Brugge nam na amper één seizoen afscheid van Aleksandar Stankovic. Door een ...

1420
1420

Meer sportnieuws