Groot nieuws op Freethiel: contract van twee seizoenen

door
Groot nieuws op Freethiel: contract van twee seizoenen

SK Beveren streed afgelopen seizoen tot in de slotminuten voor de titel in de Challenger Pro League, maar moest uiteindelijk zijn meerdere erkennen in RWDM. In de komende jaargang willen de Waaslanders opnieuw een gooi doen naar promotie. En daarvoor blijft men op Wim De Decker rekenen als hoofdcoach.


De oud-middenvelder weet alvast wat nodig is om een ploeg te doen promoveren. In 2017 leidde hij regerend landskampioen Antwerp FC immers naar de Jupiler Pro League. Vervolgens zette hij wel een stapje terug op de Bosuil en ging hij er als assistent-coach aan de slag. Na een tegenvallende passage bij AA Gent, tekende De Decker vervolgens als hoofdcoach bij KMSK Deinze. En vorige zomer stapte hij dus over naar Beveren.

LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Verhaal niet afgelopen

Daar is men duidelijk tevreden over zijn werk. Zo werd het contract van De Decker donderdag opengebroken tot medio 2026. "Nadat het seizoen afgelopen was, ben ik met de club rond de tafel gaan zitten. Het werd vrij snel duidelijk dat het verhaal voor beide partijen nog niet afgelopen was. De honger was aanwezig om verder met elkaar in zee te gaan en samen nieuwe, mooie verhalen te schrijven", reageert de coach op de clubwebstite.

Peper en zout

Nu De Decker aan boord blijft, kan de sportieve leiding zich volledig gaan focussen op de voorbereiding van het komende seizoen. "Na het mooie parcours van vorig seizoen, waar jammer genoeg de kers op de taart ontbrak, wilden we graag op diezelfde fundering verder bouwen. Een zekere vorm van continuïteit is een goede basis om de resultaten van vorig seizoen door te trekken en op die manier onze ambitie kracht bij te zetten. Wims persoonlijkheid en vakmanschap moeten hierbij fungeren als de peper en het zout in de keuken", aldus sportief directeur Tom Van den Abbeele.

Beveren hoort bij de titelfavorieten in de Challenger Pro League ...

Meest recent

Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

65
65
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

79
79
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

15
15
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

54
54
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

96
96
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

210
210
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

165
165
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

20
20
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

262
262
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

65
65
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

170
170
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

60
60
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

92
92
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

192
192
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

71
71
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

385
385
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

61
61
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

44
44
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

41
41
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

48
48
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

41
41
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

712
712
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

179
179

Meer sportnieuws