Groot nieuws op Freethiel: contract van twee seizoenen

102
Groot nieuws op Freethiel: contract van twee seizoenen

SK Beveren streed afgelopen seizoen tot in de slotminuten voor de titel in de Challenger Pro League, maar moest uiteindelijk zijn meerdere erkennen in RWDM. In de komende jaargang willen de Waaslanders opnieuw een gooi doen naar promotie. En daarvoor blijft men op Wim De Decker rekenen als hoofdcoach.


De oud-middenvelder weet alvast wat nodig is om een ploeg te doen promoveren. In 2017 leidde hij regerend landskampioen Antwerp FC immers naar de Jupiler Pro League. Vervolgens zette hij wel een stapje terug op de Bosuil en ging hij er als assistent-coach aan de slag. Na een tegenvallende passage bij AA Gent, tekende De Decker vervolgens als hoofdcoach bij KMSK Deinze. En vorige zomer stapte hij dus over naar Beveren.

LEES OOK: Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Verhaal niet afgelopen

Daar is men duidelijk tevreden over zijn werk. Zo werd het contract van De Decker donderdag opengebroken tot medio 2026. "Nadat het seizoen afgelopen was, ben ik met de club rond de tafel gaan zitten. Het werd vrij snel duidelijk dat het verhaal voor beide partijen nog niet afgelopen was. De honger was aanwezig om verder met elkaar in zee te gaan en samen nieuwe, mooie verhalen te schrijven", reageert de coach op de clubwebstite.

Peper en zout

Nu De Decker aan boord blijft, kan de sportieve leiding zich volledig gaan focussen op de voorbereiding van het komende seizoen. "Na het mooie parcours van vorig seizoen, waar jammer genoeg de kers op de taart ontbrak, wilden we graag op diezelfde fundering verder bouwen. Een zekere vorm van continuïteit is een goede basis om de resultaten van vorig seizoen door te trekken en op die manier onze ambitie kracht bij te zetten. Wims persoonlijkheid en vakmanschap moeten hierbij fungeren als de peper en het zout in de keuken", aldus sportief directeur Tom Van den Abbeele.

Beveren hoort bij de titelfavorieten in de Challenger Pro League ...

Meest recent

Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

0
0
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

7
7
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

95
95
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

65
65
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

104
104
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

183
183
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

101
101
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

36
36
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

116
116
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

316
316
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

92
92
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

44
44
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

270
270
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

430
430
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

119
119
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

85
85
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

287
287
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

371
371
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

524
524
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

402
402
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

208
208

Meer sportnieuws