Groot nieuws op Freethiel: contract van twee seizoenen

door
Groot nieuws op Freethiel: contract van twee seizoenen

SK Beveren streed afgelopen seizoen tot in de slotminuten voor de titel in de Challenger Pro League, maar moest uiteindelijk zijn meerdere erkennen in RWDM. In de komende jaargang willen de Waaslanders opnieuw een gooi doen naar promotie. En daarvoor blijft men op Wim De Decker rekenen als hoofdcoach.


De oud-middenvelder weet alvast wat nodig is om een ploeg te doen promoveren. In 2017 leidde hij regerend landskampioen Antwerp FC immers naar de Jupiler Pro League. Vervolgens zette hij wel een stapje terug op de Bosuil en ging hij er als assistent-coach aan de slag. Na een tegenvallende passage bij AA Gent, tekende De Decker vervolgens als hoofdcoach bij KMSK Deinze. En vorige zomer stapte hij dus over naar Beveren.

LEES OOK: Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Verhaal niet afgelopen

Daar is men duidelijk tevreden over zijn werk. Zo werd het contract van De Decker donderdag opengebroken tot medio 2026. "Nadat het seizoen afgelopen was, ben ik met de club rond de tafel gaan zitten. Het werd vrij snel duidelijk dat het verhaal voor beide partijen nog niet afgelopen was. De honger was aanwezig om verder met elkaar in zee te gaan en samen nieuwe, mooie verhalen te schrijven", reageert de coach op de clubwebstite.

Peper en zout

Nu De Decker aan boord blijft, kan de sportieve leiding zich volledig gaan focussen op de voorbereiding van het komende seizoen. "Na het mooie parcours van vorig seizoen, waar jammer genoeg de kers op de taart ontbrak, wilden we graag op diezelfde fundering verder bouwen. Een zekere vorm van continuïteit is een goede basis om de resultaten van vorig seizoen door te trekken en op die manier onze ambitie kracht bij te zetten. Wims persoonlijkheid en vakmanschap moeten hierbij fungeren als de peper en het zout in de keuken", aldus sportief directeur Tom Van den Abbeele.

Beveren hoort bij de titelfavorieten in de Challenger Pro League ...

Meest recent

Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

6
6
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

49
49
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

92
92
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

502
502
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

273
273
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

253
253
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

238
238
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

445
445
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

136
136
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

51
51
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

77
77
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

350
350
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

47
47
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

16
16
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

477
477
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

419
419
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

82
82
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

292
292
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

262
262
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

213
213
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

41
41
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

306
306
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

160
160
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

369
369

Meer sportnieuws