'Rode Duivel bevestigt: Internazionale gaat voor transfer'

door
'Rode Duivel bevestigt: Internazionale gaat voor transfer'

Internazionale likt zijn wonden na de verloren Champions League-finale tegen Manchester City. De Italianen kwamen uitstekend voor de dag tegen de troepen van Pep Guardiola en slaagden erin om de Engelse machine aan banden te leggen. Maar een doelpunt van Rodri deed de Milanese droom uiteindelijk uiteenspatten. Ondertussen richt Inter zich op de transfermarkt.


Door het nakende vertrek van Romelu Lukaku, die terugkeert naar Chelsea, kunnen de Nerazzurri wel wat aanvallende versterking gebruiken. En blijkbaar denken ze aan een andere Rode Duivel voor het aanvallende compartiment. Zo verklapte Dodi Lukebakio dinsdag voor de verzamelde Belgische pers dat er interesse is van de Champions League-finalist.

"Ik zal kiezen voor het beste sportieve project - tegen degradatie spelen wil ik niet nog eens", wordt Lukebakio geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Interesse van Inter? Dat klopt, maar ik vertrouw op mijn makelaar. Ik hoop vooral op duidelijkheid tegen de voorbereiding", voegt hij er nog aan toe. Lukebakio kon met zijn 11 goals en 4 assist in de Bundesliga niet voorkomen dat Hertha Berlijn degradeert naar de 2. Bundesliga, een stap waar de Rode Duivel geen zin in lijkt te hebben.

LEES OOK: Lokeren mee in woelige storm: spijt van Nainggolan?

Zweden

Lukebakio speelde een goed seizoen bij Hertha en lijkt ook bij de Rode Duivels boven water te komen. In de opener van de Belgen in hun EK-kwalificatiecampagne tegen Zweden pakte hij alvast uit met twee assists. Al denkt de speler dat zijn status bij de Duivels daardoor nu niet per se veranderd is. Een transfer naar Inter zou ook de clubcarrière van Lukebakio naar een nieuw niveau tillen. Wordt vervolgd.

Kan Lukebakio het niveau van Inter aan?

Meest recent

Beresterke Heymans stelt vast: "Zo moet dat in Europa"

Daan Heymans was alwéér belangrijk voor KRC Genk. De aanvallende middenvelder steekt ...

5
5
Standard heeft 'zijn Lukaku': "Bayern toonde interesse"

Vorig jaar deelde onze redactie mee dat Bayern München zijn zinnen had gezet op een parel van ...

44
44
Club Brugge waarschuwt Anderlecht: Lotto Park ‘bibbert’

Club Brugge speelde een sterke partij tegen FC Barcelona. Het werd 3-3, maar 6-6 had ook gekund. ...

191
191
Feest bij KRC Genk: "Dan spreek je over een historische avond"

Spreekt er iemand nog over de positie van Thorsten Fink bij KRC Genk? We denken het niet. De ...

52
52
Genk stunt in Braga: absolute uitblinker steelt de show

Wat een rollercoaster. In een heus spektakelstuk deed KRC Genk donderdag een gouden zaak doormet 3-4 ...

126
126
Europa & Conference League: 4 ploegen blijven foutloos

De afgelopen dagen eiste de Champions League de aandacht op, maar op donderdag is het ...

43
43
KRC Genk verbaast in spektakelstuk tegen Braga

KRC Genk nam het in de Europa League op tegen Braga. De Portugezen begonnen de clash als de grote ...

199
199
‘Jackpot Cercle: sterkhouder lonkt naar knaltransfer’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart vocht vorig ...

129
129
‘Messi staat voor verbazingwekkende Europese comeback’

Lionel Messi maakt al een aantal jaren het mooie weer bij Inter Miami. In de Verenigde Staten ...

90
90
Hayen blikt terug op afgekeurde goal Vermant: "Geen regel"

Club Brugge stuntte woensdag in de Champions League met een 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Even ...

121
121
'Garcia puzzelt: JPL-duo opgeroepen bij Rode Duivels?'

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het tweeluik tegen Kazachstan en Liechtenstein, ...

244
244
David Beckham breekt volledig na onverwachte gebeurtenis

David Beckham is een echt icoon van het Engelse voetbal. De sierlijke middenvelder maakte furore op ...

85
85
'Club Brugge kan cashen: scouts grootmacht in tribune'

Club Brugge is doorheen heel Europa hét gespreksonderwerp na het fraaie 3-3 gelijkspel tegen ...

374
374
VTM-commentator afgemaakt na CL-wedstrijd Club: 'Absurd!'

Wat een avond in het Jan Breydelstadion. Club Brugge leverde gisteren een fenomenale prestatie in de ...

388
388
De 11 namen: Fink hakt knopen door bij KRC Genk

In de Europa League gaat KRC Genk donderdag op bezoek bij SC Braga. Een uurtje voor de aftrap ...

40
40
Essevee bestolen: Vandenbroeck velt laatste oordeel

Zulte Waregem tuimelde vorig weekend op pijnlijke wijze uit de top zes. Het kreeg een 1-4 om de oren ...

64
64
Vandenbempt ziet enorme boost: "Verhaeghe glimde van trots"

Club Brugge gaat deze week over de tongen in heel Europa. Het leverde woensdagavond immers een zeer ...

349
349
Wisselvallig AA Gent: is Leko de voornaamste schuldige?

Er is bij AA Gent beterschap ten opzichte van vorig seizoen, maar om zich in de strijd om te prijzen ...

126
126
Opvallend: Belgisch toptalent geeft op zijn 26ste al de brui

Het lijkt erop dat er nog heel wat talent zit aan te komen in het Belgische voetbal, maar het blijft ...

135
135
Trossard stuurt Arsenal duidelijke toekomstboodschap

Arsenal was vorige zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte vooral zijn offensieve ...

55
55
1 Belg op 88: dit zijn de nominaties voor The Best Awards

Vorige maand werd de Gouden Bal al uitgereikt, waarbij Ousmane Dembélé met de prijs ...

26
26
Onrust bij Club Brugge: Vermant op ramkoers

Club Brugge voelt de druk stijgen rond Romeo Vermant, nu Stuttgart nadrukkelijk lonkt — en dat ...

552
552
WK U17: Belgen maken brandhout van Fiji met monsterscore

Op de eerste speeldag van het WK U17 gingen de Belgen met 2-3 onderuit tegen Argentinië. Om ...

161
161
'Fink keert kar: Europese opstelling KRC Genk lekt uit'

Na de stunt van Club Brugge tegen FC Barcelona hoopt ook KRC Genk straks te schitteren op het ...

279
279
Experts vellen oordeel: Club bestolen tegen Barça?

Club Brugge verbaasde woensdag Europa met een fraai 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Ei zo na ging ...

502
502

Meer sportnieuws