De Wever reageert: "Gheysens heeft in deze gelijk"

608
De Wever reageert:

Antwerp FC heeft een historisch sterk seizoen achter de rug waarin het zich verzekerde van de nationale dubbel. Maar de successen van de Great Old worden lichtjes overschaduwd door de toestand van de Bosuil. Tribune 2 voldoet immers niet aan de voorwaarden en moet dus telkens leeg blijven.


Preses Paul Gheysens en zijn bouwbedrijf Ghelamco zouden de tribune dolgraag onderhanden nemen, maar dat is niet mogelijk. De gronden zijn immers in handen van de familie Mintjens en daar weigert men om te verkopen. Tot grote ergernis van Gheysens. Zakenvrouw Tania Mintjens kwam dit weekend echter met een voorstel in een uitgebreid interview met 'Gazet van Antwerpen'.

LEES OOK: Antwerp handelt met Barça: financiële details bekend

Stroomversnelling of blokkering

Bij VTM Nieuws heeft ook Antwerps burgemeester Bart De Wever gereageerd op deze nieuwe ontwikkelingen. "Als stad proberen we de partijen dichter bij elkaar te brengen", aldus de NVA-politicus. "Doordat Gheysens zijn ongenoegen openlijk geuit heeft, krijgt dat natuurlijk opvolging in de kranten. Dat kan leiden tot een stroomversnelling of tot een blokkering. Ik hoop alvast dat er een stroomversnelling komt."

Nood aan voetbaltempel

In ieder geval is voor De Wever duidelijk dat de vernieuwingen aan het stadion absoluut noodzakelijk zijn. "Dat stadion moet er komen. Antwerpen heeft een voetbaltempel nodig. Gheysens heeft in deze wel gelijk. De andere partij zegt ook wel dat ze een liefde heeft voor de club. Maar er moet een akkoord komen.”

Het is goed dat het stadsbestuur zich mengt in deze zaak ...

Meest recent

KV Kortrijk slaat op het nippertje nog ferm toe

KV Kortrijk wil geen mal figuur slaan in de Jupiler Pro League en de Kerels willen de moeilijke ...

5
5
Antwerp strijkt deze som op voor Valencia

Royal Antwerp FC verkocht Anthony Valencia aan Flamengo. De Great Old deed financieel een zeer goede ...

42
42
Kompany: "Misschien verliest Duitsland de finale van België"

Jürgen Klopp was de voorbije dagen te gast bij Bayern München en volgde er onder meer een ...

88
88
STVV niet klaar: De Meyer kondigt transfers aan op Stayen

STVV heeft er met Kota Takai een opvallende versterking bij. De 21-jarige centrale verdediger wordt ...

29
29
Hoefkens heeft ex-speler van Anderlecht helemaal beet

NAC Breda heeft zich op de valreep nog weten te versterken met een oude bekende van het Belgische ...

32
32
'Club Brugge haalt achtste nieuwkomer voor NXT'

Club Brugge staat volgens Colombiaanse media op het punt om alweer een achtste nieuwkomer te halen ...

163
163
Verhuurde spelers: debutant in Serie A, spits scoort

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

29
29
'Vier Rode Duivels bij grootste verliezers Deadline Day'

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

134
134
'Ultieme putsch Anderlecht: drie versterkingen voor deadline'

RSC Anderlecht wil in het slot van de zomerse transferperiode nog een dubbele slag slaan. Zo werken ...

778
778
Coucke wordt wild: Anderlechtbaas slaat nieuwe weg in

Marc Coucke heeft als ondernemer al vaker bewezen dat hij zijn blik graag ver buiten de klassieke ...

116
116
Julie Vanloo deelt heel aangrijpend nieuws met Club-fans

Julie Vanloo staat voor een bijzonder emotionele periode. De Belgian Cat maakt zich op voor een ...

42
42
Deadline-domper Vermeeren: buitenkansje voor Club Brugge?

Sinds dinsdagnacht is de transfermarkt in de grote Europese competities gesloten. Een aantal spelers ...

584
584
Antwerp handelt met Barça: financiële details bekend

Antwerp FC heeft op de valreep nog een extra aanwinst in huis gehaald. Zo werd de defensie van de ...

228
228
Last-minute drukte Anderlecht: verrassing Stroeykens/Bertaccini?

Donderdagavond sluit de zomerse transferperiode ook in België zijn deuren. Voor verschillende ...

1059
1059
‘Club Brugge slaat toe: Europese killer voor 8 miljoen’

Club Brugge was de voorbije weken druk in de weer op de mercato. Blauw-zwart bereidde naar verluidt ...

796
796
RSCA-aanwinst valt van voetstuk: "Té positief over die sjarel"

RSC Anderlecht kreeg zondag een stevige reality-check. In de eerste grote test van het seizoen, ...

660
660
Deadline Deals: ultieme climax Fofana-soap; City verbreekt record

De transferperiode in de grote Europese voetballanden zit erop. Vlak voor het verstrijken van de ...

120
120
Club speelt met vuur: vrees voor grove transferblunder

Na de Champions League-loting was voorzitter Bart Verhaeghe formeel. Zo verklaarde hij dat Club ...

1047
1047
Union kondigt nog late vertrekker aan

Union heeft er al een zeer drukke transferzomer opzitten. Aan inkomende zijde lijkt het huiswerk er ...

94
94
Charleroi shopt in Premier League, STVV haalt nog WK-ganger

Charleroi is voorlopig dé verrassing van het seizoensbegin in de Jupiler Pro League. De ...

45
45
'Transfersoap Fofana eindelijk voorbij: transfersom bekend'

Er ontspon zich deze zomer een heuse transfersoap rond Malick Fofana. Ondanks een seizoen dat ...

85
85
Ordoñez doet boekje open over gemiste transfer en blessure

Bij Club Brugge lijken ze behoudens grote verrassingen klaar te zijn met hun mercato. Het zag deze ...

198
198
Genk slijt overbodige pion, Antwerp shopt bij Barça

In ons land is de transfermarkt in principe nog enkele dagen open, maar toch ronden ook heel wat ...

139
139
Toptransfer voor David, Man City haalt nog een winger

In de grote competities worden op de valreep nog heel wat transfers afgesloten, waarbij ook de ...

90
90
'Sibierski tovert nog verrassende middenvelder uit hoed'

Het is nog een bijzonder druk einde van de transferperiode voor Anderlecht. Dat wist dinsdag met ...

775
775

Meer sportnieuws