'Laifis op weg naar Sclessin-exit voor een prikje'

door
'Laifis op weg naar Sclessin-exit voor een prikje'

Bij Standard staat de sportieve leiding voor een bijzonder drukke periode. Zo zullen de Rouches een nieuwe trainer moeten aanstellen én zal er ook aan de selectie gesleuteld moeten worden. Kostas Laifis lijkt alvast de volgende speler die de poorten van Sclessin achter zich dicht trekt.


De campagne in de Europe Play-Offs werd uiteindelijk een teleurstelling, maar in de reguliere competitie kende Standard een degelijk seizoen onder het bewind van coach Ronny Deila. Inmiddels raakte echter bekend dat de Noorse trainer naar Club Brugge zal verhuizen. En dus moeten de Rouches een geschikte opvolger zien te vinden. Daarvoor worden inmiddels verschillende pistes in binnen- en buitenland gevolgd.

Ondertussen moet de sportieve leiding zich ook al buigen over verschillende transferdossiers. Zo zullen een aantal basisspelers vervangen moeten worden. Achterin bijvoorbeeld, werd al afscheid genomen van Noë Dussenne. En enkele dagen geleden werd Gojko Cimirot officieel uitgezwaaid. De volgende naam die aan de lijstje met ervaren vertrekkers mag worden toegevoegd is allicht die van Laifis.

LEES OOK: 'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Griekse vice-kampioen

De Cypriotische international speelt sinds 2016 voor de Rouches en staat doorgaans in de basis, maar lijkt nu voor een andere uitdaging te kiezen. Zo meldt het Griekse Sportime dat zijn dossier op tafel ligt bij Panathinaikos. De Griekse vice-kampioen zou Laifis grondig overwegen als aanwinst voor de defensie. Het medium beweert dat zijn transfer voor zo'n 500.000 euro beklonken zou kunnen worden.

Standard kan Laifis beter behouden ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

19
19
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

14
14
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

28
28
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

40
40
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

42
42
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

74
74
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

82
82
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

245
245
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

104
104
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

264
264
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

392
392
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

126
126
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

86
86
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

281
281
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

137
137
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws