'Laifis op weg naar Sclessin-exit voor een prikje'

door
'Laifis op weg naar Sclessin-exit voor een prikje'

Bij Standard staat de sportieve leiding voor een bijzonder drukke periode. Zo zullen de Rouches een nieuwe trainer moeten aanstellen én zal er ook aan de selectie gesleuteld moeten worden. Kostas Laifis lijkt alvast de volgende speler die de poorten van Sclessin achter zich dicht trekt.


De campagne in de Europe Play-Offs werd uiteindelijk een teleurstelling, maar in de reguliere competitie kende Standard een degelijk seizoen onder het bewind van coach Ronny Deila. Inmiddels raakte echter bekend dat de Noorse trainer naar Club Brugge zal verhuizen. En dus moeten de Rouches een geschikte opvolger zien te vinden. Daarvoor worden inmiddels verschillende pistes in binnen- en buitenland gevolgd.

Ondertussen moet de sportieve leiding zich ook al buigen over verschillende transferdossiers. Zo zullen een aantal basisspelers vervangen moeten worden. Achterin bijvoorbeeld, werd al afscheid genomen van Noë Dussenne. En enkele dagen geleden werd Gojko Cimirot officieel uitgezwaaid. De volgende naam die aan de lijstje met ervaren vertrekkers mag worden toegevoegd is allicht die van Laifis.

LEES OOK: Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Griekse vice-kampioen

De Cypriotische international speelt sinds 2016 voor de Rouches en staat doorgaans in de basis, maar lijkt nu voor een andere uitdaging te kiezen. Zo meldt het Griekse Sportime dat zijn dossier op tafel ligt bij Panathinaikos. De Griekse vice-kampioen zou Laifis grondig overwegen als aanwinst voor de defensie. Het medium beweert dat zijn transfer voor zo'n 500.000 euro beklonken zou kunnen worden.

Standard kan Laifis beter behouden ...

Meest recent

Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

12
12
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

24
24
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

253
253
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

321
321
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

63
63
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

263
263
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

193
193
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

462
462
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

409
409
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

65
65
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

675
675
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

425
425
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

192
192
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

252
252
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

710
710
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

980
980
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

340
340
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

122
122
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

321
321
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

314
314
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

659
659
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

369
369
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

801
801
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

731
731
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

907
907

Meer sportnieuws