'Laifis op weg naar Sclessin-exit voor een prikje'

door
'Laifis op weg naar Sclessin-exit voor een prikje'

Bij Standard staat de sportieve leiding voor een bijzonder drukke periode. Zo zullen de Rouches een nieuwe trainer moeten aanstellen én zal er ook aan de selectie gesleuteld moeten worden. Kostas Laifis lijkt alvast de volgende speler die de poorten van Sclessin achter zich dicht trekt.


De campagne in de Europe Play-Offs werd uiteindelijk een teleurstelling, maar in de reguliere competitie kende Standard een degelijk seizoen onder het bewind van coach Ronny Deila. Inmiddels raakte echter bekend dat de Noorse trainer naar Club Brugge zal verhuizen. En dus moeten de Rouches een geschikte opvolger zien te vinden. Daarvoor worden inmiddels verschillende pistes in binnen- en buitenland gevolgd.

Ondertussen moet de sportieve leiding zich ook al buigen over verschillende transferdossiers. Zo zullen een aantal basisspelers vervangen moeten worden. Achterin bijvoorbeeld, werd al afscheid genomen van Noë Dussenne. En enkele dagen geleden werd Gojko Cimirot officieel uitgezwaaid. De volgende naam die aan de lijstje met ervaren vertrekkers mag worden toegevoegd is allicht die van Laifis.

LEES OOK: Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

Griekse vice-kampioen

De Cypriotische international speelt sinds 2016 voor de Rouches en staat doorgaans in de basis, maar lijkt nu voor een andere uitdaging te kiezen. Zo meldt het Griekse Sportime dat zijn dossier op tafel ligt bij Panathinaikos. De Griekse vice-kampioen zou Laifis grondig overwegen als aanwinst voor de defensie. Het medium beweert dat zijn transfer voor zo'n 500.000 euro beklonken zou kunnen worden.

Standard kan Laifis beter behouden ...

Meest recent

Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?'

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

98
98
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

171
171
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

78
78
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

121
121
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

56
56
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

217
217
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

329
329
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

194
194
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

93
93
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

491
491
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

26
26
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

481
481
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

286
286
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

450
450
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

255
255
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

117
117
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

184
184
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

257
257
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

396
396
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

166
166
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

333
333
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

99
99
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

410
410
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

324
324
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

214
214

Meer sportnieuws