'Vierjarig contract: aanwinst poseert met Club-shirt'

door
'Vierjarig contract: aanwinst poseert met Club-shirt'

Nu het seizoen er definitief opzit, kunnen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich volledig gaan toeleggen op het ontrollen van hun transferplannen. Dat is ook het geval bij Club Brugge. Na een erg tegenvallende jaargang in eigen land, zal er volop aan de blauw-zwarte selectie gesleuteld worden.


Ondanks het aantrekken van hoofdcoach Ronny Deila en diens vaste assistent Efrain Juarez, staat de sportieve omkadering bij Club nog niet helemaal op punt. Zo is nog steeds niet duidelijk wat er met Rik De Mil zal gebeuren. Al wordt daarover wel snel een beslissing verwacht. Desondanks zijn de Bruggelingen al volop bezig met het aanwerven van versterking. Het dossier van de Poolse winger Michal Skoras, die overgenomen werd van Lech Poznan, is voorlopig het enige dat aan inkomende zijde volledig werd afgerond. Maar daar komt weldra verandering in.

LEES OOK: 'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Transfersom van 8 miljoen

Zo lijkt Igor Thiago de nieuwe spits van Club te gaan worden. De 21-jarige Braziliaan zou de overstap maken van kersvers Bulgaars kampioen Ludogorets. Verschillende Bulgaarse bronnen beweerden vrijdagavond al dat de deal in kannen en kruiken is. Met de overgang zou een bedrag van zo'n 8 miljoen euro gemoeid zijn. Ook zou Ludogorets recht hebben op 12.5% van de mogelijke doorverkoopsom. En dus is het enkel nog wachten op een officiële bevestiging op de clubkanalen.

Poseren met shirt

Lang lijkt dat in ieder geval niet te gaan duren. Op de sociale media circuleert immers een foto van Thiago die in het Brugse basecamp poseert met een Club Brugge-shirt waar zijn naam en het rugnummer '99' op staat. En via zijn Instagram-account nam de Braziliaan ook al afscheid van Ludogorets. Volgens Het Laatste Nieuws kan hij alvast een contract van vier jaar tekenen in Brugge. Ferran Jutgla, Roman Yaremchuk en Romeo Vermant lijken er dus een stevige concurrent bij te krijgen.

Club heeft vooral nood aan versterking in andere linies ...

Meest recent

Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

29
29
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

48
48
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

89
89
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

175
175
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

79
79
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

122
122
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

170
170
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

428
428
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

637
637
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

364
364
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

237
237
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

348
348
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

121
121
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

563
563
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

178
178
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

63
63
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

66
66
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

72
72
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

147
147
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

332
332
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

257
257
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

397
397
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

60
60
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

426
426
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

120
120

Meer sportnieuws