'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

1386 stemmen
'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

Club Brugge beëindigde het afgelopen seizoen op een tegenvallende vierde plaats, maar Blauw-Zwart blijft niet bij de pakken zitten. Zo lijkt de tweede grote zomeraanwinst helemaal binnen. Verschillende Bulgaarse bronnen bevestigen dat Igor Thiago wordt overgenomen van kersvers kampioen Ludogorets, de Braziliaanse spits zou een slordige 8 miljoen euro kosten.


Na de slechtste eindnotering sinds 2011, zullen bij Club Brugge heel wat veranderingen doorgevoerd worden in het tussenseizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdtrainer vastgelegd. Ook de eerste aanwinst is al een tijdje binnen. Zo werd de Poolse winger Michal Skoras voor de nodige miljoenen overgenomen van Lech Poznan. En nu lijkt ook de tweede grote versterking van de zomermercato op komst.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Tweeklapper tegen Anderlecht

De Brugse interesse in Thiago is al een tijdje bekend. De 21-jarige Braziliaan leverde dan ook sterk werk bij Ludogorets. Over alle competities heen was hij er dit seizoen bijvoorbeeld goed voor 20 doelpunten en 11 assists. Dat hielp de club onder meer aan de landstitel. En in Europa liet de aanvaller eveneens van zich spreken, bijvoorbeeld met twee doelpunten in het Conference League-tweeluik tegen Anderlecht.

Duurste vertrekker ooit uit Bulgarije

De Braziliaan zinspeelde zelf ook al op een overgang naar Brugge door te poseren met een blauw-zwart truitje. Dat bleek toen wat voorbarig. Maar woensdag eindigde het seizoen in Bulgarije en dus kon de deal afgerond worden. Metodi Shumavov, een bekende expert in het Bulgaarse voetbal, en verschillende andere lokale bronnen laten weten dat Ludogorets de transfer heeft bevestigd. Met de overgang zou een bedrag van zo'n 8 miljoen euro gemoeid zijn. Ook zou de Bulgaarse club recht hebben op 12.5% van de mogelijke doorverkoopsom. Het lijkt dus enkel nog wachten op een bevestiging vanuit Brugge.

Club wordt komend seizoen opnieuw de grote titelfavoriet ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

80
80
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

23
23
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

22
22
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

75
75
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

69
69
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

60
60
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

107
107
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

139
139
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

160
160
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

368
368
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

238
238
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

761
761
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

511
511
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

375
375
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

685
685
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

339
339
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

515
515
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2173
2173
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws