'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

1386 stemmen
'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

Club Brugge beëindigde het afgelopen seizoen op een tegenvallende vierde plaats, maar Blauw-Zwart blijft niet bij de pakken zitten. Zo lijkt de tweede grote zomeraanwinst helemaal binnen. Verschillende Bulgaarse bronnen bevestigen dat Igor Thiago wordt overgenomen van kersvers kampioen Ludogorets, de Braziliaanse spits zou een slordige 8 miljoen euro kosten.


Na de slechtste eindnotering sinds 2011, zullen bij Club Brugge heel wat veranderingen doorgevoerd worden in het tussenseizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdtrainer vastgelegd. Ook de eerste aanwinst is al een tijdje binnen. Zo werd de Poolse winger Michal Skoras voor de nodige miljoenen overgenomen van Lech Poznan. En nu lijkt ook de tweede grote versterking van de zomermercato op komst.

LEES OOK: 'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Tweeklapper tegen Anderlecht

De Brugse interesse in Thiago is al een tijdje bekend. De 21-jarige Braziliaan leverde dan ook sterk werk bij Ludogorets. Over alle competities heen was hij er dit seizoen bijvoorbeeld goed voor 20 doelpunten en 11 assists. Dat hielp de club onder meer aan de landstitel. En in Europa liet de aanvaller eveneens van zich spreken, bijvoorbeeld met twee doelpunten in het Conference League-tweeluik tegen Anderlecht.

Duurste vertrekker ooit uit Bulgarije

De Braziliaan zinspeelde zelf ook al op een overgang naar Brugge door te poseren met een blauw-zwart truitje. Dat bleek toen wat voorbarig. Maar woensdag eindigde het seizoen in Bulgarije en dus kon de deal afgerond worden. Metodi Shumavov, een bekende expert in het Bulgaarse voetbal, en verschillende andere lokale bronnen laten weten dat Ludogorets de transfer heeft bevestigd. Met de overgang zou een bedrag van zo'n 8 miljoen euro gemoeid zijn. Ook zou de Bulgaarse club recht hebben op 12.5% van de mogelijke doorverkoopsom. Het lijkt dus enkel nog wachten op een bevestiging vanuit Brugge.

Club wordt komend seizoen opnieuw de grote titelfavoriet ...

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

98
98
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

183
183
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

42
42
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

143
143
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

80
80
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

65
65
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

153
153
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

250
250
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

351
351
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

187
187
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

539
539
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

59
59
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

340
340
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

250
250
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

372
372
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

248
248
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

173
173
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

221
221
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

171
171
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

648
648
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

52
52
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

292
292
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

112
112

Meer sportnieuws