'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

door
'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

Club Brugge beëindigde het afgelopen seizoen op een tegenvallende vierde plaats, maar Blauw-Zwart blijft niet bij de pakken zitten. Zo lijkt de tweede grote zomeraanwinst helemaal binnen. Verschillende Bulgaarse bronnen bevestigen dat Igor Thiago wordt overgenomen van kersvers kampioen Ludogorets, de Braziliaanse spits zou een slordige 8 miljoen euro kosten.


Na de slechtste eindnotering sinds 2011, zullen bij Club Brugge heel wat veranderingen doorgevoerd worden in het tussenseizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdtrainer vastgelegd. Ook de eerste aanwinst is al een tijdje binnen. Zo werd de Poolse winger Michal Skoras voor de nodige miljoenen overgenomen van Lech Poznan. En nu lijkt ook de tweede grote versterking van de zomermercato op komst.

LEES OOK: ‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Tweeklapper tegen Anderlecht

De Brugse interesse in Thiago is al een tijdje bekend. De 21-jarige Braziliaan leverde dan ook sterk werk bij Ludogorets. Over alle competities heen was hij er dit seizoen bijvoorbeeld goed voor 20 doelpunten en 11 assists. Dat hielp de club onder meer aan de landstitel. En in Europa liet de aanvaller eveneens van zich spreken, bijvoorbeeld met twee doelpunten in het Conference League-tweeluik tegen Anderlecht.

Duurste vertrekker ooit uit Bulgarije

De Braziliaan zinspeelde zelf ook al op een overgang naar Brugge door te poseren met een blauw-zwart truitje. Dat bleek toen wat voorbarig. Maar woensdag eindigde het seizoen in Bulgarije en dus kon de deal afgerond worden. Metodi Shumavov, een bekende expert in het Bulgaarse voetbal, en verschillende andere lokale bronnen laten weten dat Ludogorets de transfer heeft bevestigd. Met de overgang zou een bedrag van zo'n 8 miljoen euro gemoeid zijn. Ook zou de Bulgaarse club recht hebben op 12.5% van de mogelijke doorverkoopsom. Het lijkt dus enkel nog wachten op een bevestiging vanuit Brugge.

Club wordt komend seizoen opnieuw de grote titelfavoriet ...

Meest recent

‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

48
48
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

33
33
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

78
78
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

21
21
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

41
41
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

35
35
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

115
115
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

189
189
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

344
344
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

330
330
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

745
745
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

421
421
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

930
930
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

542
542
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

558
558
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

472
472
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

156
156
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

170
170
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

352
352
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

96
96
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

176
176
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

605
605
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

204
204
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

360
360
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

675
675

Meer sportnieuws