'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

door
'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

Club Brugge beëindigde het afgelopen seizoen op een tegenvallende vierde plaats, maar Blauw-Zwart blijft niet bij de pakken zitten. Zo lijkt de tweede grote zomeraanwinst helemaal binnen. Verschillende Bulgaarse bronnen bevestigen dat Igor Thiago wordt overgenomen van kersvers kampioen Ludogorets, de Braziliaanse spits zou een slordige 8 miljoen euro kosten.


Na de slechtste eindnotering sinds 2011, zullen bij Club Brugge heel wat veranderingen doorgevoerd worden in het tussenseizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdtrainer vastgelegd. Ook de eerste aanwinst is al een tijdje binnen. Zo werd de Poolse winger Michal Skoras voor de nodige miljoenen overgenomen van Lech Poznan. En nu lijkt ook de tweede grote versterking van de zomermercato op komst.

LEES OOK: 'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Tweeklapper tegen Anderlecht

De Brugse interesse in Thiago is al een tijdje bekend. De 21-jarige Braziliaan leverde dan ook sterk werk bij Ludogorets. Over alle competities heen was hij er dit seizoen bijvoorbeeld goed voor 20 doelpunten en 11 assists. Dat hielp de club onder meer aan de landstitel. En in Europa liet de aanvaller eveneens van zich spreken, bijvoorbeeld met twee doelpunten in het Conference League-tweeluik tegen Anderlecht.

Duurste vertrekker ooit uit Bulgarije

De Braziliaan zinspeelde zelf ook al op een overgang naar Brugge door te poseren met een blauw-zwart truitje. Dat bleek toen wat voorbarig. Maar woensdag eindigde het seizoen in Bulgarije en dus kon de deal afgerond worden. Metodi Shumavov, een bekende expert in het Bulgaarse voetbal, en verschillende andere lokale bronnen laten weten dat Ludogorets de transfer heeft bevestigd. Met de overgang zou een bedrag van zo'n 8 miljoen euro gemoeid zijn. Ook zou de Bulgaarse club recht hebben op 12.5% van de mogelijke doorverkoopsom. Het lijkt dus enkel nog wachten op een bevestiging vanuit Brugge.

Club wordt komend seizoen opnieuw de grote titelfavoriet ...

Meest recent

‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

295
295
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

73
73
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

16
16
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

40
40
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

49
49
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1340
1340
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

96
96
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

173
173
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

27
27
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

778
778
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

457
457
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

66
66
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

40
40
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

118
118
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

96
96
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

47
47
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

97
97
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

213
213
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

53
53
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

126
126
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

56
56
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

28
28
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

283
283

Meer sportnieuws