'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

door
'Club Brugge slaat toe: nieuwe spits van 8 miljoen'

Club Brugge beëindigde het afgelopen seizoen op een tegenvallende vierde plaats, maar Blauw-Zwart blijft niet bij de pakken zitten. Zo lijkt de tweede grote zomeraanwinst helemaal binnen. Verschillende Bulgaarse bronnen bevestigen dat Igor Thiago wordt overgenomen van kersvers kampioen Ludogorets, de Braziliaanse spits zou een slordige 8 miljoen euro kosten.


Na de slechtste eindnotering sinds 2011, zullen bij Club Brugge heel wat veranderingen doorgevoerd worden in het tussenseizoen. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdtrainer vastgelegd. Ook de eerste aanwinst is al een tijdje binnen. Zo werd de Poolse winger Michal Skoras voor de nodige miljoenen overgenomen van Lech Poznan. En nu lijkt ook de tweede grote versterking van de zomermercato op komst.

LEES OOK: ‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Tweeklapper tegen Anderlecht

De Brugse interesse in Thiago is al een tijdje bekend. De 21-jarige Braziliaan leverde dan ook sterk werk bij Ludogorets. Over alle competities heen was hij er dit seizoen bijvoorbeeld goed voor 20 doelpunten en 11 assists. Dat hielp de club onder meer aan de landstitel. En in Europa liet de aanvaller eveneens van zich spreken, bijvoorbeeld met twee doelpunten in het Conference League-tweeluik tegen Anderlecht.

Duurste vertrekker ooit uit Bulgarije

De Braziliaan zinspeelde zelf ook al op een overgang naar Brugge door te poseren met een blauw-zwart truitje. Dat bleek toen wat voorbarig. Maar woensdag eindigde het seizoen in Bulgarije en dus kon de deal afgerond worden. Metodi Shumavov, een bekende expert in het Bulgaarse voetbal, en verschillende andere lokale bronnen laten weten dat Ludogorets de transfer heeft bevestigd. Met de overgang zou een bedrag van zo'n 8 miljoen euro gemoeid zijn. Ook zou de Bulgaarse club recht hebben op 12.5% van de mogelijke doorverkoopsom. Het lijkt dus enkel nog wachten op een bevestiging vanuit Brugge.

Club wordt komend seizoen opnieuw de grote titelfavoriet ...

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

169
169
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

68
68
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

32
32
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

37
37
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

304
304
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

53
53
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

420
420
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

212
212
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

382
382
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

336
336
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

332
332
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1288
1288
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

428
428
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

722
722
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

319
319
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1044
1044
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

471
471
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

362
362
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws