'KRC Genk wil Ajax aftroeven voor nieuwe verdediger'

door
'KRC Genk wil Ajax aftroeven voor nieuwe verdediger'

Even leek het erop dat KRC Genk alsnog met de landstitel aan de haal zou gaan, maar ene Toby Alderweireld besloot daar uiteindelijk anders over. Die ontknoping zorgde voor enorme teleurstelling bij de Limburgers. Toch kan de knop best snel weer omgedraaid worden, het nieuwe seizoen gaat immers al snel van start.


Uiteindelijk mag de club terugblikken op een knap eerste seizoen onder het bewind van Wouter Vrancken, toch kwam het mislopen van de titel behoorlijk hard aan. Desondanks zal men snel de knop moeten omdraaien. Eind juli gaan de Europese voorrondes immers al van start. En Genk wil die campagne aanvatten met grotendeels dezelfde ploeg als in het voorbije seizoen. Al zal er ongetwijfeld ook wat extra versterking aan de kern van Vrancken worden toegevoegd gezien er, in tegenstelling tot afgelopen seizoen, op drie fronten gestreden moet worden.

LEES OOK: Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

Beloftevolle Colombiaan

Voor vers bloed in de defensie zou Racing richting andere continenten lonken. Zo zouden de Limburgers een oogje hebben laten vallen op Fernando Alvarez. Deze Colombiaanse jeugd-international speelt momenteel voor het Mexicaanse Pachuca. En de 19-jarige verdediger beschikt over heel wat potentieel. Transferautoriteit Fabrizio Romano liet begin deze maand dan ook al verstaan dat Alvarez kan rekenen op de nodige interesse vanuit Europa.

Proefperiode bij Ajax

En volgens lokale bronnen is KRC Genk één van de ploegen die een oogje hebben laten vallen op de jongeling. Al is de concurrentie wel groot. Naast PSV lijkt vooral Ajax concreet. Alvarez mocht zelfs al een proefperiode afwerken bij de Amsterdammers. Pachuca hoopt dan weer om het goudhaantje een nieuw contract tot medio 2025 voor te schotelen. Genk zal dus met een overtuigend bod op de proppen moeten komen.

Waar heeft Genk het meeste nood aan?

Meest recent

Vannieuwkerke genadeloos voor organisatie Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

0
0
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

11
11
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

81
81
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

109
109
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

42
42
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

31
31
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

79
79
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

195
195
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

148
148
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

208
208
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

146
146
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

83
83
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

59
59
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

121
121
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

302
302
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

213
213
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

77
77
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

194
194
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

128
128
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

64
64
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

798
798
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

946
946
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

479
479

Meer sportnieuws