'Gesprekken lopen: Onuachu staat voor bliksemvertrek'

1208
'Gesprekken lopen: Onuachu staat voor bliksemvertrek'

KRC Genk nam tijdens de afgelopen wintermercato afscheid van Paul Onuachu, die voor de nodige miljoenen aan Southampton werd verkocht. Sportief gezien betaalden de Limburgers daar wel een zware tol voor. Maar ook de voor de Nigeriaan zelf was zijn transfer allesbehalve een succes.


De voormalige Gouden Schoen aasde al een tijdje op de stap naar een grotere competitie. Daarover werden ook bepaalde afspraken gemaakt met Genk. Maar om uiteenlopende redenen bleef de gewenste transfer keer op keer uit. Toen Southampton zich in januari meldde met een zak van zo'n 18 miljoen euro, besloten de betrokken partijen dan ook om mee te werken aan een deal. Ook al besefte men in de Cegeka Arena dat het vertrek van de topschutter de titelkansen in gevaar zou kunnen brengen.

Transferflop

Onuachu zelf liet de kans dan weer niet liggen om in de Premier League aan de slag te gaan. Maar zijn avontuur draaide uit op een sisser. Vlak na zijn komst wisselden de Saints van trainer en kon de boomlange Nigeriaan zich niet meer in de ploeg knokken. Uiteindelijk kwam hij niet verder dan 4 basisplaatsen en scoorde hij geen enkel doelpunt. Als klap op de vuurpijl zakte Southampton ook nog eens uit de Premier League.

Bundesliga wenkt

Desondanks is de kans klein dat Onuachu volgend seizoen aan de slag gaat in de Championship. Zo zou de 29-jarige spits alweer een nieuwe transfer kunnen maken. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft VfB Stuttgart immers zijn zinnen gezet op de aanvaller. De Duitsers zijn erg concreet en hebben inmiddels de gesprekken opgestart. Afwachten nu of ze ook tot een doorbraak kunnen komen.

Onuachu had nooit bij Genk mogen vertrekken ...

Meest recent

Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

0
0
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

8
8
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

41
41
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

42
42
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

43
43
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

33
33
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

14
14
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

17
17
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

25
25
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

102
102
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

30
30
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

215
215
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

100
100
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

202
202
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

70
70
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

230
230
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

57
57
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

267
267
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

57
57
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

150
150

Meer sportnieuws