Opvallende mail KRC Genk: "Op ons veld lopen géén stewards"

486 stemmen
Opvallende mail KRC Genk:

KRC Genk kan terugblikken op een sterk eerste seizoen onder het bewind van coach Wouter Vrancken, maar greep uiteindelijk in extremis naast de landstitel. In de Cegeka Arena was men echter niet zo over de gang van zaken in de Play-Offs. En dat werd nogmaals onderstreept in een opvallende mail aan de fans.


Genk leek lange tijd op het kampioenschap af te stevenen, maar in de slotfase van de reguliere competitie werden flink wat punten verspeeld. En ook in de PO's liet Racing op cruciale momenten punten liggen. Al mocht Genk ook klagen over bepaalde scheidsrechterlijke beslissingen. De de fase tussen Christian Burgess en Joseph Paintsil in de thuismatch tegen Union SG bijvoorbeeld. Of de penalty-gevallen in de titelmatch tegen Antwerp FC. Preses Peter Croonen liet alvast verstaan dat hij de scheidsrechterlijke beslissingen/fouten niet in evenwicht vond tijdens de PO's.

LEES OOK: Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Geen spellekes

En ook de incidenten tijdens de match op Antwerp liggen blijkbaar nog zwaar op de maag. In de slotfase zag Genk toen twee spelers geel pakken uit frustratie, waarna een heuse opstoot ontstond. Naar verluidt gooiden de Antwerpse stewards toen extra olie op het vuur. Naar die gebeurtenissen heeft Genk nu gerefereerd in een opvallende mail naar de abonnees. "In Genk houden we niet van spellekes. Hier houden we van hét spelleke", klinkt het onder meer. "In onze arena lopen geen stewards op het veld, maar talenten. Hier ontbolsteren ruwe diamanten. Klaar om de top te bestormen."

Puur voetbal

Met de bewuste mail wil de Limburgse haar supporters aanzetten om hun abonnementen te verlengen. "Ze zeggen dat we het niet vuil kunnen. Laat ze dat maar zeggen. Wij doen het op onze manier. We zijn geen smeerlapkes. En daar zijn we trots op. Wij spelen voetbal. Puur voetbal. Dat is Genk. Een Genkie, die is pas een kenner. Die kent iets van voetbal. Van puur voetbal", besluit men. Afwachten of deze actie ook zijn vruchten zal afwerpen.

Vindt u dat Genk bestolen is tijdens de PO's?

Meest recent

Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

56
56
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

58
58
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

66
66
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

155
155
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

100
100
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

240
240
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

139
139
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

120
120
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

368
368
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

106
106
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

291
291
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

121
121
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

263
263
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

226
226
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

300
300
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

123
123
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

241
241
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1204
1204
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

533
533
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

267
267
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

273
273
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

459
459
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

354
354
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

84
84

Meer sportnieuws