Opvallende mail KRC Genk: "Op ons veld lopen géén stewards"

486 stemmen
Opvallende mail KRC Genk:

KRC Genk kan terugblikken op een sterk eerste seizoen onder het bewind van coach Wouter Vrancken, maar greep uiteindelijk in extremis naast de landstitel. In de Cegeka Arena was men echter niet zo over de gang van zaken in de Play-Offs. En dat werd nogmaals onderstreept in een opvallende mail aan de fans.


Genk leek lange tijd op het kampioenschap af te stevenen, maar in de slotfase van de reguliere competitie werden flink wat punten verspeeld. En ook in de PO's liet Racing op cruciale momenten punten liggen. Al mocht Genk ook klagen over bepaalde scheidsrechterlijke beslissingen. De de fase tussen Christian Burgess en Joseph Paintsil in de thuismatch tegen Union SG bijvoorbeeld. Of de penalty-gevallen in de titelmatch tegen Antwerp FC. Preses Peter Croonen liet alvast verstaan dat hij de scheidsrechterlijke beslissingen/fouten niet in evenwicht vond tijdens de PO's.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Geen spellekes

En ook de incidenten tijdens de match op Antwerp liggen blijkbaar nog zwaar op de maag. In de slotfase zag Genk toen twee spelers geel pakken uit frustratie, waarna een heuse opstoot ontstond. Naar verluidt gooiden de Antwerpse stewards toen extra olie op het vuur. Naar die gebeurtenissen heeft Genk nu gerefereerd in een opvallende mail naar de abonnees. "In Genk houden we niet van spellekes. Hier houden we van hét spelleke", klinkt het onder meer. "In onze arena lopen geen stewards op het veld, maar talenten. Hier ontbolsteren ruwe diamanten. Klaar om de top te bestormen."

Puur voetbal

Met de bewuste mail wil de Limburgse haar supporters aanzetten om hun abonnementen te verlengen. "Ze zeggen dat we het niet vuil kunnen. Laat ze dat maar zeggen. Wij doen het op onze manier. We zijn geen smeerlapkes. En daar zijn we trots op. Wij spelen voetbal. Puur voetbal. Dat is Genk. Een Genkie, die is pas een kenner. Die kent iets van voetbal. Van puur voetbal", besluit men. Afwachten of deze actie ook zijn vruchten zal afwerpen.

Vindt u dat Genk bestolen is tijdens de PO's?

Meest recent

Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

20
20
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

337
337
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

113
113
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

174
174
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

50
50
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

563
563
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

358
358
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

110
110
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

364
364
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

379
379
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

59
59
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

82
82
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

151
151
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

49
49
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

433
433
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

427
427
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

146
146
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

576
576
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

139
139
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

173
173
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

164
164

Meer sportnieuws