Opvallende mail KRC Genk: "Op ons veld lopen géén stewards"

door
Opvallende mail KRC Genk:

KRC Genk kan terugblikken op een sterk eerste seizoen onder het bewind van coach Wouter Vrancken, maar greep uiteindelijk in extremis naast de landstitel. In de Cegeka Arena was men echter niet zo over de gang van zaken in de Play-Offs. En dat werd nogmaals onderstreept in een opvallende mail aan de fans.


Genk leek lange tijd op het kampioenschap af te stevenen, maar in de slotfase van de reguliere competitie werden flink wat punten verspeeld. En ook in de PO's liet Racing op cruciale momenten punten liggen. Al mocht Genk ook klagen over bepaalde scheidsrechterlijke beslissingen. De de fase tussen Christian Burgess en Joseph Paintsil in de thuismatch tegen Union SG bijvoorbeeld. Of de penalty-gevallen in de titelmatch tegen Antwerp FC. Preses Peter Croonen liet alvast verstaan dat hij de scheidsrechterlijke beslissingen/fouten niet in evenwicht vond tijdens de PO's.

LEES OOK: Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Geen spellekes

En ook de incidenten tijdens de match op Antwerp liggen blijkbaar nog zwaar op de maag. In de slotfase zag Genk toen twee spelers geel pakken uit frustratie, waarna een heuse opstoot ontstond. Naar verluidt gooiden de Antwerpse stewards toen extra olie op het vuur. Naar die gebeurtenissen heeft Genk nu gerefereerd in een opvallende mail naar de abonnees. "In Genk houden we niet van spellekes. Hier houden we van hét spelleke", klinkt het onder meer. "In onze arena lopen geen stewards op het veld, maar talenten. Hier ontbolsteren ruwe diamanten. Klaar om de top te bestormen."

Puur voetbal

Met de bewuste mail wil de Limburgse haar supporters aanzetten om hun abonnementen te verlengen. "Ze zeggen dat we het niet vuil kunnen. Laat ze dat maar zeggen. Wij doen het op onze manier. We zijn geen smeerlapkes. En daar zijn we trots op. Wij spelen voetbal. Puur voetbal. Dat is Genk. Een Genkie, die is pas een kenner. Die kent iets van voetbal. Van puur voetbal", besluit men. Afwachten of deze actie ook zijn vruchten zal afwerpen.

Vindt u dat Genk bestolen is tijdens de PO's?

Meest recent

‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

39
39
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

52
52
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

34
34
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

38
38
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

41
41
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

164
164
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

68
68
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

120
120
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

52
52
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

231
231
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

219
219
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

216
216
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

355
355
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

288
288
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

134
134
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

165
165
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

190
190
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

414
414
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

235
235
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

144
144
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

163
163
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

121
121
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

207
207
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

69
69
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

141
141

Meer sportnieuws