Leegloop Standard: vertrek tweetal officieel bevestigd

door
Leegloop Standard: vertrek tweetal officieel bevestigd

Bij Standard staat de sportieve leiding voor een bijzonder drukke periode. Zo zullen de Rouches een nieuwe trainer moeten aanstellen én zal er ook aan de selectie gesleuteld moeten worden. Donderdagavond werd alvast het verwachte vertrek van twee middenvelders bevestigd.


De campagne in de Europe Play-Offs werd uiteindelijk een teleurstelling, maar in de reguliere competitie kende Standard een degelijk seizoen onder het bewind van coach Ronny Deila. Inmiddels raakte echter bekend dat de Noorse trainer naar Club Brugge zal verhuizen. En dus moeten de Rouches een geschikte opvolger zien te vinden. Daarvoor worden inmiddels verschillende pistes in binnen- en buitenland gevolgd.

LEES OOK: Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Routiniers vertrekken

Ondertussen moet de sportieve leiding zich ook al buigen over verschillende transferdossiers. Zo zullen een aantal basisspelers vervangen moeten worden. Achterin bijvoorbeeld, werd al afscheid genomen van Noë Dussenne en lijkt ook Kostas Laifis op weg naar de uitgang. Op het middenveld is dan weer een opvolger nodig voor Gojko Cimirot. Het transfervrije vertrek van de Bosniër hing al een tijdje in de lucht en werd nu ook officieel bevestigd.

Melengoli zwaait uit

Standard laat op de clubkanalen weten dat Cimirot, die een aflopend contract had, altijd een thuis zal hebben op Sclessin. De middenvelder was in totaal vijf seizoenen actief in Luik en werkte er meer dan 200 wedstrijden af. Voorlopig staat nog niet vast waar zijn toekomst ligt, naar verluidt kan hij rekenen op interesse vanuit Saudi-Arabië. Daarnaast werd ook afscheid genomen van Filippo Melegoni. De Italiaan, die gehuurd werd van Genoa, nam via Instagram uitgebreid afscheid van de Luikse club.

Standard gaat volgend seizoen weer meedraaien aan de top 5 ...

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

41
41
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

159
159
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

23
23
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

16
16
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

41
41
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

73
73
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

20
20
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

50
50
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

41
41
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

41
41
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

85
85
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

39
39
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

168
168
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

119
119
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

114
114
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

689
689
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

205
205
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

112
112
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws