'Inter Miami paait Messi met grandioze Barça-reünie'

390 stemmen
'Inter Miami paait Messi met grandioze Barça-reünie'

Lionel Messi heeft zijn transferkeuze gemaakt. De wereldkampioen bevestigde woensdagavond zelf dat hij carrière gaat voortzetten in de Noord-Amerikaanse Major League Soccer, meer bepaald bij Inter Miami CF. En daar krijgt hij mogelijk het gezelschap van een aantal oude bekenden.


De Argentijn nam afgelopen weekend in mineur definitief afscheid van Paris Saint-Germain. De Franse kampioen verloor op eigen veld immers met 2-3 van laagvlieger Clermont Foot en de Argentijn werd andermaal uitgejouwd door het thuispubliek. Maar al snel werd de PSG-pagina omgeslagen. Zo doken in de voorbije dagen een pak geruchten op over een terugkeer naar FC Barcelona. Er vond zelfs een meeting plaats tussen vader/zaakwaarnemer Jorge Messi en Barça-preses Joan Laporta. Toch zal zijn gedroomde terugkeer naar Camp Nou er niet van komen.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Welcome to Miami

Ondertussen werd vanuit Saudi-Arabië met hallucinante contracten gezwaaid om Messi naar de golfstaat te lokken. Maar in tegenstelling tot heel wat van zijn collega's, besloot Messi niet te zwichten voor de Saudische miljoenen. Vrouwlief Antonella Roccuzzo stelde persoonlijk haar veto tegen zo'n transfer. En dus is Messi op zijn 35ste op weg naar de MLS. Het Inter Miami van David Beckham trok dan ook al jaren aan zijn mouw. Bovendien vertoeven hij en zijn gezin graag in de kuststad te Florida, waar de Argentijn nu al enkele luxueuze stulpjes bezit. En commercieel gezien zouden enkele grote partners als Apple en Adidas betrokken zijn in de deal.

Grote reünie

Mogelijk speelde nog een andere factor een rol. Volgens de bekende Argentijnse journalist Gastón Edul, die nieuwe banden onderhoudt met het kamp-Messi, wil Inter Miami zijn nieuwe ster omringen met drie oude bekenden. Zo zou men mikken op een Barcelona-reünie met Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez. Een scenario dat niet eens zo onmogelijk lijkt. Die eerste twee zijn momenteel transfervrij nadat hun contracten bij Barça afliepen/ontbonden werden. Suarez ligt op zijn beurt onder contract bij het Braziliaanse Gremio, maar op zijn 36ste lijkt ook daar één en ander mogelijk.

🚀

Wat zou in Messi zijn plaats gedaan hebben?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

28
28
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

34
34
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

216
216
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

119
119
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

223
223
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

272
272
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

126
126
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

572
572
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

179
179
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

494
494
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

145
145
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

725
725
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

238
238
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

768
768
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

525
525
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

201
201
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

375
375
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1263
1263
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

475
475
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

331
331
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

487
487
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

411
411
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

285
285
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

484
484

Meer sportnieuws