'Inter Miami paait Messi met grandioze Barça-reünie'

door
'Inter Miami paait Messi met grandioze Barça-reünie'

Lionel Messi heeft zijn transferkeuze gemaakt. De wereldkampioen bevestigde woensdagavond zelf dat hij carrière gaat voortzetten in de Noord-Amerikaanse Major League Soccer, meer bepaald bij Inter Miami CF. En daar krijgt hij mogelijk het gezelschap van een aantal oude bekenden.


De Argentijn nam afgelopen weekend in mineur definitief afscheid van Paris Saint-Germain. De Franse kampioen verloor op eigen veld immers met 2-3 van laagvlieger Clermont Foot en de Argentijn werd andermaal uitgejouwd door het thuispubliek. Maar al snel werd de PSG-pagina omgeslagen. Zo doken in de voorbije dagen een pak geruchten op over een terugkeer naar FC Barcelona. Er vond zelfs een meeting plaats tussen vader/zaakwaarnemer Jorge Messi en Barça-preses Joan Laporta. Toch zal zijn gedroomde terugkeer naar Camp Nou er niet van komen.

LEES OOK: Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Welcome to Miami

Ondertussen werd vanuit Saudi-Arabië met hallucinante contracten gezwaaid om Messi naar de golfstaat te lokken. Maar in tegenstelling tot heel wat van zijn collega's, besloot Messi niet te zwichten voor de Saudische miljoenen. Vrouwlief Antonella Roccuzzo stelde persoonlijk haar veto tegen zo'n transfer. En dus is Messi op zijn 35ste op weg naar de MLS. Het Inter Miami van David Beckham trok dan ook al jaren aan zijn mouw. Bovendien vertoeven hij en zijn gezin graag in de kuststad te Florida, waar de Argentijn nu al enkele luxueuze stulpjes bezit. En commercieel gezien zouden enkele grote partners als Apple en Adidas betrokken zijn in de deal.

Grote reünie

Mogelijk speelde nog een andere factor een rol. Volgens de bekende Argentijnse journalist Gastón Edul, die nieuwe banden onderhoudt met het kamp-Messi, wil Inter Miami zijn nieuwe ster omringen met drie oude bekenden. Zo zou men mikken op een Barcelona-reünie met Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez. Een scenario dat niet eens zo onmogelijk lijkt. Die eerste twee zijn momenteel transfervrij nadat hun contracten bij Barça afliepen/ontbonden werden. Suarez ligt op zijn beurt onder contract bij het Braziliaanse Gremio, maar op zijn 36ste lijkt ook daar één en ander mogelijk.

Wat zou in Messi zijn plaats gedaan hebben?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

37
37
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

18
18
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

365
365
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

36
36
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

43
43
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

256
256
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

311
311
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

351
351
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

160
160
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

136
136
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

308
308
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

232
232
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

299
299
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

709
709
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws