'Anderlecht op spitsenjacht: tweetal bovenaan verlanglijst'

door
'Anderlecht op spitsenjacht: tweetal bovenaan verlanglijst'

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er nog maar enkele dagen op, of bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding alweer van start. Een groot deel van de spelers wordt deze week verwacht voor hun medische testen en de eerste trainingen. Ondertussen is het wachten op de eerste directe versterkingen.


Paars-Wit heeft een erg belabberde jaargang achter de rug. De campagne in de Conference League was weliswaar degelijk, maar in eigen land eindigde de recordkampioen slechts elfde. Hierdoor zat het seizoen er eind april alweer op. Bijgevolg kunnen de Brusselaars wel erg vroeg aan de voorbereiding beginnen. Al zal dat voorlopig nog gebeuren zonder de spelers met internationale verplichtingen. Én voorlopig nog zonder nieuwkomers.

LEES OOK: 'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

Dossier-Slimani sleept aan

Sportieve baas Jesper Fredberg hield zich in de voorbije weken vooral bezig met de nodige verschuivingen binnen de sportieve omkadering. Maar na de aanstelling van landgenoot Mikkel Hemmersam als 'Sports Manager', kan zijn focus stilaan volledig op de mercato gericht worden. Bovenaan zijn verlanglijstje staat onder meer het aantrekken van een nieuwe spits. Paars-Wit hoopt nog steeds om door te gaan met Islam Slimani, maar diens contractonderhandelingen leverden nog geen akkoord op.

Koopje in eigen land

Volgens Het Laatste Nieuws worden inmiddels ook andere pistes gevolgd. Zo blijft Anderlecht hopen op de komst van Bénie Traoré, maar de concurrentie voor de 20-jarige Ivoriaan van BK Häcken is behoorlijk groot. Daarnaast geraakte inmiddels ook de interesse in Smail Prevljak bekend. De Bosniër etaleerde in de voorbije seizoenen zijn tor-instinct bij KAS Eupen, maar daar loopt zijn contract eind deze maand af. Anderlecht hoopt dus een transfervrije slag te slaan, al is er voorlopig nog geen doorbraak.

Anderlecht heeft minstens twee extra spitsen nodig ...

Meest recent

'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

10
10
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

29
29
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

161
161
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

21
21
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

158
158
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

135
135
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

666
666
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

119
119
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

629
629
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

366
366
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

477
477
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

431
431
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

108
108
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

29
29
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

122
122
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

532
532
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

127
127
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

246
246
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

264
264
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

156
156
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

92
92
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

122
122
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

398
398
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

1088
1088

Meer sportnieuws