'Anderlecht maakt transferafspraak met Slimani'

door
'Anderlecht maakt transferafspraak met Slimani'

Terwijl RSC Anderlecht blijft sleutelen aan zijn sportieve organigram, is het bij Paars-Wit nog steeds wachten op de eerste aanwinsten voor komend seizoen. En ook een doorbraak in de onderhandelingen rond Islam Slimani bleef tot dusver uit. Toch zou de sportieve leiding nog niet panikeren in het dossier van de Algerijn.


Nadat RSCA afgelopen wintermercato lik op stuk kreeg in de jacht op verschillende spitsen, belandde sportieve baas Jesper Fredberg uiteindelijk bij de 34-jarige Slimani. Die was bij Stade Brestois op een zijspoor geraakt. Zijn komst werd in eerste instantie onthaald op heel wat scepsis, maar de aanvaller kon die twijfels al snel wegnemen. Slimani groeide op korte tijd uit tot een speerpunt in de ploeg van coach Brian Riemer en ook zijn statistieken mochten gezien worden. Zo sloot hij het seizoen uiteindelijk af met 9 goals en 1 assist in 16 wedstrijden namens Paars-Wit.

LEES OOK: Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

Opvallende Insta-post

Maar de routinier had in het Lotto Park slechts voor een half jaar getekend. Beide partijen vertoonden evenwel de intentie om die samenwerking te verlengen. De onderhandelingen leverden tot dusver echter nog geen doorbraak op. En het is maar de vraag of het alsnog zover zal komen. Zo kwam Slimani zaterdag met een opvallende post op zijn Instagram-verhaal. "Je moet de tafel kunnen verlaten als er geen respect wordt opgediend", schreef hij.

Nieuwe onderhandelingen

Meer uitleg gaf Slimani voorlopig niet over zijn post, maar het leverde wel een pak speculaties op over een mogelijk vertrek bij RSCA. Volgens La Dernière Heure zouden Fredberg en co zich echter nog geen grote zorgen maken. Zo zou met de aanvaller en zijn entourage afgesproken zijn dat de onderhandelingen hervat worden zodra hij terug is van vakantie. Al is voorlopig nog niet bekend wanneer dat exact is. Slimani zou ondertussen ook enkele lucratieve aanbiedingen uit het Midden-Oosten op zak hebben. De vraag is of Paars-Wit daar financieel gezien tegen kan opboksen.

Slimani blijft gewoon bij Anderlecht ...

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

86
86
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

20
20
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

95
95
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

90
90
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

59
59
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

218
218
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

97
97
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

504
504
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

390
390
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

439
439
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

114
114
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

596
596
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

209
209
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

265
265
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

327
327
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

233
233
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

207
207
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

88
88
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

304
304
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

272
272

Meer sportnieuws