'Anderlecht maakt transferafspraak met Slimani'

door
'Anderlecht maakt transferafspraak met Slimani'

Terwijl RSC Anderlecht blijft sleutelen aan zijn sportieve organigram, is het bij Paars-Wit nog steeds wachten op de eerste aanwinsten voor komend seizoen. En ook een doorbraak in de onderhandelingen rond Islam Slimani bleef tot dusver uit. Toch zou de sportieve leiding nog niet panikeren in het dossier van de Algerijn.


Nadat RSCA afgelopen wintermercato lik op stuk kreeg in de jacht op verschillende spitsen, belandde sportieve baas Jesper Fredberg uiteindelijk bij de 34-jarige Slimani. Die was bij Stade Brestois op een zijspoor geraakt. Zijn komst werd in eerste instantie onthaald op heel wat scepsis, maar de aanvaller kon die twijfels al snel wegnemen. Slimani groeide op korte tijd uit tot een speerpunt in de ploeg van coach Brian Riemer en ook zijn statistieken mochten gezien worden. Zo sloot hij het seizoen uiteindelijk af met 9 goals en 1 assist in 16 wedstrijden namens Paars-Wit.

LEES OOK: Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Opvallende Insta-post

Maar de routinier had in het Lotto Park slechts voor een half jaar getekend. Beide partijen vertoonden evenwel de intentie om die samenwerking te verlengen. De onderhandelingen leverden tot dusver echter nog geen doorbraak op. En het is maar de vraag of het alsnog zover zal komen. Zo kwam Slimani zaterdag met een opvallende post op zijn Instagram-verhaal. "Je moet de tafel kunnen verlaten als er geen respect wordt opgediend", schreef hij.

Nieuwe onderhandelingen

Meer uitleg gaf Slimani voorlopig niet over zijn post, maar het leverde wel een pak speculaties op over een mogelijk vertrek bij RSCA. Volgens La Dernière Heure zouden Fredberg en co zich echter nog geen grote zorgen maken. Zo zou met de aanvaller en zijn entourage afgesproken zijn dat de onderhandelingen hervat worden zodra hij terug is van vakantie. Al is voorlopig nog niet bekend wanneer dat exact is. Slimani zou ondertussen ook enkele lucratieve aanbiedingen uit het Midden-Oosten op zak hebben. De vraag is of Paars-Wit daar financieel gezien tegen kan opboksen.

Slimani blijft gewoon bij Anderlecht ...

Meest recent

'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

92
92
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

117
117
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

119
119
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

131
131
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

42
42
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

128
128
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

84
84
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

224
224
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

399
399
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

255
255
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

230
230
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

181
181
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

290
290
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

123
123
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

368
368
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

87
87
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

312
312
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

82
82
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

204
204
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

231
231
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

529
529
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

121
121

Meer sportnieuws