Van Bayern naar Antwerp? Blind reageert na Overmars-contact

door
Van Bayern naar Antwerp? Blind reageert na Overmars-contact

Bij Antwerp FC is de kater na een gigantisch titelfeest stilaan over en dus kan de blik weer op volgend seizoen gericht worden. Zo staan Marc Overmars en zijn team voor een drukke transferzomer. Onder meer het defensieve compartiment van de selectie van coach Mark van Bommel kan nog wat versterking gebruiken.


Sowieso zal Antwerp in de breedte voor vers bloed moeten zorgen indien het komend seizoen ook op het Europese front wil meedoen. Daarnaast zal men achterin sowieso een vervanger nodig hebben voor steunpilaar Willian Pacho, die voor een recordbedrag naar Eintracht Frankfurt vertrekt. Bovendien is het de vraag hoe de oudere krachten als Toby Alderweireld en Ritchie De Laet er fysiek mee zullen omgaan om opnieuw drie matchen per week te spelen.

LEES OOK: Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Afgetroefd door Bayern

Extra versterking in de verdediging is dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou Overmars opnieuw zijn vizier op een oude bekende hebben gericht. Zo doet de naam van Daley Blind opnieuw de ronde. De Nederlander was afgelopen winter al in beeld nadat zijn contract bij Ajax werd ontbonden, maar kreeg toen een unieke kans om bij Bayern München aan de slag te gaan. Daar vertrekt hij na enkele maanden echter weer als transfervrije speler.

Felicitaties met titel

En dus krijgt Antwerp een mooie herkansing bij Blind. Die bevestigde tegenover Veronica Inside alvast dat er recent contact is geweest met Overmars. Maar over eventuele transfergesprekken wou hij geen details geven. "Daar ga ik me niet over uitlaten. Ik heb hem gefeliciteerd met het kampioenschap en de dubbel. Het is fantastisch hoe ze het daar hebben gedaan. Of Overmars toen gelijk zei: ‘Tot over een paar weken’? Nee, dat niet. Zo snel gaat dat niet", klonk het. "Ik ben nu transfervrij, dus er gaat veel op me af komen. Dat gaan we de komende weken rustig op een rijtje zetten en dan gaan we op gevoel een goede keuze maken."

Blind zou een ideale aanwinst zijn voor Antwerp ...

Meest recent

Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

9
9
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

95
95
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

239
239
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

130
130
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

224
224
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

76
76
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

101
101
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

254
254
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

248
248
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

91
91
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

580
580
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

232
232
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

109
109
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

206
206
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

230
230
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

381
381
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

608
608
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

272
272
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

534
534
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

106
106
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

397
397
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

280
280
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

254
254
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

100
100

Meer sportnieuws