Van Bayern naar Antwerp? Blind reageert na Overmars-contact

door
Van Bayern naar Antwerp? Blind reageert na Overmars-contact

Bij Antwerp FC is de kater na een gigantisch titelfeest stilaan over en dus kan de blik weer op volgend seizoen gericht worden. Zo staan Marc Overmars en zijn team voor een drukke transferzomer. Onder meer het defensieve compartiment van de selectie van coach Mark van Bommel kan nog wat versterking gebruiken.


Sowieso zal Antwerp in de breedte voor vers bloed moeten zorgen indien het komend seizoen ook op het Europese front wil meedoen. Daarnaast zal men achterin sowieso een vervanger nodig hebben voor steunpilaar Willian Pacho, die voor een recordbedrag naar Eintracht Frankfurt vertrekt. Bovendien is het de vraag hoe de oudere krachten als Toby Alderweireld en Ritchie De Laet er fysiek mee zullen omgaan om opnieuw drie matchen per week te spelen.

LEES OOK: 'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Afgetroefd door Bayern

Extra versterking in de verdediging is dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou Overmars opnieuw zijn vizier op een oude bekende hebben gericht. Zo doet de naam van Daley Blind opnieuw de ronde. De Nederlander was afgelopen winter al in beeld nadat zijn contract bij Ajax werd ontbonden, maar kreeg toen een unieke kans om bij Bayern München aan de slag te gaan. Daar vertrekt hij na enkele maanden echter weer als transfervrije speler.

Felicitaties met titel

En dus krijgt Antwerp een mooie herkansing bij Blind. Die bevestigde tegenover Veronica Inside alvast dat er recent contact is geweest met Overmars. Maar over eventuele transfergesprekken wou hij geen details geven. "Daar ga ik me niet over uitlaten. Ik heb hem gefeliciteerd met het kampioenschap en de dubbel. Het is fantastisch hoe ze het daar hebben gedaan. Of Overmars toen gelijk zei: ‘Tot over een paar weken’? Nee, dat niet. Zo snel gaat dat niet", klonk het. "Ik ben nu transfervrij, dus er gaat veel op me af komen. Dat gaan we de komende weken rustig op een rijtje zetten en dan gaan we op gevoel een goede keuze maken."

Blind zou een ideale aanwinst zijn voor Antwerp ...

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

0
0
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

73
73
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

109
109
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

173
173
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

184
184
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

331
331
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

177
177
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

53
53
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

279
279
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

57
57
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

227
227
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

175
175
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

90
90
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

254
254
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

190
190
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

118
118
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

342
342
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

185
185
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

139
139
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

261
261
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

95
95
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

325
325
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

157
157

Meer sportnieuws