'Saudi's willen Benzema omringen met twee straffe namen'

door
'Saudi's willen Benzema omringen met twee straffe namen'

Real Madrid zwaaide afgelopen weekend één van zijn clubiconen uit: zo nam de Koninklijke definitief afscheid van Karim Benzema. De algemene verwachting is dat de Ballon d'Or-winnaar weldra zijn kribbel zet onder een lucratief contract bij Al-Ittihad. En de Saudische kampioen zou hem met enkele grote namen willen omringen.


Benzema speelde sinds 2009 bij Real Madrid en speelde daar een indrukwekkend palmares bij mekaar. In totaal won hij liefst 25 prijzen in loondienst van Real, waaronder 5 landstitels en evenveel keer de Champions League. En ook in de voorbije jaargang was hij meermaals van goudwaarde voor de Spaanse grootmacht. Desondanks werd geen akkoord gevonden om zijn aflopende contract te verlengen. Maar lang lijkt Benzema dus niet zonder club te gaan zitten.

Presentatie eerstdaags verwacht

In de voorbije dagen werd hij immers al nadrukkelijk gelinkt aan een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië en dat lijkt ook effectief zijn bestemming te gaan worden. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zou hij aanstaande woensdag zelfs al voorgesteld kunnen worden bij kersvers kampioen Al-Ittihad. Daar zou hij een gigantisch jaarsalaris kunnen opstrijken. En Benzema is niet de enige grote naam op het verlanglijstje.

Twee ex-wereldkampioenen

Volgens Cadena Ser mikt Al-Ittihad immers ook op de komst van Sergio Ramos en Ngolo Kanté. Die eerste deelde bij Real jarenlang de kleedkamer met Benzema en valt transfervrij op te pikken nadat hij afgelopen weekend zijn vertrek bij PSG aankondigde. Kanté zou op zijn beurt bij Chelsea FC willen blijven, maar de onderhandelingen omtrent een verlenging van zijn aflopende contract schieten niet op. Daar zou Al-Ittihad dus van willen profiteren. Al zou ook Al-Nassr, de club van Cristiano Ronaldo, op de loer liggen.

De opmars van de Saudi's is een slechte zaak voor het Europese voetbal ...

Meest recent

Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

10
10
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

19
19
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

63
63
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

131
131
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

37
37
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

110
110
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

48
48
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

88
88
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

162
162
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

143
143
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

498
498
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

114
114
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

70
70
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

59
59
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

91
91
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

181
181
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

175
175
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

117
117
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

305
305
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

257
257
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

269
269
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

206
206
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

200
200

Meer sportnieuws