'Saudi's willen Benzema omringen met twee straffe namen'

door
'Saudi's willen Benzema omringen met twee straffe namen'

Real Madrid zwaaide afgelopen weekend één van zijn clubiconen uit: zo nam de Koninklijke definitief afscheid van Karim Benzema. De algemene verwachting is dat de Ballon d'Or-winnaar weldra zijn kribbel zet onder een lucratief contract bij Al-Ittihad. En de Saudische kampioen zou hem met enkele grote namen willen omringen.


Benzema speelde sinds 2009 bij Real Madrid en speelde daar een indrukwekkend palmares bij mekaar. In totaal won hij liefst 25 prijzen in loondienst van Real, waaronder 5 landstitels en evenveel keer de Champions League. En ook in de voorbije jaargang was hij meermaals van goudwaarde voor de Spaanse grootmacht. Desondanks werd geen akkoord gevonden om zijn aflopende contract te verlengen. Maar lang lijkt Benzema dus niet zonder club te gaan zitten.

Presentatie eerstdaags verwacht

In de voorbije dagen werd hij immers al nadrukkelijk gelinkt aan een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië en dat lijkt ook effectief zijn bestemming te gaan worden. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zou hij aanstaande woensdag zelfs al voorgesteld kunnen worden bij kersvers kampioen Al-Ittihad. Daar zou hij een gigantisch jaarsalaris kunnen opstrijken. En Benzema is niet de enige grote naam op het verlanglijstje.

Twee ex-wereldkampioenen

Volgens Cadena Ser mikt Al-Ittihad immers ook op de komst van Sergio Ramos en Ngolo Kanté. Die eerste deelde bij Real jarenlang de kleedkamer met Benzema en valt transfervrij op te pikken nadat hij afgelopen weekend zijn vertrek bij PSG aankondigde. Kanté zou op zijn beurt bij Chelsea FC willen blijven, maar de onderhandelingen omtrent een verlenging van zijn aflopende contract schieten niet op. Daar zou Al-Ittihad dus van willen profiteren. Al zou ook Al-Nassr, de club van Cristiano Ronaldo, op de loer liggen.

POLL: De opmars van de Saudi's is een slechte zaak voor het Europese voetbal ...

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

1
1
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

21
21
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

45
45
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

70
70
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

121
121
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

202
202
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

124
124
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

196
196
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

95
95
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

318
318
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

193
193
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

576
576
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

209
209
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

61
61
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

475
475
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

117
117
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

231
231
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

328
328
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

200
200
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

54
54

Meer sportnieuws