'Saudi's willen Benzema omringen met twee straffe namen'

140 stemmen
'Saudi's willen Benzema omringen met twee straffe namen'

Real Madrid zwaaide afgelopen weekend één van zijn clubiconen uit: zo nam de Koninklijke definitief afscheid van Karim Benzema. De algemene verwachting is dat de Ballon d'Or-winnaar weldra zijn kribbel zet onder een lucratief contract bij Al-Ittihad. En de Saudische kampioen zou hem met enkele grote namen willen omringen.


Benzema speelde sinds 2009 bij Real Madrid en speelde daar een indrukwekkend palmares bij mekaar. In totaal won hij liefst 25 prijzen in loondienst van Real, waaronder 5 landstitels en evenveel keer de Champions League. En ook in de voorbije jaargang was hij meermaals van goudwaarde voor de Spaanse grootmacht. Desondanks werd geen akkoord gevonden om zijn aflopende contract te verlengen. Maar lang lijkt Benzema dus niet zonder club te gaan zitten.

Presentatie eerstdaags verwacht

In de voorbije dagen werd hij immers al nadrukkelijk gelinkt aan een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië en dat lijkt ook effectief zijn bestemming te gaan worden. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zou hij aanstaande woensdag zelfs al voorgesteld kunnen worden bij kersvers kampioen Al-Ittihad. Daar zou hij een gigantisch jaarsalaris kunnen opstrijken. En Benzema is niet de enige grote naam op het verlanglijstje.

Twee ex-wereldkampioenen

Volgens Cadena Ser mikt Al-Ittihad immers ook op de komst van Sergio Ramos en Ngolo Kanté. Die eerste deelde bij Real jarenlang de kleedkamer met Benzema en valt transfervrij op te pikken nadat hij afgelopen weekend zijn vertrek bij PSG aankondigde. Kanté zou op zijn beurt bij Chelsea FC willen blijven, maar de onderhandelingen omtrent een verlenging van zijn aflopende contract schieten niet op. Daar zou Al-Ittihad dus van willen profiteren. Al zou ook Al-Nassr, de club van Cristiano Ronaldo, op de loer liggen.

De opmars van de Saudi's is een slechte zaak voor het Europese voetbal ...

Meest recent

Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

20
20
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

56
56
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

50
50
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

449
449
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

92
92
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

223
223
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

235
235
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

121
121
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

333
333
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

260
260
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

418
418
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

439
439
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

98
98
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

211
211
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

133
133
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

94
94
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

209
209
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

323
323
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

457
457
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

202
202
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

633
633
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

73
73
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

434
434
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

282
282
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

424
424

Meer sportnieuws