'Saudi's willen Benzema omringen met twee straffe namen'

door
'Saudi's willen Benzema omringen met twee straffe namen'

Real Madrid zwaaide afgelopen weekend één van zijn clubiconen uit: zo nam de Koninklijke definitief afscheid van Karim Benzema. De algemene verwachting is dat de Ballon d'Or-winnaar weldra zijn kribbel zet onder een lucratief contract bij Al-Ittihad. En de Saudische kampioen zou hem met enkele grote namen willen omringen.


Benzema speelde sinds 2009 bij Real Madrid en speelde daar een indrukwekkend palmares bij mekaar. In totaal won hij liefst 25 prijzen in loondienst van Real, waaronder 5 landstitels en evenveel keer de Champions League. En ook in de voorbije jaargang was hij meermaals van goudwaarde voor de Spaanse grootmacht. Desondanks werd geen akkoord gevonden om zijn aflopende contract te verlengen. Maar lang lijkt Benzema dus niet zonder club te gaan zitten.

Presentatie eerstdaags verwacht

In de voorbije dagen werd hij immers al nadrukkelijk gelinkt aan een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië en dat lijkt ook effectief zijn bestemming te gaan worden. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zou hij aanstaande woensdag zelfs al voorgesteld kunnen worden bij kersvers kampioen Al-Ittihad. Daar zou hij een gigantisch jaarsalaris kunnen opstrijken. En Benzema is niet de enige grote naam op het verlanglijstje.

Twee ex-wereldkampioenen

Volgens Cadena Ser mikt Al-Ittihad immers ook op de komst van Sergio Ramos en Ngolo Kanté. Die eerste deelde bij Real jarenlang de kleedkamer met Benzema en valt transfervrij op te pikken nadat hij afgelopen weekend zijn vertrek bij PSG aankondigde. Kanté zou op zijn beurt bij Chelsea FC willen blijven, maar de onderhandelingen omtrent een verlenging van zijn aflopende contract schieten niet op. Daar zou Al-Ittihad dus van willen profiteren. Al zou ook Al-Nassr, de club van Cristiano Ronaldo, op de loer liggen.

De opmars van de Saudi's is een slechte zaak voor het Europese voetbal ...

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

49
49
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

73
73
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

106
106
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

99
99
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

74
74
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

41
41
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

216
216
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

332
332
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

78
78
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

517
517
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

268
268
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

400
400
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

290
290
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws