'Benzema woensdag al gepresenteerd bij nieuwe club'

door
'Benzema woensdag al gepresenteerd bij nieuwe club'

Real Madrid neemt zondagavond in de thuismatch tegen Athletic Bilbao afscheid van één van zijn clubboegbeelden. Zo maakte de Koninklijke enkele uren voor die wedstrijd bekend dat Karim Benzema definitief vertrekt. En de Ballon d'Or-winnaar lijkt zijn nieuwe club inmiddels beet te hebben.


Benzema speelde sinds 2009 bij Real Madrid, dat hem destijds wegplukte bij Olympique Lyon. Jarenlang toonde hij zich een uitstekende aanvulling op Cristiano Ronaldo. Na het vertrek van de Portugees, nam hij de touwtjes van de Madrileense aanvalslinie zelf in handen. Met succes. Vorig seizoen leidde hij de club bijvoorbeeld naar de Spaanse titel en de Champions League-eindwinst. Dat leverde hem uiteindelijk ook de Ballon d'Or op.

Indrukwekkend palmares

In totaal won hij liefst 24 prijzen in loondienst van Real, waaronder 5 landstitels en evenveel keer de Champions League. En ook in de huidige jaargang was hij meermaals van goudwaarde voor de Spaanse grootmacht. Desondanks werd geen akkoord gevonden om zijn aflopende contract te verlengen. Maar lang lijkt Benzema niet zonder club te gaan zitten.

Monstercontract

In de voorbije dagen werd hij immers al nadrukkelijk gelinkt aan een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië en dat lijkt ook effectief zijn bestemming te gaan worden. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zou hij aanstaande woensdag al voorgesteld kunnen worden bij kersvers kampioen Al-Ittihad. Bij Sport1 weet men dat Benzema daar een jaarsalaris van ruim 200 miljoen euro kan gaan verdienen.

POLL: Begrijpt u de keuze van Benzema?

Meest recent

Zorgt Vossen voor grote verrassing omtrent toekomst?

Jelle Vossen trapte Zulte Waregem als kampioen naar de Jupiler Pro League. Een prachtig hoogtepunt ...

40
40
Boeckx verdedigt matige transfers topclub: "Zonder geld..."

Royal Antwerp FC kent net als vorig seizoen weer een tegenvallende voetbaljaargang. Dit seizoen ...

30
30
Hasi voert druk op tegen Antwerp: "Héél belangrijk"

RSC Anderlecht is zwak begonnen onder Besnik Hasi. Nul punten, zes tegengoals en amper ...

41
41
RWDM en Ferrera uit elkaar, ex-Rode Duivel opvolger

RWDM was gisteren dé grote verliezer. Ze verloren met 2-1 van Zulte Waregem en door de winst ...

122
122
KV Mechelen ziet verdediger gratis de club verlaten

Bij KV Mechelen nemen ze na dit seizoen afscheid van een aantal spelers. De club heeft officieel ...

39
39
Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

73
73
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

434
434
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

72
72
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

125
125
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

119
119
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

575
575
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

339
339
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

90
90
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

163
163
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

129
129
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

286
286
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

175
175
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

109
109
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

200
200
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

85
85

Meer sportnieuws