'Benzema woensdag al gepresenteerd bij nieuwe club'

396 stemmen
'Benzema woensdag al gepresenteerd bij nieuwe club'

Real Madrid neemt zondagavond in de thuismatch tegen Athletic Bilbao afscheid van één van zijn clubboegbeelden. Zo maakte de Koninklijke enkele uren voor die wedstrijd bekend dat Karim Benzema definitief vertrekt. En de Ballon d'Or-winnaar lijkt zijn nieuwe club inmiddels beet te hebben.


Benzema speelde sinds 2009 bij Real Madrid, dat hem destijds wegplukte bij Olympique Lyon. Jarenlang toonde hij zich een uitstekende aanvulling op Cristiano Ronaldo. Na het vertrek van de Portugees, nam hij de touwtjes van de Madrileense aanvalslinie zelf in handen. Met succes. Vorig seizoen leidde hij de club bijvoorbeeld naar de Spaanse titel en de Champions League-eindwinst. Dat leverde hem uiteindelijk ook de Ballon d'Or op.

LEES OOK: 'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Indrukwekkend palmares

In totaal won hij liefst 24 prijzen in loondienst van Real, waaronder 5 landstitels en evenveel keer de Champions League. En ook in de huidige jaargang was hij meermaals van goudwaarde voor de Spaanse grootmacht. Desondanks werd geen akkoord gevonden om zijn aflopende contract te verlengen. Maar lang lijkt Benzema niet zonder club te gaan zitten.

Monstercontract

In de voorbije dagen werd hij immers al nadrukkelijk gelinkt aan een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië en dat lijkt ook effectief zijn bestemming te gaan worden. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zou hij aanstaande woensdag al voorgesteld kunnen worden bij kersvers kampioen Al-Ittihad. Bij Sport1 weet men dat Benzema daar een jaarsalaris van ruim 200 miljoen euro kan gaan verdienen.

Begrijpt u de keuze van Benzema?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

17
17
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

49
49
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

34
34
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

152
152
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

97
97
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

184
184
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

98
98
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

129
129
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

104
104
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

785
785
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1066
1066
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

74
74
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

531
531
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

166
166
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

634
634
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

164
164
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

154
154
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

357
357
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

214
214
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

223
223
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

257
257
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

796
796
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

518
518

Meer sportnieuws