Voetbalminnend België kijkt reikhalzend uit naar zondagavond. Dan wordt immers de titelstrijd in de Jupiler Pro League beslist. En het belooft een onwaarschijnlijk spannende ontknoping te worden: zo gaat de slotspeeldag in de Champions' Play-Offs van start met nog drie ploegen die in aanmerking komen voor het kampioenschap.
Bij leider Antwerp FC zal men de voorbije dagen flink gevloekt hebben. De bekerwinnaar had afgelopen weekend immers een uitgelezen kans om zich van de dubbel te verzekeren. Maar op eigen veld bleef de Great Old op 1-1 steken in een rechtstreeks duel met directe concurrent Union SG. RAFC staat wel nog steeds bovenaan het klassement met een hetzelfde puntenaantal als Union én is in het voordeel door de afronding bij de puntenhalvering. Ondertussen kon echter ook KRC Genk zich weer in de titelstrijd knokken door te winnen van Club Brugge.
LEES OOK: Union SG slaat stevig toe en kondigt akkoord aan
Voordeel voor Union Op papier zijn er dus nog drie ploegen die de titel kunnen pakken. Analist/commentator Peter Vandenbempt verwacht echter dat dat de champagneflessen zullen knallen in Brussel. "Ik ga toch voor Union, omdat ik denk dat zij zullen winnen tegen Club Brugge en Antwerp niet in Genk. Maar als het straks in Genk 0-2 wordt voor Antwerp zal ik ook niet zeggen: 'Dat had ik nooit verwacht!'", laat Vandenbempt verstaan bij Sporza.