'Mike Tresor reageert op Burnley-transfer'

door
'Mike Tresor reageert op Burnley-transfer'

Het is zeer waarschijnlijk dat er tijdens de komende zomertransferperiode opnieuw enkele lucratieve verkopen zullen plaatsvinden bij KRC Genk. Een van de spelers die veel interesse opwekt op de transfermarkt is Mike Trésor, de huidige assistenkoning van de Jupiler Pro League met een marktwaarde van 13 miljoen euro.


Vooral Engelse clubs tonen stevige interesse, zoals Burnley FC, Brighton & Hove Albion, Leicester City, Brentford, Wolverhampton, Nottingham Forest en Newcastle. Er waren eerder dit jaar ook geruchten over Franse interesse, waarbij Stade Reims en Stade Rennais werden genoemd als geïnteresseerde clubs. Er heerst veel belangstelling vanuit de Premier League, wat meteen ook de favoriete competitie is van Tresor.

Het Laatste Nieuws bevestigt dat er veel interesse is in Trésor en dat hij moeilijk te houden wordt voor Genk. “Als je goed speelt, komt er interesse”, zegt de speler zelf. “Echt, op dit moment ben ik daar totaal niet mee bezig. Alleen de wedstrijd tegen Antwerp. Ik denk wel dat het de komende maanden ter sprake zal komen. Uit die gesprekken zal moeten blijken wat het beste is voor Genk en voor mezelf. Laat mij het zo verwoorden: ik zeg niet dat ik per se klaar ben in België. Ik heb sowieso nog veel te leren en moet stappen blijven zetten.”

LEES OOK: Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Burnley FC en Vincent Kompany

Vincent Kompany zou alvast een grote fan zijn van Tresor. De succescoach van Burnley FC informeerde begin dit seizoen zelfs al naar hem. “Ik heb meegekregen dat hij mijn kwaliteiten wel apprecieert. (lacht) Dat is natuurlijk alleen maar fijn om te horen. Hij speelt met Burnley volgens een bepaalde filosofie, waarbij ik mij goed zou voelen. Voor mij is speelstijl altijd belangrijk geweest in het kiezen voor een club.”

Past Trésor bij Burnley?

Meest recent

De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

109
109
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

33
33
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

107
107
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

76
76
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

160
160
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

34
34
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

159
159
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

283
283
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

81
81
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

161
161
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

158
158
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

222
222
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

150
150
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

330
330
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

244
244
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

66
66
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

40
40
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

143
143
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

160
160
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

278
278
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

133
133
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

172
172
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

182
182

Meer sportnieuws