'Mike Tresor reageert op Burnley-transfer'

673 stemmen
'Mike Tresor reageert op Burnley-transfer'

Het is zeer waarschijnlijk dat er tijdens de komende zomertransferperiode opnieuw enkele lucratieve verkopen zullen plaatsvinden bij KRC Genk. Een van de spelers die veel interesse opwekt op de transfermarkt is Mike Trésor, de huidige assistenkoning van de Jupiler Pro League met een marktwaarde van 13 miljoen euro.


Vooral Engelse clubs tonen stevige interesse, zoals Burnley FC, Brighton & Hove Albion, Leicester City, Brentford, Wolverhampton, Nottingham Forest en Newcastle. Er waren eerder dit jaar ook geruchten over Franse interesse, waarbij Stade Reims en Stade Rennais werden genoemd als geïnteresseerde clubs. Er heerst veel belangstelling vanuit de Premier League, wat meteen ook de favoriete competitie is van Tresor.

Het Laatste Nieuws bevestigt dat er veel interesse is in Trésor en dat hij moeilijk te houden wordt voor Genk. “Als je goed speelt, komt er interesse”, zegt de speler zelf. “Echt, op dit moment ben ik daar totaal niet mee bezig. Alleen de wedstrijd tegen Antwerp. Ik denk wel dat het de komende maanden ter sprake zal komen. Uit die gesprekken zal moeten blijken wat het beste is voor Genk en voor mezelf. Laat mij het zo verwoorden: ik zeg niet dat ik per se klaar ben in België. Ik heb sowieso nog veel te leren en moet stappen blijven zetten.”

LEES OOK: Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Burnley FC en Vincent Kompany

Vincent Kompany zou alvast een grote fan zijn van Tresor. De succescoach van Burnley FC informeerde begin dit seizoen zelfs al naar hem. “Ik heb meegekregen dat hij mijn kwaliteiten wel apprecieert. (lacht) Dat is natuurlijk alleen maar fijn om te horen. Hij speelt met Burnley volgens een bepaalde filosofie, waarbij ik mij goed zou voelen. Voor mij is speelstijl altijd belangrijk geweest in het kiezen voor een club.”

Past Trésor bij Burnley?

Meest recent

Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

4
4
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

128
128
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

43
43
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

34
34
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

58
58
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

166
166
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

253
253
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

129
129
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

244
244
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

100
100
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

195
195
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

295
295
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

578
578
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

72
72
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

224
224
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

100
100
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

115
115
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

496
496
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

54
54
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93

Meer sportnieuws