'United opent spitsenjacht met eerste transfergesprekken'

door
'United opent spitsenjacht met eerste transfergesprekken'

Manchester United bereidt zich momenteel voor op de FA Cup-finale van komend weekend tegen stadsrivaal Manchester City. Ondertussen is de Engelse grootmacht ook al bezig met het ontrollen van de zomerse transferplannen. En een nieuwe topspits staat daarbij bovenaan het verlanglijstje.


United hield het tijdens de voorbije wintertransferperiode relatief rustig. Met Wout Weghorst werd een vervanger aangetrokken om het vertrek van Cristiano Ronaldo, wiens contract werd ontbonden, op te vangen. Daarnaast werden met Marcel Sabitzer en Jack Butland een extra middenvelder en reserve-doelman vastgelegd. Maar al deze winteraanwinsten werden op huurbasis aangetrokken en vertrekken in principe dus weer na het seizoen.

LEES OOK: 'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Dromen van Kane

Komende zomer wil United dan ook opnieuw uitpakken en een nieuwe spits geldt daarbij als dé prioriteit. Coach Erik ten Hag zou dolgraag in zee gaan met Harry Kane. Die gaat bij Tottenham Hotspur zijn laatste contractjaar in, toch zou de Londense club niet happig zijn om hem aan een directe concurrent te verkopen. En dus worden inmiddels alternatieve pistes bewandeld. Volgens The Athletic is men alvast in actie geschoten voor twee andere spitsen.

Verkennende gesprekken

De Franse WK-revelatie Randal Kolo Muani (Eintracht Frankfurt) wordt staat immers ook op de verlanglijst, net zoals de Deense jongeling Rasmus Hojlund van Atalanta. Bij The Athletic weet men dat United inmiddels gesprekken heeft opgestart met beide partijen om een mogelijke deal te onderzoeken. Op dit moment zou het dossier van Hojlund beschouwd worden als het meest haalbare. Maar alvorens deze piste concreet wordt, zal United eerst tot het uiterste proberen gaan om Kane los te wringen.

Kane speelt volgend seizoen op Old Trafford ...

Meest recent

Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

3
3
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

108
108
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

42
42
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

350
350
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

218
218
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

246
246
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

77
77
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

123
123
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

44
44
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

69
69
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

354
354
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

49
49
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

51
51
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

118
118
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

115
115
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

175
175
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

38
38
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

156
156
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

357
357
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

114
114
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

207
207
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

57
57
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

53
53
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

233
233
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

380
380

Meer sportnieuws