'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

door
'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

Nadat het de Spaanse titel dit seizoen aan FC Barcelona moest laten, wil Real Madrid in de komende jaargang opnieuw de aanval op de Catalaanse aartsrivaal inzetten. En daarvoor kan de Koninklijke blijven rekenen op Karim Benzema. Zo maakte Marca bekend dat de Ballon d'Or-winnaar dan toch nog een seizoen zal blijven.


Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, blijft de Franse spits een sleutelpion voor de Spaanse bekerwinnaar. Maar in de voorbije dagen werd zijn toekomst in Estadio Santiago Bernabeu nadrukkelijk in twijfel getrokken. En dat had alles te maken met interesse vanuit Saudi-Arabië. De kersverse kampioen van de golfstaat, Al-Ittihad, was namelijk bereid om hem een gigantisch contract aan te bieden.

LEES OOK: Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Se Queda

Benzema zou bij de Saudische club één van de best betaalde spelers ter wereld kunnen worden. Verschillende bronnen meldden dan ook dat de voormalige international van Frankrijk zou zwichten voor de lucratieve aanbieding. Maar de aanvaller heeft nu toch een andere keuze gemaakt. Zo meldt de Madrileense krant Marca dat Benzema nog minstens één seizoen bij Real Madrid zal blijven voetballen.

Last Dance

Het bekende Spaanse medium zette de spits donderdag nog in de bloemetjes en gaf hem een trofee voor zijn verdiensten in de voorbije seizoenen. Allicht haalde Marca van die prijsuitreiking zijn informatie vandaan, al blijft het nog even wachten op een officiële bevestiging. Benzema zou evenwel het gevoel hebben dat hij nog één groots seizoen in zich heeft en wil Real Madrid vervolgens door de grote poort verlaten, al is hij de Saudi's wel dankbaar voor hun verregaande interesse in de voorbije maanden. Overigens verwacht de aanvaller dat een aanbieding uit de golfstaat binnen een jaartje opnieuw op tafel zal liggen.

🚀

Benzema hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt verdict

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

0
0
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

15
15
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

15
15
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

153
153
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

74
74
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

101
101
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

82
82
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

27
27
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

59
59
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

77
77
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

54
54
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

272
272
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

181
181
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

264
264
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

73
73
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

246
246
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

579
579
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

44
44
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

386
386
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

474
474
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

442
442
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

67
67
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

104
104
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

61
61

Meer sportnieuws