'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

door
'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

Nadat het de Spaanse titel dit seizoen aan FC Barcelona moest laten, wil Real Madrid in de komende jaargang opnieuw de aanval op de Catalaanse aartsrivaal inzetten. En daarvoor kan de Koninklijke blijven rekenen op Karim Benzema. Zo maakte Marca bekend dat de Ballon d'Or-winnaar dan toch nog een seizoen zal blijven.


Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, blijft de Franse spits een sleutelpion voor de Spaanse bekerwinnaar. Maar in de voorbije dagen werd zijn toekomst in Estadio Santiago Bernabeu nadrukkelijk in twijfel getrokken. En dat had alles te maken met interesse vanuit Saudi-Arabië. De kersverse kampioen van de golfstaat, Al-Ittihad, was namelijk bereid om hem een gigantisch contract aan te bieden.

LEES OOK: Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Se Queda

Benzema zou bij de Saudische club één van de best betaalde spelers ter wereld kunnen worden. Verschillende bronnen meldden dan ook dat de voormalige international van Frankrijk zou zwichten voor de lucratieve aanbieding. Maar de aanvaller heeft nu toch een andere keuze gemaakt. Zo meldt de Madrileense krant Marca dat Benzema nog minstens één seizoen bij Real Madrid zal blijven voetballen.

Last Dance

Het bekende Spaanse medium zette de spits donderdag nog in de bloemetjes en gaf hem een trofee voor zijn verdiensten in de voorbije seizoenen. Allicht haalde Marca van die prijsuitreiking zijn informatie vandaan, al blijft het nog even wachten op een officiële bevestiging. Benzema zou evenwel het gevoel hebben dat hij nog één groots seizoen in zich heeft en wil Real Madrid vervolgens door de grote poort verlaten, al is hij de Saudi's wel dankbaar voor hun verregaande interesse in de voorbije maanden. Overigens verwacht de aanvaller dat een aanbieding uit de golfstaat binnen een jaartje opnieuw op tafel zal liggen.

Benzema hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

13
13
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

98
98
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

56
56
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

85
85
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

279
279
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

40
40
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

115
115
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

374
374
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

123
123
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

175
175
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

236
236
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

394
394
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

231
231
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

542
542
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

403
403
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

230
230
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

56
56
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

317
317
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

195
195
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

894
894
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

855
855
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

728
728
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

130
130
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

673
673
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

69
69

Meer sportnieuws