'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

door
'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

Nadat het de Spaanse titel dit seizoen aan FC Barcelona moest laten, wil Real Madrid in de komende jaargang opnieuw de aanval op de Catalaanse aartsrivaal inzetten. En daarvoor kan de Koninklijke blijven rekenen op Karim Benzema. Zo maakte Marca bekend dat de Ballon d'Or-winnaar dan toch nog een seizoen zal blijven.


Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, blijft de Franse spits een sleutelpion voor de Spaanse bekerwinnaar. Maar in de voorbije dagen werd zijn toekomst in Estadio Santiago Bernabeu nadrukkelijk in twijfel getrokken. En dat had alles te maken met interesse vanuit Saudi-Arabië. De kersverse kampioen van de golfstaat, Al-Ittihad, was namelijk bereid om hem een gigantisch contract aan te bieden.

LEES OOK: UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Se Queda

Benzema zou bij de Saudische club één van de best betaalde spelers ter wereld kunnen worden. Verschillende bronnen meldden dan ook dat de voormalige international van Frankrijk zou zwichten voor de lucratieve aanbieding. Maar de aanvaller heeft nu toch een andere keuze gemaakt. Zo meldt de Madrileense krant Marca dat Benzema nog minstens één seizoen bij Real Madrid zal blijven voetballen.

Last Dance

Het bekende Spaanse medium zette de spits donderdag nog in de bloemetjes en gaf hem een trofee voor zijn verdiensten in de voorbije seizoenen. Allicht haalde Marca van die prijsuitreiking zijn informatie vandaan, al blijft het nog even wachten op een officiële bevestiging. Benzema zou evenwel het gevoel hebben dat hij nog één groots seizoen in zich heeft en wil Real Madrid vervolgens door de grote poort verlaten, al is hij de Saudi's wel dankbaar voor hun verregaande interesse in de voorbije maanden. Overigens verwacht de aanvaller dat een aanbieding uit de golfstaat binnen een jaartje opnieuw op tafel zal liggen.

Benzema hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

66
66
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

2
2
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

32
32
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

104
104
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

62
62
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

170
170
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

81
81
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

104
104
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

81
81
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

97
97
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

284
284
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

36
36
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

507
507
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

304
304
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

112
112
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

148
148
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

256
256
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

110
110
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

75
75
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

165
165
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

45
45
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

364
364
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

142
142

Meer sportnieuws