'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

door
'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

Nadat het de Spaanse titel dit seizoen aan FC Barcelona moest laten, wil Real Madrid in de komende jaargang opnieuw de aanval op de Catalaanse aartsrivaal inzetten. En daarvoor kan de Koninklijke blijven rekenen op Karim Benzema. Zo maakte Marca bekend dat de Ballon d'Or-winnaar dan toch nog een seizoen zal blijven.


Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, blijft de Franse spits een sleutelpion voor de Spaanse bekerwinnaar. Maar in de voorbije dagen werd zijn toekomst in Estadio Santiago Bernabeu nadrukkelijk in twijfel getrokken. En dat had alles te maken met interesse vanuit Saudi-Arabië. De kersverse kampioen van de golfstaat, Al-Ittihad, was namelijk bereid om hem een gigantisch contract aan te bieden.

LEES OOK: Courtois onthult straf plan met Belgische club

Se Queda

Benzema zou bij de Saudische club één van de best betaalde spelers ter wereld kunnen worden. Verschillende bronnen meldden dan ook dat de voormalige international van Frankrijk zou zwichten voor de lucratieve aanbieding. Maar de aanvaller heeft nu toch een andere keuze gemaakt. Zo meldt de Madrileense krant Marca dat Benzema nog minstens één seizoen bij Real Madrid zal blijven voetballen.

Last Dance

Het bekende Spaanse medium zette de spits donderdag nog in de bloemetjes en gaf hem een trofee voor zijn verdiensten in de voorbije seizoenen. Allicht haalde Marca van die prijsuitreiking zijn informatie vandaan, al blijft het nog even wachten op een officiële bevestiging. Benzema zou evenwel het gevoel hebben dat hij nog één groots seizoen in zich heeft en wil Real Madrid vervolgens door de grote poort verlaten, al is hij de Saudi's wel dankbaar voor hun verregaande interesse in de voorbije maanden. Overigens verwacht de aanvaller dat een aanbieding uit de golfstaat binnen een jaartje opnieuw op tafel zal liggen.

Benzema hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

0
0
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

18
18
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

22
22
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

470
470
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

100
100
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

55
55
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

190
190
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

104
104
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

276
276
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

152
152
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

249
249
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

84
84
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

219
219
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

420
420
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

419
419
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

199
199
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

220
220
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

118
118
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

343
343
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

746
746
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

222
222
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

190
190
'Lammens grijnst: United dropte heuse transferbom'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

164
164
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

376
376
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

378
378

Meer sportnieuws