'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

door
'Einde van soap: Benzema maakt transferkeuze bekend'

Nadat het de Spaanse titel dit seizoen aan FC Barcelona moest laten, wil Real Madrid in de komende jaargang opnieuw de aanval op de Catalaanse aartsrivaal inzetten. En daarvoor kan de Koninklijke blijven rekenen op Karim Benzema. Zo maakte Marca bekend dat de Ballon d'Or-winnaar dan toch nog een seizoen zal blijven.


Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, blijft de Franse spits een sleutelpion voor de Spaanse bekerwinnaar. Maar in de voorbije dagen werd zijn toekomst in Estadio Santiago Bernabeu nadrukkelijk in twijfel getrokken. En dat had alles te maken met interesse vanuit Saudi-Arabië. De kersverse kampioen van de golfstaat, Al-Ittihad, was namelijk bereid om hem een gigantisch contract aan te bieden.

LEES OOK: 'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Se Queda

Benzema zou bij de Saudische club één van de best betaalde spelers ter wereld kunnen worden. Verschillende bronnen meldden dan ook dat de voormalige international van Frankrijk zou zwichten voor de lucratieve aanbieding. Maar de aanvaller heeft nu toch een andere keuze gemaakt. Zo meldt de Madrileense krant Marca dat Benzema nog minstens één seizoen bij Real Madrid zal blijven voetballen.

Last Dance

Het bekende Spaanse medium zette de spits donderdag nog in de bloemetjes en gaf hem een trofee voor zijn verdiensten in de voorbije seizoenen. Allicht haalde Marca van die prijsuitreiking zijn informatie vandaan, al blijft het nog even wachten op een officiële bevestiging. Benzema zou evenwel het gevoel hebben dat hij nog één groots seizoen in zich heeft en wil Real Madrid vervolgens door de grote poort verlaten, al is hij de Saudi's wel dankbaar voor hun verregaande interesse in de voorbije maanden. Overigens verwacht de aanvaller dat een aanbieding uit de golfstaat binnen een jaartje opnieuw op tafel zal liggen.

Benzema hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

55
55
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

8
8
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

48
48
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

343
343
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

286
286
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

251
251
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

75
75
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

586
586
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

564
564
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

298
298
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

152
152
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

420
420
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

378
378
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws