Deila krijgt Club-opdracht ingefluisterd: "Zelden gezien"

door
Deila krijgt Club-opdracht ingefluisterd:

Nadat dit seizoen liefst drie hoofdtrainers de revue passeerden, besloot Club Brugge om in de komende jaargang met propere lei te beginnen. Zo plukten de Bruggelingen Ronny Deila weg bij Standard als nieuwe T1. De Noor moet Blauw-Zwart opnieuw doen aanknopen met de successen van de voorbije jaren.


Deila was sinds afgelopen zomer aan de slag bij de Rouches, nadat hij eerder al goed werk had geleverd bij Celtic Glasgow en New York City FC. En ook op Sclessin maakte de Noor indruk. Het bestuur van Club raakte dan ook gecharmeerd en wist hem uiteindelijk te verleiden om de overstap naar Jan Breydel te maken. Daar zal hij in samenspraak met de clubleiding een nieuwe selectie moeten samenstellen die in de komende jaargang weer voor de prijzen kan strijden.

LEES OOK: De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Nieuwe kans

Er zullen in de komende weken en maanden dus sowieso enkele verse krachten bij komen. Maar Deila zal ook moeten trachten enkele spelers uit de huidige kern te herlanceren. Volgens analist Wim De Coninck krijgt hij ongetwijfeld de opdracht om Roman Yaremchuk weer op niveau te krijgen. Blauw-Zwart betaalde vorige zomer nog een recordsom van ruim 16 miljoen euro om de Oekraïense aanvaller binnen te halen, maar zijn transfer werd tot dusver een grote deceptie.

Lastige opdracht

Volgens De Coninck krijgt Deila dan ook de taak om Yaremchuk weer op het juiste spoor te krijgen zodat deze investering eindelijk begint te renderen. "Hij zal ook wel ingefluisterd krijgen dat hij Yaremchuk weer op niveau moet brengen, zoals Scott Parker en Rik De Mil, en ik hoop dat het lukt. Maar Yaremchuk zit heel ver, hé. Van iemand met zoveel kwaliteiten heb ik dat nog maar zelden gezien", aldus De Coninck bij Krant van West-Vlaanderen.

Denkt u dat Yaremchuk alsnog zijn draai zal vinden?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

21
21
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

30
30
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

43
43
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

89
89
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

126
126
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

38
38
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

152
152
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

55
55
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

69
69
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

377
377
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

342
342
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

785
785
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

259
259
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

427
427
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

244
244
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

964
964
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

323
323
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

380
380
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

217
217
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

650
650
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

270
270
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

573
573

Meer sportnieuws