Benzema komt met reactie op hardnekkige vertrek-geruchten

door
Benzema komt met reactie op hardnekkige vertrek-geruchten

Karim Benzema werd donderdag in de bloemetjes gezet door de Madrileense sportkrant Marca voor zijn geweldige prestaties in loondienst van Real Madrid. Maar tijdens de prijsuitreiking was het vooral uitkijken naar wat de Fransman over zijn toekomst te zeggen had. Zo wordt de spits nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek uit de Spaanse hoofdstad.


Ook zijn 35ste blijft de spits van groot belang voor Real, het was dan ook de algemene verwachting dat hij zijn aflopende contract in de Spaanse hoofdstad zou verlengen. Maar daarvoor doken in de voorbije dagen plots grote twijfels over op. Zo zou Benzema een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië kunnen maken. Daar zou kersvers kampioen Al-Ittihad voor hem een royaal contract ter waarde van zo'n 100 tot 200 miljoen euro per jaar hebben klaarliggen.

LEES OOK: Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

Knoop doorgehakt

Woensdag meldde Footmercato dan weer dat de topaanvaller immers een beslissing genomen: zo zou hij Real Madrid intern op de hoogte hebben gebracht dat hij naar Al-Ittihad wil verkassen. De Spanjaarden zouden hem weliswaar nog op andere gedachten willen brengen, maar beseffen dat het onwaarschijnlijk om hierin te slagen. En ook andere bronnen maakten inmiddels gewag van een vertrek richting de golfstaat.

Niet de waarheid

Maar volgens Benzema zelf zijn die geruchten erg voorbarig. "Of ik bij Real blijf? We hebben komend weekend toch nog een wedstrijd. Moet ik iets tegen de fans zeggen? Waarom moet iets over mijn toekomst zeggen als ik nog in Madrid ben? Dat wordt op internet gezegd en het internet is niet de waarheid", maakte de aanvaller er zich vanaf tijdens zijn bekroningsmoment bij Marca.

Benzema vertrekt bij Real ...

Meest recent

Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

1
1
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

15
15
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

26
26
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

149
149
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

78
78
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

124
124
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

38
38
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

57
57
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

308
308
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

139
139
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

635
635
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

139
139
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

79
79
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

205
205
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

87
87
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

404
404
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

241
241
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

70
70
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

236
236
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

61
61
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

188
188
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

131
131
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

497
497
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

219
219
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

613
613

Meer sportnieuws