Benzema komt met reactie op hardnekkige vertrek-geruchten

door
Benzema komt met reactie op hardnekkige vertrek-geruchten

Karim Benzema werd donderdag in de bloemetjes gezet door de Madrileense sportkrant Marca voor zijn geweldige prestaties in loondienst van Real Madrid. Maar tijdens de prijsuitreiking was het vooral uitkijken naar wat de Fransman over zijn toekomst te zeggen had. Zo wordt de spits nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek uit de Spaanse hoofdstad.


Ook zijn 35ste blijft de spits van groot belang voor Real, het was dan ook de algemene verwachting dat hij zijn aflopende contract in de Spaanse hoofdstad zou verlengen. Maar daarvoor doken in de voorbije dagen plots grote twijfels over op. Zo zou Benzema een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië kunnen maken. Daar zou kersvers kampioen Al-Ittihad voor hem een royaal contract ter waarde van zo'n 100 tot 200 miljoen euro per jaar hebben klaarliggen.

LEES OOK: Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Knoop doorgehakt

Woensdag meldde Footmercato dan weer dat de topaanvaller immers een beslissing genomen: zo zou hij Real Madrid intern op de hoogte hebben gebracht dat hij naar Al-Ittihad wil verkassen. De Spanjaarden zouden hem weliswaar nog op andere gedachten willen brengen, maar beseffen dat het onwaarschijnlijk om hierin te slagen. En ook andere bronnen maakten inmiddels gewag van een vertrek richting de golfstaat.

Niet de waarheid

Maar volgens Benzema zelf zijn die geruchten erg voorbarig. "Of ik bij Real blijf? We hebben komend weekend toch nog een wedstrijd. Moet ik iets tegen de fans zeggen? Waarom moet iets over mijn toekomst zeggen als ik nog in Madrid ben? Dat wordt op internet gezegd en het internet is niet de waarheid", maakte de aanvaller er zich vanaf tijdens zijn bekroningsmoment bij Marca.

🔥 Populair bij onze lezers

Hazard stil van wat er op WK voor Clubs gebeurde
Hazard stil van wat er op WK voor Clubs gebeurde

Benzema vertrekt bij Real ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

155
155
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

83
83
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

254
254
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

278
278
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

703
703
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1724
1724
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1185
1185
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

777
777
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

449
449
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

460
460
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

521
521
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws