Benzema komt met reactie op hardnekkige vertrek-geruchten

door
Benzema komt met reactie op hardnekkige vertrek-geruchten

Karim Benzema werd donderdag in de bloemetjes gezet door de Madrileense sportkrant Marca voor zijn geweldige prestaties in loondienst van Real Madrid. Maar tijdens de prijsuitreiking was het vooral uitkijken naar wat de Fransman over zijn toekomst te zeggen had. Zo wordt de spits nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek uit de Spaanse hoofdstad.


Ook zijn 35ste blijft de spits van groot belang voor Real, het was dan ook de algemene verwachting dat hij zijn aflopende contract in de Spaanse hoofdstad zou verlengen. Maar daarvoor doken in de voorbije dagen plots grote twijfels over op. Zo zou Benzema een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië kunnen maken. Daar zou kersvers kampioen Al-Ittihad voor hem een royaal contract ter waarde van zo'n 100 tot 200 miljoen euro per jaar hebben klaarliggen.

LEES OOK: Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Knoop doorgehakt

Woensdag meldde Footmercato dan weer dat de topaanvaller immers een beslissing genomen: zo zou hij Real Madrid intern op de hoogte hebben gebracht dat hij naar Al-Ittihad wil verkassen. De Spanjaarden zouden hem weliswaar nog op andere gedachten willen brengen, maar beseffen dat het onwaarschijnlijk om hierin te slagen. En ook andere bronnen maakten inmiddels gewag van een vertrek richting de golfstaat.

Niet de waarheid

Maar volgens Benzema zelf zijn die geruchten erg voorbarig. "Of ik bij Real blijf? We hebben komend weekend toch nog een wedstrijd. Moet ik iets tegen de fans zeggen? Waarom moet iets over mijn toekomst zeggen als ik nog in Madrid ben? Dat wordt op internet gezegd en het internet is niet de waarheid", maakte de aanvaller er zich vanaf tijdens zijn bekroningsmoment bij Marca.

Benzema vertrekt bij Real ...

Meest recent

'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

137
137
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

224
224
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

48
48
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

108
108
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

204
204
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

218
218
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

346
346
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

62
62
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

315
315
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

379
379
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

599
599
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

372
372
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

172
172
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

326
326
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

458
458
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

200
200
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

272
272
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

119
119
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

498
498
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

345
345
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

147
147
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

221
221
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

908
908
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

324
324

Meer sportnieuws