Benzema komt met reactie op hardnekkige vertrek-geruchten

door
Benzema komt met reactie op hardnekkige vertrek-geruchten

Karim Benzema werd donderdag in de bloemetjes gezet door de Madrileense sportkrant Marca voor zijn geweldige prestaties in loondienst van Real Madrid. Maar tijdens de prijsuitreiking was het vooral uitkijken naar wat de Fransman over zijn toekomst te zeggen had. Zo wordt de spits nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek uit de Spaanse hoofdstad.


Ook zijn 35ste blijft de spits van groot belang voor Real, het was dan ook de algemene verwachting dat hij zijn aflopende contract in de Spaanse hoofdstad zou verlengen. Maar daarvoor doken in de voorbije dagen plots grote twijfels over op. Zo zou Benzema een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië kunnen maken. Daar zou kersvers kampioen Al-Ittihad voor hem een royaal contract ter waarde van zo'n 100 tot 200 miljoen euro per jaar hebben klaarliggen.

LEES OOK: Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Knoop doorgehakt

Woensdag meldde Footmercato dan weer dat de topaanvaller immers een beslissing genomen: zo zou hij Real Madrid intern op de hoogte hebben gebracht dat hij naar Al-Ittihad wil verkassen. De Spanjaarden zouden hem weliswaar nog op andere gedachten willen brengen, maar beseffen dat het onwaarschijnlijk om hierin te slagen. En ook andere bronnen maakten inmiddels gewag van een vertrek richting de golfstaat.

Niet de waarheid

Maar volgens Benzema zelf zijn die geruchten erg voorbarig. "Of ik bij Real blijf? We hebben komend weekend toch nog een wedstrijd. Moet ik iets tegen de fans zeggen? Waarom moet iets over mijn toekomst zeggen als ik nog in Madrid ben? Dat wordt op internet gezegd en het internet is niet de waarheid", maakte de aanvaller er zich vanaf tijdens zijn bekroningsmoment bij Marca.

Benzema vertrekt bij Real ...

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

54
54
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

77
77
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

277
277
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

224
224
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

381
381
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

191
191
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

327
327
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

293
293
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

72
72
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

472
472
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

297
297
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

88
88
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

179
179
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

547
547
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

284
284
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

67
67
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

104
104
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

73
73
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

41
41
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

449
449
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

395
395
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

143
143
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

220
220
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

140
140

Meer sportnieuws