Stijn Stijnen: "Ik verwacht dat zij kampioen worden"

door
Stijn Stijnen:

Voetbalminnend België kijkt reikhalzend uit naar aanstaande zondag, dan wordt de titelstrijd in de Jupiler Pro League beslist tijdens de slotspeeldag. En er zijn zowaar nog drie teams die met het kampioenschap aan de haal kunnen gaan. Voormalig Rode Duivel Stijn Stijnen ziet echter één kandidaat er bovenuit steken.


Van de drie ploegen heeft enkel Antwerp FC zijn lot in eigen handen. Indien de huidige leider zondag de volle buit pakt, is het altijd zeker van de titel. Maar de Antwerpenaren gaan op bezoek bij een gemotiveerd KRC Genk, dat zelf absoluut moet winnen om nog een kansje te behouden. Daarnaast zijn de Limburgers afhankelijk van wat Union SG doet. De Brusselaars nemen het zelf op tegen Club Brugge, dat in principe niets meer om te spelen heeft.

LEES OOK: Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Geprikkeld Antwerp

Stijnen, momenteel aan de slag als coach bij Patro Eisden Maasmechelen, verwacht evenwel dat de Great Old het toch zal halen. Zo denkt hij dat de Antwerpenaren erg geprikkeld aan de aftrap zullen verschijnen na de reacties op het slipper van afgelopen weekend. "Ik verwacht dat alsnog Antwerp kampioen gaat spelen", klinkt het bij TVL. "Ze hebben een knak gekregen, maar ze hebben ook het hoongelach gezien. Dat gaat een coach als Van Bommel zeker gebruiken."

Veerkrachtig Union

Antwerp zal wel de volle buit nodig hebben om zich tot kampioen te kronen. Stijnen denkt immers niet dat Union punten zal laten liggen tegen Club Brugge. "Union heeft uiteraard de veerkracht die het al een heel jaar toont. Ze spelen wel tegen Club Brugge. Ik denk niet dat Club zomaar wedstrijden zal verliezen, daar zal zeker over gesproken zijn deze week. Maar ik verwacht een zakelijke zege van Antwerp in Genk en dan spelen ze kampioen."

Wie wordt kampioen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

54
54
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

24
24
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

4
4
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

53
53
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

92
92
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

58
58
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

117
117
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

80
80
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

260
260
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

111
111
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

92
92
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

153
153
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

255
255
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

178
178
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

231
231
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

411
411
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

236
236
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

280
280
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

595
595
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

127
127
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

42
42
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

227
227
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

224
224
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

152
152
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

63
63
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

198
198

Meer sportnieuws