Stijn Stijnen: "Ik verwacht dat zij kampioen worden"

door
Stijn Stijnen:

Voetbalminnend België kijkt reikhalzend uit naar aanstaande zondag, dan wordt de titelstrijd in de Jupiler Pro League beslist tijdens de slotspeeldag. En er zijn zowaar nog drie teams die met het kampioenschap aan de haal kunnen gaan. Voormalig Rode Duivel Stijn Stijnen ziet echter één kandidaat er bovenuit steken.


Van de drie ploegen heeft enkel Antwerp FC zijn lot in eigen handen. Indien de huidige leider zondag de volle buit pakt, is het altijd zeker van de titel. Maar de Antwerpenaren gaan op bezoek bij een gemotiveerd KRC Genk, dat zelf absoluut moet winnen om nog een kansje te behouden. Daarnaast zijn de Limburgers afhankelijk van wat Union SG doet. De Brusselaars nemen het zelf op tegen Club Brugge, dat in principe niets meer om te spelen heeft.

LEES OOK: Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

Geprikkeld Antwerp

Stijnen, momenteel aan de slag als coach bij Patro Eisden Maasmechelen, verwacht evenwel dat de Great Old het toch zal halen. Zo denkt hij dat de Antwerpenaren erg geprikkeld aan de aftrap zullen verschijnen na de reacties op het slipper van afgelopen weekend. "Ik verwacht dat alsnog Antwerp kampioen gaat spelen", klinkt het bij TVL. "Ze hebben een knak gekregen, maar ze hebben ook het hoongelach gezien. Dat gaat een coach als Van Bommel zeker gebruiken."

Veerkrachtig Union

Antwerp zal wel de volle buit nodig hebben om zich tot kampioen te kronen. Stijnen denkt immers niet dat Union punten zal laten liggen tegen Club Brugge. "Union heeft uiteraard de veerkracht die het al een heel jaar toont. Ze spelen wel tegen Club Brugge. Ik denk niet dat Club zomaar wedstrijden zal verliezen, daar zal zeker over gesproken zijn deze week. Maar ik verwacht een zakelijke zege van Antwerp in Genk en dan spelen ze kampioen."

Wie wordt kampioen?

Meest recent

Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

4
4
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

33
33
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

85
85
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

166
166
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

120
120
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

80
80
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

240
240
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

247
247
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

499
499
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

303
303
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

42
42
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

79
79
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

75
75
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

50
50
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

142
142
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

62
62
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

84
84
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

88
88
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

83
83
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

181
181
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

559
559
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

210
210
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

230
230

Meer sportnieuws