Stijn Stijnen: "Ik verwacht dat zij kampioen worden"

door
Stijn Stijnen:

Voetbalminnend België kijkt reikhalzend uit naar aanstaande zondag, dan wordt de titelstrijd in de Jupiler Pro League beslist tijdens de slotspeeldag. En er zijn zowaar nog drie teams die met het kampioenschap aan de haal kunnen gaan. Voormalig Rode Duivel Stijn Stijnen ziet echter één kandidaat er bovenuit steken.


Van de drie ploegen heeft enkel Antwerp FC zijn lot in eigen handen. Indien de huidige leider zondag de volle buit pakt, is het altijd zeker van de titel. Maar de Antwerpenaren gaan op bezoek bij een gemotiveerd KRC Genk, dat zelf absoluut moet winnen om nog een kansje te behouden. Daarnaast zijn de Limburgers afhankelijk van wat Union SG doet. De Brusselaars nemen het zelf op tegen Club Brugge, dat in principe niets meer om te spelen heeft.

LEES OOK: Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Geprikkeld Antwerp

Stijnen, momenteel aan de slag als coach bij Patro Eisden Maasmechelen, verwacht evenwel dat de Great Old het toch zal halen. Zo denkt hij dat de Antwerpenaren erg geprikkeld aan de aftrap zullen verschijnen na de reacties op het slipper van afgelopen weekend. "Ik verwacht dat alsnog Antwerp kampioen gaat spelen", klinkt het bij TVL. "Ze hebben een knak gekregen, maar ze hebben ook het hoongelach gezien. Dat gaat een coach als Van Bommel zeker gebruiken."

Veerkrachtig Union

Antwerp zal wel de volle buit nodig hebben om zich tot kampioen te kronen. Stijnen denkt immers niet dat Union punten zal laten liggen tegen Club Brugge. "Union heeft uiteraard de veerkracht die het al een heel jaar toont. Ze spelen wel tegen Club Brugge. Ik denk niet dat Club zomaar wedstrijden zal verliezen, daar zal zeker over gesproken zijn deze week. Maar ik verwacht een zakelijke zege van Antwerp in Genk en dan spelen ze kampioen."

Wie wordt kampioen?

Meest recent

Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

7
7
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

45
45
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

38
38
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

108
108
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

23
23
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

199
199
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

46
46
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

31
31
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

105
105
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

129
129
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

86
86
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

63
63
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

262
262
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

66
66
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

98
98
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

152
152
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

59
59
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

222
222
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

243
243
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

52
52
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

147
147
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

62
62
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

217
217
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

393
393
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

388
388

Meer sportnieuws