Stijn Stijnen: "Ik verwacht dat zij kampioen worden"

door
Stijn Stijnen:

Voetbalminnend België kijkt reikhalzend uit naar aanstaande zondag, dan wordt de titelstrijd in de Jupiler Pro League beslist tijdens de slotspeeldag. En er zijn zowaar nog drie teams die met het kampioenschap aan de haal kunnen gaan. Voormalig Rode Duivel Stijn Stijnen ziet echter één kandidaat er bovenuit steken.


Van de drie ploegen heeft enkel Antwerp FC zijn lot in eigen handen. Indien de huidige leider zondag de volle buit pakt, is het altijd zeker van de titel. Maar de Antwerpenaren gaan op bezoek bij een gemotiveerd KRC Genk, dat zelf absoluut moet winnen om nog een kansje te behouden. Daarnaast zijn de Limburgers afhankelijk van wat Union SG doet. De Brusselaars nemen het zelf op tegen Club Brugge, dat in principe niets meer om te spelen heeft.

LEES OOK: CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

Geprikkeld Antwerp

Stijnen, momenteel aan de slag als coach bij Patro Eisden Maasmechelen, verwacht evenwel dat de Great Old het toch zal halen. Zo denkt hij dat de Antwerpenaren erg geprikkeld aan de aftrap zullen verschijnen na de reacties op het slipper van afgelopen weekend. "Ik verwacht dat alsnog Antwerp kampioen gaat spelen", klinkt het bij TVL. "Ze hebben een knak gekregen, maar ze hebben ook het hoongelach gezien. Dat gaat een coach als Van Bommel zeker gebruiken."

Veerkrachtig Union

Antwerp zal wel de volle buit nodig hebben om zich tot kampioen te kronen. Stijnen denkt immers niet dat Union punten zal laten liggen tegen Club Brugge. "Union heeft uiteraard de veerkracht die het al een heel jaar toont. Ze spelen wel tegen Club Brugge. Ik denk niet dat Club zomaar wedstrijden zal verliezen, daar zal zeker over gesproken zijn deze week. Maar ik verwacht een zakelijke zege van Antwerp in Genk en dan spelen ze kampioen."

Wie wordt kampioen?

Meest recent

Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

38
38
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

30
30
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

169
169
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

81
81
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

184
184
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

130
130
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

127
127
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

86
86
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

384
384
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

311
311
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

158
158
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

390
390
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

259
259
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

452
452
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

344
344
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

134
134
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

465
465
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

178
178
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

261
261
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

129
129
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

47
47
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

197
197
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

148
148
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

419
419
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

159
159

Meer sportnieuws