Stijn Stijnen: "Ik verwacht dat zij kampioen worden"

door
Stijn Stijnen:

Voetbalminnend België kijkt reikhalzend uit naar aanstaande zondag, dan wordt de titelstrijd in de Jupiler Pro League beslist tijdens de slotspeeldag. En er zijn zowaar nog drie teams die met het kampioenschap aan de haal kunnen gaan. Voormalig Rode Duivel Stijn Stijnen ziet echter één kandidaat er bovenuit steken.


Van de drie ploegen heeft enkel Antwerp FC zijn lot in eigen handen. Indien de huidige leider zondag de volle buit pakt, is het altijd zeker van de titel. Maar de Antwerpenaren gaan op bezoek bij een gemotiveerd KRC Genk, dat zelf absoluut moet winnen om nog een kansje te behouden. Daarnaast zijn de Limburgers afhankelijk van wat Union SG doet. De Brusselaars nemen het zelf op tegen Club Brugge, dat in principe niets meer om te spelen heeft.

LEES OOK: Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Geprikkeld Antwerp

Stijnen, momenteel aan de slag als coach bij Patro Eisden Maasmechelen, verwacht evenwel dat de Great Old het toch zal halen. Zo denkt hij dat de Antwerpenaren erg geprikkeld aan de aftrap zullen verschijnen na de reacties op het slipper van afgelopen weekend. "Ik verwacht dat alsnog Antwerp kampioen gaat spelen", klinkt het bij TVL. "Ze hebben een knak gekregen, maar ze hebben ook het hoongelach gezien. Dat gaat een coach als Van Bommel zeker gebruiken."

Veerkrachtig Union

Antwerp zal wel de volle buit nodig hebben om zich tot kampioen te kronen. Stijnen denkt immers niet dat Union punten zal laten liggen tegen Club Brugge. "Union heeft uiteraard de veerkracht die het al een heel jaar toont. Ze spelen wel tegen Club Brugge. Ik denk niet dat Club zomaar wedstrijden zal verliezen, daar zal zeker over gesproken zijn deze week. Maar ik verwacht een zakelijke zege van Antwerp in Genk en dan spelen ze kampioen."

Wie wordt kampioen?

Meest recent

Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

1
1
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

18
18
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

60
60
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

24
24
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

102
102
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

108
108
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

176
176
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

67
67
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

85
85
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

38
38
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

287
287
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

200
200
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

263
263
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

342
342
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

145
145
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

281
281
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1155
1155
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

110
110
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

53
53
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

118
118
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

672
672
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

724
724
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

189
189
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

262
262

Meer sportnieuws