Mourinho door het lint in parkeergarage: "Je bent een f*cking schande"

door
Mourinho door het lint in parkeergarage:

Sevilla FC heeft woensdagavond voor de zevende keer in zijn geschiedenis beslag gelegd op de eindzege in de Europa League door in de finale met strafschoppen te winnen van AS Roma. Geen nieuwe Europese prijs dus voor José Mourinho. En dat kon de Portugese toptrainer maar moeilijk verkroppen.


Door de vele extra tijd en verlengingen, werd het één van de langste Europese finales in de geschiedenis. Uiteindelijk trok Sevilla aan het langste einde na een strafschoppenreeks nadat de wedstrijd zelf op 1-1 was geëindigd. Al had de uitslag er ook anders kunnen uitzien. Sevilla zag in de tweede helft immers een penalty door de neus geboord op aangeven van de VAR. En ook Roma kreeg door toedoen van de videoref geen elfmeter toegekend na vermeend handspel.

LEES OOK: 'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Ref leek een Spanjaard

Die beslissing leek Mourinho op de maag te liggen. Bovendien vond men in het Roma-kamp dat Sevilla-aanvaller Erik Lamela een tweede gele kaart had verdiend. Achteraf spaarde Mourinho zijn kritiek op de wedstrijdleiding dan ook niet. "We keren terug met het gevoel van onrechtvaardigheid. Het was een intense, mannelijke, levendige wedstrijd met een scheidsrechter die wel een Spanjaard leek. Dat zo'n scheidsrechters nog steeds in Europese finales fluiten, is pijnlijk", reageerde Mourinho op zijn typisch manier.

Incident in parkeergarage

En zelfs toen de eerste emoties gaan liggen waren, bleek de woede van de trainer nog steeds niet bekoeld. Zo zijn inmiddels beelden opgedoken van in de parkeergarage onder het Puskas-stadion. Daarop is te zien hoe Mourinho zich niet kan bedwingen wanneer hij een glimp opvangt van scheidsrechter Anthony Taylor en zijn team. "Je bent een f*cking schande", klonk het onder meer, waarna ook nog enkele Italiaanse verwensingen volgden. Afwachten nu of dit gedrag nog een staartje krijgt.

Mourinho blijft één van de tien beste voetbaltrainers ooit ...

Meest recent

'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

36
36
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

43
43
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

76
76
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

9
9
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

45
45
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

185
185
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

6
6
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

303
303
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

71
71
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

84
84
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

690
690
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

268
268
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

38
38
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

118
118
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

141
141
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

108
108
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1242
1242
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

293
293
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

789
789
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

223
223
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

70
70
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

212
212
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

435
435
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

151
151

Meer sportnieuws