Mourinho door het lint in parkeergarage: "Je bent een f*cking schande"

door
Mourinho door het lint in parkeergarage:

Sevilla FC heeft woensdagavond voor de zevende keer in zijn geschiedenis beslag gelegd op de eindzege in de Europa League door in de finale met strafschoppen te winnen van AS Roma. Geen nieuwe Europese prijs dus voor José Mourinho. En dat kon de Portugese toptrainer maar moeilijk verkroppen.


Door de vele extra tijd en verlengingen, werd het één van de langste Europese finales in de geschiedenis. Uiteindelijk trok Sevilla aan het langste einde na een strafschoppenreeks nadat de wedstrijd zelf op 1-1 was geëindigd. Al had de uitslag er ook anders kunnen uitzien. Sevilla zag in de tweede helft immers een penalty door de neus geboord op aangeven van de VAR. En ook Roma kreeg door toedoen van de videoref geen elfmeter toegekend na vermeend handspel.

LEES OOK: 'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

Ref leek een Spanjaard

Die beslissing leek Mourinho op de maag te liggen. Bovendien vond men in het Roma-kamp dat Sevilla-aanvaller Erik Lamela een tweede gele kaart had verdiend. Achteraf spaarde Mourinho zijn kritiek op de wedstrijdleiding dan ook niet. "We keren terug met het gevoel van onrechtvaardigheid. Het was een intense, mannelijke, levendige wedstrijd met een scheidsrechter die wel een Spanjaard leek. Dat zo'n scheidsrechters nog steeds in Europese finales fluiten, is pijnlijk", reageerde Mourinho op zijn typisch manier.

Incident in parkeergarage

En zelfs toen de eerste emoties gaan liggen waren, bleek de woede van de trainer nog steeds niet bekoeld. Zo zijn inmiddels beelden opgedoken van in de parkeergarage onder het Puskas-stadion. Daarop is te zien hoe Mourinho zich niet kan bedwingen wanneer hij een glimp opvangt van scheidsrechter Anthony Taylor en zijn team. "Je bent een f*cking schande", klonk het onder meer, waarna ook nog enkele Italiaanse verwensingen volgden. Afwachten nu of dit gedrag nog een staartje krijgt.

Mourinho blijft één van de tien beste voetbaltrainers ooit ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

62
62
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

53
53
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

77
77
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

109
109
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

151
151
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

51
51
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

183
183
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

68
68
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

83
83
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

443
443
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

388
388
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

839
839
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

287
287
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

451
451
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

268
268
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1038
1038
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

344
344
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

398
398
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

671
671
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

275
275
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

586
586

Meer sportnieuws