Mourinho door het lint in parkeergarage: "Je bent een f*cking schande"

390
Mourinho door het lint in parkeergarage:

Sevilla FC heeft woensdagavond voor de zevende keer in zijn geschiedenis beslag gelegd op de eindzege in de Europa League door in de finale met strafschoppen te winnen van AS Roma. Geen nieuwe Europese prijs dus voor José Mourinho. En dat kon de Portugese toptrainer maar moeilijk verkroppen.


Door de vele extra tijd en verlengingen, werd het één van de langste Europese finales in de geschiedenis. Uiteindelijk trok Sevilla aan het langste einde na een strafschoppenreeks nadat de wedstrijd zelf op 1-1 was geëindigd. Al had de uitslag er ook anders kunnen uitzien. Sevilla zag in de tweede helft immers een penalty door de neus geboord op aangeven van de VAR. En ook Roma kreeg door toedoen van de videoref geen elfmeter toegekend na vermeend handspel.

LEES OOK: Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Ref leek een Spanjaard

Die beslissing leek Mourinho op de maag te liggen. Bovendien vond men in het Roma-kamp dat Sevilla-aanvaller Erik Lamela een tweede gele kaart had verdiend. Achteraf spaarde Mourinho zijn kritiek op de wedstrijdleiding dan ook niet. "We keren terug met het gevoel van onrechtvaardigheid. Het was een intense, mannelijke, levendige wedstrijd met een scheidsrechter die wel een Spanjaard leek. Dat zo'n scheidsrechters nog steeds in Europese finales fluiten, is pijnlijk", reageerde Mourinho op zijn typisch manier.

Incident in parkeergarage

En zelfs toen de eerste emoties gaan liggen waren, bleek de woede van de trainer nog steeds niet bekoeld. Zo zijn inmiddels beelden opgedoken van in de parkeergarage onder het Puskas-stadion. Daarop is te zien hoe Mourinho zich niet kan bedwingen wanneer hij een glimp opvangt van scheidsrechter Anthony Taylor en zijn team. "Je bent een f*cking schande", klonk het onder meer, waarna ook nog enkele Italiaanse verwensingen volgden. Afwachten nu of dit gedrag nog een staartje krijgt.

Mourinho blijft één van de tien beste voetbaltrainers ooit ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

38
38
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

63
63
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

38
38
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

49
49
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

370
370
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

152
152
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

285
285
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

152
152
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws