Genk-preses rekent op Noa Lang: "Je maakt het mij niet wijs"

door
Genk-preses rekent op Noa Lang:

KRC Genk staat op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs voor een loodzware opdracht indien het alsnog kampioen wil worden. Sowieso moeten de Limburgers op eigen veld zien te winnen van leider Antwerp FC. Daarnaast moeten ze hopen dat Union SG steken laat vallen in de thuismatch tegen Club Brugge.


Racing beschikte lange tijd over de beste papieren in het titeldebat, maar in de slotfase van de reguliere competitie werd een aanzienlijke voorsprong helemaal te grabbel gegooid. En bij de start van de PO's liepen de Limburgers dan weer twee dure nederlagen op tegen directe concurrenten Antwerp en Union. Bijgevolg zakten ze terug naar de derde plaats. Maar door afgelopen weekend te winnen in Brugge hield Genk zijn titelkansen toch levend.

LEES OOK: Steun voor Rudi Garcia: "Als dat al niet meer mag..."

Geloof in goede afloop

En binnen de club lijkt er ook voldoende geloof te heersen in een goede afloop. "In mijn hoofd spelen we kampioen. Als je aan iedereen op de club zou vragen of we kampioen worden, zeggen ze allemaal volmondig ja", stelt voorzitter Peter Croonen in gesprek met Het Laatste Nieuws. Genk is daarvoor wel afhankelijk van een Club Brugge dat in principe niets meer om te spelen heeft.

Scherprechter Club

Toch is Croonen ervan overtuigd dat Blauw-Zwart zijn sportieve plicht uiteindelijk zal vervullen. "Als een voetballer op een plein komt waar hij het verschil kan maken, zal hij dat doen. Je maakt mij niet wijs dat Noa Lang het veld op zal stappen met de vakantie in zijn achterhoofd. Club zal bewijzen dat ze de scherprechter van deze competitie kunnen zijn. Daar heb ik veel vertrouwen in."

Club zal tot het uiterste gaan tegen Union ...

Meest recent

"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

3
3
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

21
21
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

51
51
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

312
312
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

73
73
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

256
256
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

108
108
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

82
82
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

260
260
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

331
331
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

59
59
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

387
387
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

278
278
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

296
296
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

377
377
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

166
166
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

514
514
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

687
687
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

687
687
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

358
358
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

104
104
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

185
185
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

134
134
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

294
294
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

237
237

Meer sportnieuws