Pech voor Genk en Antwerp? "Club gaat niet voluit op Union"

1213 stemmen
Pech voor Genk en Antwerp?

Zondag valt de ontknoping in de titelstrijd van de Jupiler Pro League tijdens de slotspeeldag van Champions' Play-Offs. Met Antwerp FC, Union SG en KRC Genk komen zowaar nog drie ploegen in aanmerking voor het kampioenschap. Maar de sleutel zou wel eens bij Club Brugge kunnen liggen.


Antwerp liet zondagmiddag de kans liggen om de klus voor eigen volk te klaren en bleef op een 1-1-gelijkspel steken tegen Union SG. Later op de avond pakte KRC Genk dan weer de volle buit tegen Club Brugge. Bijgevolg zijn de verschillen bovenaan het klassement miniem. RAFC staat nog steeds bovenaan met een hetzelfde puntenaantal als Union, maar is in het voordeel door de afronding bij de puntenhalvering. Genk telt slechts één puntje minder dan het kopduo.

LEES OOK: 'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Rekenen op slipper Union

De Great Old is momenteel dus de enige die zijn lot in eigen handen heeft. Bij een overwinning in Genk, zijn de Antwerpenaren altijd kampioen. Lukt dat niet, dan moet RAFC hopen op puntenverlies van Union. En ook Racing kan enkel nog kampioen worden indien de Brusselaars smodderen met punten. Maar Union neemt het op eigen veld op tegen een Club Brugge dat helemaal niets meer heeft om voor te spelen.

Mekaar niet luchten

Oud-speler Jelle Van Damme vreest dan ook dat Blauw-Zwart niet veel zal rapen in het Dudenpark. "Het is simpel: Antwerp móét winnen, want op medewerking van Club Brugge hoeft het echt niet te rekenen. Cru gesteld: die gaan niet meer op volle kracht spelen. Het feit dat Club en Antwerp elkaar niet kunnen luchten, zal al helemaal niet helpen", stelt Van Damme in gesprek met Gazet van Antwerpen.

🚀

Denkt u dat Club voluit zal gaan tegen Union?

Meest recent

'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

0
0
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

20
20
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

193
193
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

267
267
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

57
57
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

86
86
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

563
563
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

69
69
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

56
56
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

124
124
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

110
110
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

103
103
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

91
91
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

129
129
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

43
43
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

209
209
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

262
262
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

618
618
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

195
195
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

577
577
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

932
932

Meer sportnieuws