Pech voor Genk en Antwerp? "Club gaat niet voluit op Union"

door
Pech voor Genk en Antwerp?

Zondag valt de ontknoping in de titelstrijd van de Jupiler Pro League tijdens de slotspeeldag van Champions' Play-Offs. Met Antwerp FC, Union SG en KRC Genk komen zowaar nog drie ploegen in aanmerking voor het kampioenschap. Maar de sleutel zou wel eens bij Club Brugge kunnen liggen.


Antwerp liet zondagmiddag de kans liggen om de klus voor eigen volk te klaren en bleef op een 1-1-gelijkspel steken tegen Union SG. Later op de avond pakte KRC Genk dan weer de volle buit tegen Club Brugge. Bijgevolg zijn de verschillen bovenaan het klassement miniem. RAFC staat nog steeds bovenaan met een hetzelfde puntenaantal als Union, maar is in het voordeel door de afronding bij de puntenhalvering. Genk telt slechts één puntje minder dan het kopduo.

LEES OOK: Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

Rekenen op slipper Union

De Great Old is momenteel dus de enige die zijn lot in eigen handen heeft. Bij een overwinning in Genk, zijn de Antwerpenaren altijd kampioen. Lukt dat niet, dan moet RAFC hopen op puntenverlies van Union. En ook Racing kan enkel nog kampioen worden indien de Brusselaars smodderen met punten. Maar Union neemt het op eigen veld op tegen een Club Brugge dat helemaal niets meer heeft om voor te spelen.

Mekaar niet luchten

Oud-speler Jelle Van Damme vreest dan ook dat Blauw-Zwart niet veel zal rapen in het Dudenpark. "Het is simpel: Antwerp móét winnen, want op medewerking van Club Brugge hoeft het echt niet te rekenen. Cru gesteld: die gaan niet meer op volle kracht spelen. Het feit dat Club en Antwerp elkaar niet kunnen luchten, zal al helemaal niet helpen", stelt Van Damme in gesprek met Gazet van Antwerpen.

Denkt u dat Club voluit zal gaan tegen Union?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

13
13
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

24
24
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

28
28
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

76
76
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

93
93
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

50
50
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

264
264
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

125
125
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

246
246
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

196
196
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

253
253
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

166
166
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

54
54
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

189
189
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

127
127
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

149
149
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

246
246
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

277
277
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

54
54
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

386
386
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

226
226
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

183
183

Meer sportnieuws