Pech voor Genk en Antwerp? "Club gaat niet voluit op Union"

1213
Pech voor Genk en Antwerp?

Zondag valt de ontknoping in de titelstrijd van de Jupiler Pro League tijdens de slotspeeldag van Champions' Play-Offs. Met Antwerp FC, Union SG en KRC Genk komen zowaar nog drie ploegen in aanmerking voor het kampioenschap. Maar de sleutel zou wel eens bij Club Brugge kunnen liggen.


Antwerp liet zondagmiddag de kans liggen om de klus voor eigen volk te klaren en bleef op een 1-1-gelijkspel steken tegen Union SG. Later op de avond pakte KRC Genk dan weer de volle buit tegen Club Brugge. Bijgevolg zijn de verschillen bovenaan het klassement miniem. RAFC staat nog steeds bovenaan met een hetzelfde puntenaantal als Union, maar is in het voordeel door de afronding bij de puntenhalvering. Genk telt slechts één puntje minder dan het kopduo.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Rekenen op slipper Union

De Great Old is momenteel dus de enige die zijn lot in eigen handen heeft. Bij een overwinning in Genk, zijn de Antwerpenaren altijd kampioen. Lukt dat niet, dan moet RAFC hopen op puntenverlies van Union. En ook Racing kan enkel nog kampioen worden indien de Brusselaars smodderen met punten. Maar Union neemt het op eigen veld op tegen een Club Brugge dat helemaal niets meer heeft om voor te spelen.

Mekaar niet luchten

Oud-speler Jelle Van Damme vreest dan ook dat Blauw-Zwart niet veel zal rapen in het Dudenpark. "Het is simpel: Antwerp móét winnen, want op medewerking van Club Brugge hoeft het echt niet te rekenen. Cru gesteld: die gaan niet meer op volle kracht spelen. Het feit dat Club en Antwerp elkaar niet kunnen luchten, zal al helemaal niet helpen", stelt Van Damme in gesprek met Gazet van Antwerpen.

Denkt u dat Club voluit zal gaan tegen Union?

Meest recent

Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

26
26
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

90
90
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

24
24
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

6
6
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

49
49
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

48
48
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

82
82
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

109
109
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

233
233
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

440
440
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

200
200
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

158
158
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

411
411
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

70
70
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

385
385
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

68
68
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

121
121
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

278
278
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

82
82
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

152
152
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383

Meer sportnieuws