'Hallucinante bedragen in Benzema-aanbieding gelekt'

240 stemmen
'Hallucinante bedragen in Benzema-aanbieding gelekt'

Real Madrid beëindigt komend weekend zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. Voor een aantal spelers wordt dat mogelijk ook hun laatste partij in het Estadio Santiago Bernabeu. Zo ook voor Karim Benzema, die plotseling aan een vertrek bij de Spaanse grootmacht wordt gelinkt.


Sinds het afscheid van Cristiano Ronaldo, wierp de voormalige international van Frankrijk zich op tot hét speerpunt in de aanvalslinie van de Koninklijke. Vooral in de vorige jaargang was hij bijzonder succesvol. Met onder meer 44 doelpunten en 15 assists in 46 wedstrijden, leidde hij Real naar de Spaanse titel en de Champions League-eindzege. Die goede prestaties zag Benzema uiteindelijk beloond worden in de vorm van de Ballon d'Or.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Aflopend contract

Ook in de huidige jaargang was hij met 30 goals over alle competities heen behoorlijk succesvol, maar met enkel de Spaanse beker op zak beleefde Real niet bepaald een groots seizoen. Bovendien kreeg de 35-jarige Benzema steeds vaker last van fysieke kwaaltjes. Desondanks was het de algemene verwachting dat hij zijn aflopende contract in de Spaanse hoofdstad zou verlengen. Maar daarover duiken nu plots twijfels op.

Eigen clubkeuze

Zo zou Benzema ook een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië kunnen maken. En bij El Mundo onthulde men inmiddels de details van het royale voorstel dat de spits kreeg gepresenteerd. Allereerst zou hij een jaarsalaris van 100 miljoen euro kunnen opstrijken, bovendien zou hij de inkomsten op zijn eigen portretrechten mogen behouden. Daarnaast zou Benzema zelf mogen kiezen bij welke Saudische ploeg hij terecht zou komen. Hetzelfde geldt voor zijn residentiële woonst. Tot slot zou de Fransman nog wat extra miljoenen kunnen verdienen met een rol als ambassadeur voor het WK 2030, dat Saudi-Arabië mee wil organiseren.

🚀

Benzema blijft deze zomer gewoon bij Real ...

Meest recent

Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

6
6
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

18
18
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

50
50
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

65
65
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

29
29
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

254
254
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

58
58
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

214
214
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

277
277
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

94
94
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

56
56
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

365
365
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

53
53
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

244
244
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

461
461
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

134
134
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

750
750
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

296
296
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

385
385
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

626
626
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

158
158
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

104
104

Meer sportnieuws