'Genk zet zinnen op voormalige JPL-goalgetter'

1403 stemmen
'Genk zet zinnen op voormalige JPL-goalgetter'

KRC Genk wierp zichzelf afgelopen weekend een laatste levenslijn toe voor de titel. De Limburgers wonnen met 1-3 op het veld van Club Brugge en maken nog kans om alsnog te mogen vieren. Dan moeten ze wel winnen van Royal Antwerp FC en moet Union SG een misstap begaan tegen datzelfde Club Brugge. Ondertussen wil Genk zich roeren op de transfermarkt.


De Genkse kern lijkt goed uitgebalanceerd, maar voorin viel er toch een leemte na het vertrek van Paul Onuachu naar Southampton. Genk haalde Tolu Arokodare als vervanger, maar die maakte in Jan Breydel geen grootse indruk. Een nieuwe aanvaller lijkt dus geen overbodige luxe in de Cegeka Arena en volgens Sacha Tavolieri maken ze daar in Limburg werk van.

De journalist schrijft op Twitter dat Genk eraan denkt om Shamar Nicholson (26) terug naar België te halen. De Jamaicaanse aanvaller belandde in de zomer van 2019 bij Sporting Charleroi en scoorde er relatief vlot. In 81 duels voor de Zebra's vond Nicholson 31 keer de weg naar doel. Dat leverde hem en Charleroi een miljoenentransfer op naar het Russische Spartak Moskou. Daar scoorde hij tot nu toe 12 keer in 43 wedstrijden.

LEES OOK: Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

Marktwaarde van 6,5 miljoen

Genk zal wel stevig in de buidel moeten tasten als het Nicholson wil halen. Spartak Moskou betaalde zelf 8 miljoen euro voor de aanvaller en zal ongetwijfeld een groot deel van die investering willen terugverdienen. De marktwaarde van de spits bedraagt volgens Transfermarkt alvast 6,5 miljoen euro. Afwachten of Genk zo ver wil gaan voor Nicholson, die volgens Tavolieri wel aan het profiel beantwoordt waarnaar de huidige nummer drie in de JPL op zoek is.

Moet Genk Nicholson halen?

Meest recent

Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

1
1
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

27
27
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

47
47
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

39
39
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

148
148
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

294
294
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

347
347
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

273
273
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

211
211
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

71
71
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

231
231
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

213
213
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

42
42
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

131
131
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

314
314
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

161
161
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

371
371
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

109
109
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

535
535
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

534
534
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

344
344
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

98
98
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

183
183
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

980
980
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

48
48

Meer sportnieuws