Genk-speler gefileerd: 'Hij zakte zwaar door het ijs'

door
Genk-speler gefileerd: 'Hij zakte zwaar door het ijs'

KRC Genk ging afgelopen weekend met 1-3 winnen op het veld van Club Brugge. Door de overwinning van de Limburgers, en het gelijkspel van Antwerp en Union, doen de mannen van coach Wouter Vrancken nog steeds mee voor de titel. Analist Stef Wijnants zag echter één zwakke schakel bij Genk. 


De analist vond dat Genk maar zwakjes voor de dag kwam in de partij tegen Blauw-Zwart. "Ik zag op het eerste kwartier na een zeer matige wedstrijd van Genk", vertelde hij aan Het Belang van Limburg. "Toch wordt het beloond met een enorme match voor eigen publiek. Dan zal het wel een stuk sterker voor de dag moeten komen. In Brugge speelde het tegen een ploeg die niets meer te winnen of te verliezen had, Antwerp zal uiteraard tot het uiterste gaan.”

TE GROTE DRUK

Volgens Wijnants bezweek er ook één Limburgse speler helemaal onder de druk. “Tolu zakte zwaar door het ijs in Brugge. Het zag er helemaal niet uit. De druk op die jongen is veel te groot. Het is niet omdat hij even groot is als Onuachu, dat hij ook even vlot de weg naar de netten vindt. Hij heeft lang niet dezelfde voeten en werd terecht gewisseld.”

De vraag werd al duizenden keren gesteld en dat betekende dat ook Wijnants er niet aan kon ontsnappen: wie wordt er kampioen dit seizoen? “Het wordt sowieso een zeer straffe apotheose. Zou ik volgend weekend op Union willen zijn? Of toch in Genk? Ik weet het niet zeker. Ik vermoed dat het feest toch in het Brusselse zal doorgaan. Union is nu de titelfavoriet.”

Ben jij het eens met Wijnants?

Meest recent

‘Helse’ update over gezondheid Johan Boskamp

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

5
5
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

433
433
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

180
180
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

67
67
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

224
224
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

27
27
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

86
86
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

34
34
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

43
43
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

60
60
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

259
259
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

401
401
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

213
213
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

142
142
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

602
602
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

923
923
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

74
74
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

310
310
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

591
591
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

111
111
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

453
453
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

593
593
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

679
679
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

378
378

Meer sportnieuws