Genk-speler gefileerd: 'Hij zakte zwaar door het ijs'

door
Genk-speler gefileerd: 'Hij zakte zwaar door het ijs'

KRC Genk ging afgelopen weekend met 1-3 winnen op het veld van Club Brugge. Door de overwinning van de Limburgers, en het gelijkspel van Antwerp en Union, doen de mannen van coach Wouter Vrancken nog steeds mee voor de titel. Analist Stef Wijnants zag echter één zwakke schakel bij Genk. 


De analist vond dat Genk maar zwakjes voor de dag kwam in de partij tegen Blauw-Zwart. "Ik zag op het eerste kwartier na een zeer matige wedstrijd van Genk", vertelde hij aan Het Belang van Limburg. "Toch wordt het beloond met een enorme match voor eigen publiek. Dan zal het wel een stuk sterker voor de dag moeten komen. In Brugge speelde het tegen een ploeg die niets meer te winnen of te verliezen had, Antwerp zal uiteraard tot het uiterste gaan.”

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

TE GROTE DRUK

Volgens Wijnants bezweek er ook één Limburgse speler helemaal onder de druk. “Tolu zakte zwaar door het ijs in Brugge. Het zag er helemaal niet uit. De druk op die jongen is veel te groot. Het is niet omdat hij even groot is als Onuachu, dat hij ook even vlot de weg naar de netten vindt. Hij heeft lang niet dezelfde voeten en werd terecht gewisseld.”

De vraag werd al duizenden keren gesteld en dat betekende dat ook Wijnants er niet aan kon ontsnappen: wie wordt er kampioen dit seizoen? “Het wordt sowieso een zeer straffe apotheose. Zou ik volgend weekend op Union willen zijn? Of toch in Genk? Ik weet het niet zeker. Ik vermoed dat het feest toch in het Brusselse zal doorgaan. Union is nu de titelfavoriet.”

Ben jij het eens met Wijnants?

Meest recent

Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

33
33
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

32
32
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

136
136
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

107
107
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

142
142
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

190
190
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

50
50
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

424
424
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

595
595
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

190
190
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

248
248
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

259
259
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

427
427
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

634
634
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

398
398
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

377
377
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

256
256
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

145
145
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

260
260
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

85
85
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

64
64
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

226
226
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

57
57
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

178
178

Meer sportnieuws