Red Flame Cayman licht tipje van de sluier over toekomst

door
Red Flame Cayman licht tipje van de sluier over toekomst

In Lyon werd er de voorbije weken sportief succes gevierd met een Belgisch kantje. Zo pakte Red Flame Janice Caymen de beker én de titel met Olympique Lyonnais. Een mooie manier om haar periode van vier jaar bij OL af te sluiten. Al is het een beetje met een wrang gevoel, want Cayman bleef de laatste maanden vaak op de bank.


In een interview met Sporza kijkt ze terug op haar laatste seizoen bij Lyon: “In de eerste helft van het seizoen had ik een goed gevoel, en sinds januari ging het veel moeilijker. Misschien ergens omdat ze dan wisten dat ik wou vertrekken. En jammer genoeg veel minder gespeeld in de tweede helft van het seizoen.”

In haar periode bij de Franse topclub beleefde Cayman heel wat mooie momenten. Zijzelf vind het winnen van de Champions League het ultieme hoogtepunt. Daar startte ze op de bank, en mocht ze in de 81e minuut invallen. Een heel andere situatie nu, waar ze dus weinig speelminuten krijgt: “Ik zou het geen smet op mijn periode noemen, maar ik vind het wel jammer dat het zo is gegaan, omdat ik alles heb gegeven voor deze club en deze ploeg, maar het is wat het is.”

Aan stoppen denkt de 34-jarige verdedigster alleszins niet: “Ik zit nog volop in onderhandelingen.”, in haar boek verklapte ze al dat ze graag in Zuid-Europa wil voetballen, en die optie is er zeker. “Dat kan zijn, maar het kan ook nog ergens anders zijn. Ik denk dat het wel leuk zou zijn om in Spanje of zo te voetballen, ook wel een andere competitie. Want de Franse competitie heb ik wel gezien nu, en een andere competitie is wel leuk. Maar of dat dat nu Spanje, Engeland, Duitsland is, dat moeten we nog zien. De Belgische competitie is voor 99 procent uitgesloten.”

In welk land zal Janice Cayman volgend seizoen voetballen?

Meest recent

Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

15
15
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

44
44
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

24
24
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

122
122
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

186
186
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

71
71
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

268
268
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

98
98
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

75
75
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

318
318
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

374
374
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

177
177
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

486
486
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

899
899
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

687
687
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

242
242
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

285
285
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

162
162
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

807
807
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

460
460
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

43
43
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

129
129
Harde boodschap voor Hasi: zelfs die coach was beter

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

252
252
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

158
158
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

39
39

Meer sportnieuws