'United haalt nieuw speerpunt: zes toppers op lijstje'

door
'United haalt nieuw speerpunt: zes toppers op lijstje'

Manchester United heeft zich donderdagavond mathematisch verzekerd van een ticket voor de Champions League. Om volgend seizoen ook een rol van betekenis te kunnen spelen in het Kampioenenbal, is wel versterking nodig. En een nieuwe topspits staat bovenaan het verlanglijstje.


United hield het tijdens de voorbije wintertransferperiode relatief rustig. Met Wout Weghorst werd een vervanger aangetrokken om het vertrek van Cristiano Ronaldo, wiens contract werd ontbonden, op te vangen. Daarnaast werden met Marcel Sabitzer en Jack Butland een extra middenvelder en reserve-doelman vastgelegd. Maar al deze winteraanwinsten werden op huurbasis aangetrokken en vertrekken in principe dus weer na het seizoen.

LEES OOK: 'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Twee dure vogels

Komende zomer wil United dan ook opnieuw uitpakken en een nieuwe spits geldt daarbij als dé prioriteit. Coach Erik ten Hag zou dolgraag in zee gaan met Harry Kane. Die gaat bij Tottenham Hotspur zijn laatste contractjaar in, toch zou de Londense club niet happig zijn om hem aan een directe concurrent te verkopen. En dus worden de nodige alternatieven gevolgd, zo meldt Manchester Evening News. Ook Victor Osimhen staat er goed op bij Ten Hag en co. De kampioenenmaker van SSC Napoli moet echter ruim 100 miljoen euro kosten.

Revelaties en oude bekende Ten Hag

Bijgevolg worden goedkopere opties onderzocht. Gonçalo Ramos bijvoorbeeld, het goudhaantje van SL Benfica dat Club Brugge in de vernieling speelde in de Champions League. Mohamed Kudus is dan weer een oude bekende van Ten Hag en vertrekt allicht bij Ajax. De Franse WK-revelatie Randal Kolo Muani (Eintracht Frankfurt) wordt eveneens gevolgd. Evan Ferguson tot slot, maakte de voorbije maanden indruk bij Brighton. De 18-jarige Ier lijkt evenwel nog te jong om de aanvalslinie van United te dragen.

Weke spits zou u kiezen bij United?

Meest recent

STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

77
77
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

123
123
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

31
31
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

25
25
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

49
49
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

571
571
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

122
122
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

331
331
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

251
251
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

87
87
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

134
134
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

200
200
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

117
117
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

524
524
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

212
212
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

275
275
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

116
116
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

620
620
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

746
746
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

312
312
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

727
727
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

93
93
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

82
82
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

82
82

Meer sportnieuws