'United haalt nieuw speerpunt: zes toppers op lijstje'

243 stemmen
'United haalt nieuw speerpunt: zes toppers op lijstje'

Manchester United heeft zich donderdagavond mathematisch verzekerd van een ticket voor de Champions League. Om volgend seizoen ook een rol van betekenis te kunnen spelen in het Kampioenenbal, is wel versterking nodig. En een nieuwe topspits staat bovenaan het verlanglijstje.


United hield het tijdens de voorbije wintertransferperiode relatief rustig. Met Wout Weghorst werd een vervanger aangetrokken om het vertrek van Cristiano Ronaldo, wiens contract werd ontbonden, op te vangen. Daarnaast werden met Marcel Sabitzer en Jack Butland een extra middenvelder en reserve-doelman vastgelegd. Maar al deze winteraanwinsten werden op huurbasis aangetrokken en vertrekken in principe dus weer na het seizoen.

LEES OOK: Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Twee dure vogels

Komende zomer wil United dan ook opnieuw uitpakken en een nieuwe spits geldt daarbij als dé prioriteit. Coach Erik ten Hag zou dolgraag in zee gaan met Harry Kane. Die gaat bij Tottenham Hotspur zijn laatste contractjaar in, toch zou de Londense club niet happig zijn om hem aan een directe concurrent te verkopen. En dus worden de nodige alternatieven gevolgd, zo meldt Manchester Evening News. Ook Victor Osimhen staat er goed op bij Ten Hag en co. De kampioenenmaker van SSC Napoli moet echter ruim 100 miljoen euro kosten.

Revelaties en oude bekende Ten Hag

Bijgevolg worden goedkopere opties onderzocht. Gonçalo Ramos bijvoorbeeld, het goudhaantje van SL Benfica dat Club Brugge in de vernieling speelde in de Champions League. Mohamed Kudus is dan weer een oude bekende van Ten Hag en vertrekt allicht bij Ajax. De Franse WK-revelatie Randal Kolo Muani (Eintracht Frankfurt) wordt eveneens gevolgd. Evan Ferguson tot slot, maakte de voorbije maanden indruk bij Brighton. De 18-jarige Ier lijkt evenwel nog te jong om de aanvalslinie van United te dragen.

Weke spits zou u kiezen bij United?

Meest recent

Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

48
48
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

34
34
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

65
65
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

117
117
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

27
27
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

104
104
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

367
367
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

179
179
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

174
174
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

121
121
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

404
404
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

321
321
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

139
139
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

122
122
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

22
22
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

528
528
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

333
333
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

216
216
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

199
199
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

70
70
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

115
115

Meer sportnieuws