'Club Brugge dokt volle pot: 7 à 8 miljoen voor spits'

door
'Club Brugge dokt volle pot: 7 à 8 miljoen voor spits'

Club Brugge is al volop bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. Zo werd Ronny Deila donderdagmiddag officieel gepresenteerd als nieuwe hoofdcoach bij Blauw-Zwart. Ondertussen speurt het Brugse bestuur de markt af op zoek naar versterking op meerdere posities.


De Bruggelingen wachten de aanstelling van hun nieuwe trainer niet af om al actief te zijn aan het transferfront. Met de Pool Michal Skoras werd bijvoorbeeld al een nieuwe winger aangetrokken. Dat is geen overbodige luxe gezien het verwachte vertrek van Tajon Buchanan en Noa Lang. Maar ook op andere posities wordt naar extra kwaliteit gespeurd. Zo is een nieuwe spits eveneens welkom. Roman Yaremchuk kon immers totaal niet aan de verwachtingen voldoen, terwijl Ferran Jutgla nu al gelinkt wordt aan een mooie transfer.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Anderlecht-killer

Met Victor Barbera wordt alvast een Spaans talent verwacht, hij lijkt echter vooral een wissel voor de toekomst. En dus volgen de Bruggelingen ook andere spitsen. Zo staat Igor Thiago hoog op het Brugse verlanglijstje. Deze 21-jarige Braziliaan is momenteel het speerpunt bij het Bulgaarse Ludogorets en is er bezig aan een sterk seizoen. Iets waar ook Anderlecht van kan meespreken: in de Conference League scoorde hij twee keer tegen Paars-Wit.

Ludogorets wil hoofdprijs

Thiago kan dan ook rekenen op interesse van meerdere clubs, volgens Het Laatste Nieuws zou nota bene Anderlecht eveneens aan hem denken. Maar de Brusselaars lijken op voorhand kansloos. Zo zou Ludogorets liefst 7 à 8 miljoen euro verlangen voor zijn sterkhouder. Een bedrag dat wel haalbaar moet zijn voor Club. Bovendien ligt op Jan Breydel een interessant salaris klaar voor de Braziliaan. Bij HLN verwacht men dan ook dat Blauw-Zwart de deal tot een goed einde kan brengen.

Heeft Club wel nood aan nog een extra spits?

Meest recent

FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

7
7
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

28
28
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

34
34
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

41
41
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

83
83
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

49
49
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

183
183
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

19
19
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

88
88
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

221
221
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

65
65
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

136
136
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

32
32
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

222
222
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

747
747
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

900
900
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

181
181
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

363
363
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

142
142
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

140
140
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

403
403
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

414
414
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

122
122
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

118
118

Meer sportnieuws