'Club Brugge dokt volle pot: 7 à 8 miljoen voor spits'

door
'Club Brugge dokt volle pot: 7 à 8 miljoen voor spits'

Club Brugge is al volop bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. Zo werd Ronny Deila donderdagmiddag officieel gepresenteerd als nieuwe hoofdcoach bij Blauw-Zwart. Ondertussen speurt het Brugse bestuur de markt af op zoek naar versterking op meerdere posities.


De Bruggelingen wachten de aanstelling van hun nieuwe trainer niet af om al actief te zijn aan het transferfront. Met de Pool Michal Skoras werd bijvoorbeeld al een nieuwe winger aangetrokken. Dat is geen overbodige luxe gezien het verwachte vertrek van Tajon Buchanan en Noa Lang. Maar ook op andere posities wordt naar extra kwaliteit gespeurd. Zo is een nieuwe spits eveneens welkom. Roman Yaremchuk kon immers totaal niet aan de verwachtingen voldoen, terwijl Ferran Jutgla nu al gelinkt wordt aan een mooie transfer.

LEES OOK: "Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Anderlecht-killer

Met Victor Barbera wordt alvast een Spaans talent verwacht, hij lijkt echter vooral een wissel voor de toekomst. En dus volgen de Bruggelingen ook andere spitsen. Zo staat Igor Thiago hoog op het Brugse verlanglijstje. Deze 21-jarige Braziliaan is momenteel het speerpunt bij het Bulgaarse Ludogorets en is er bezig aan een sterk seizoen. Iets waar ook Anderlecht van kan meespreken: in de Conference League scoorde hij twee keer tegen Paars-Wit.

Ludogorets wil hoofdprijs

Thiago kan dan ook rekenen op interesse van meerdere clubs, volgens Het Laatste Nieuws zou nota bene Anderlecht eveneens aan hem denken. Maar de Brusselaars lijken op voorhand kansloos. Zo zou Ludogorets liefst 7 à 8 miljoen euro verlangen voor zijn sterkhouder. Een bedrag dat wel haalbaar moet zijn voor Club. Bovendien ligt op Jan Breydel een interessant salaris klaar voor de Braziliaan. Bij HLN verwacht men dan ook dat Blauw-Zwart de deal tot een goed einde kan brengen.

Heeft Club wel nood aan nog een extra spits?

Meest recent

"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

0
0
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

4
4
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

288
288
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

58
58
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

34
34
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

139
139
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

171
171
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

235
235
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

117
117
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

165
165
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

383
383
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

87
87
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

545
545
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

327
327
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

142
142
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

152
152
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

76
76
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

119
119
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

248
248
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

67
67
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

94
94

Meer sportnieuws