'Club Brugge dokt volle pot: 7 à 8 miljoen voor spits'

1213 stemmen
'Club Brugge dokt volle pot: 7 à 8 miljoen voor spits'

Club Brugge is al volop bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. Zo werd Ronny Deila donderdagmiddag officieel gepresenteerd als nieuwe hoofdcoach bij Blauw-Zwart. Ondertussen speurt het Brugse bestuur de markt af op zoek naar versterking op meerdere posities.


De Bruggelingen wachten de aanstelling van hun nieuwe trainer niet af om al actief te zijn aan het transferfront. Met de Pool Michal Skoras werd bijvoorbeeld al een nieuwe winger aangetrokken. Dat is geen overbodige luxe gezien het verwachte vertrek van Tajon Buchanan en Noa Lang. Maar ook op andere posities wordt naar extra kwaliteit gespeurd. Zo is een nieuwe spits eveneens welkom. Roman Yaremchuk kon immers totaal niet aan de verwachtingen voldoen, terwijl Ferran Jutgla nu al gelinkt wordt aan een mooie transfer.

LEES OOK: 'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Anderlecht-killer

Met Victor Barbera wordt alvast een Spaans talent verwacht, hij lijkt echter vooral een wissel voor de toekomst. En dus volgen de Bruggelingen ook andere spitsen. Zo staat Igor Thiago hoog op het Brugse verlanglijstje. Deze 21-jarige Braziliaan is momenteel het speerpunt bij het Bulgaarse Ludogorets en is er bezig aan een sterk seizoen. Iets waar ook Anderlecht van kan meespreken: in de Conference League scoorde hij twee keer tegen Paars-Wit.

Ludogorets wil hoofdprijs

Thiago kan dan ook rekenen op interesse van meerdere clubs, volgens Het Laatste Nieuws zou nota bene Anderlecht eveneens aan hem denken. Maar de Brusselaars lijken op voorhand kansloos. Zo zou Ludogorets liefst 7 à 8 miljoen euro verlangen voor zijn sterkhouder. Een bedrag dat wel haalbaar moet zijn voor Club. Bovendien ligt op Jan Breydel een interessant salaris klaar voor de Braziliaan. Bij HLN verwacht men dan ook dat Blauw-Zwart de deal tot een goed einde kan brengen.

Heeft Club wel nood aan nog een extra spits?

Meest recent

'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

53
53
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

20
20
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

199
199
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

49
49
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

74
74
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

58
58
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

45
45
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

182
182
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

71
71
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

56
56
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

162
162
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

149
149
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

35
35
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

57
57
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

64
64
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

368
368
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

187
187
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

57
57
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

260
260
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

163
163
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

154
154
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

98
98
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

461
461
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

358
358

Meer sportnieuws