Nu ook officieel: Deila verlaat Standard voor Club Brugge

door
Nu ook officieel: Deila verlaat Standard voor Club Brugge

Het is alweer een woelige dag geweest bij Standard, waar de toekomst van Ronny Deila voor veel deining bleef zorgen. Maar die soap loopt nu ten einde, want donderdagnamiddag is de officiële bevestiging gekomen van wat al een tijdje duidelijk was. Beide clubs bevestigden immers dat Deila zoals verwacht de overstap van de Rouches naar Club Brugge maakt.


Standard laat in zijn statement weten dat Deila al enkele dagen geleden aan het bestuur laten weten had dat hij een persoonlijk akkoord met Club had, maar het was nog wachten tot de clubs er onderling uit raakten. Dat gebeurde in de loop van donderdag, want Club liet toen aan Standard weten dat het de afkoopsommen in de contracten van Deila en zijn vaste assistent Efrain Juarez zou betalen.

Daardoor stapt Deila ook zoals verwacht met onmiddellijke ingang op bij Standard, waar hij nog geen seizoen aan de slag was. T3 Geoffrey Valenne zal in de laatste twee wedstrijden van de play-offs de honneurs waarnemen, terwijl ze in Luik op zoek gaan naar een nieuwe trainer die in juni aan de voorbereiding op het volgende seizoen kan beginnen.

LEES OOK: ‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Club vult staf bijna volledig in

Bij Club Brugge bevestigen ze dat Deila en Juarez aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen zullen beginnen. Bovendien is ook de verdere staf van de Noor bijna volledig ingevuld. Keeperstrainer Wouter Biebauw, video-analist Matthias Bernaert en physical coaches Eddie Rob en Carl Vandenbussche blijven immers op post. Het enige vraagteken is nog Rik De Mil. Er is in de staf van Deila plaats voor de huidige hoofdcoach ad interim, maar die moet zelf de knoop over zijn toekomst nog doorhakken. Zijn assistenten Nicky Hayen en Steve Colpaert keren terug naar Club NXT. Daar zet Hayk Milkon, die de laatste wedstrijden overnam van Hayen, op zijn beurt ook een stap terug naar de U18.


Deila zal successen boeken met Club...

Meest recent

Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

13
13
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

32
32
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

193
193
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

288
288
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

299
299
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

157
157
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

401
401
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

311
311
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

46
46
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

103
103
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

216
216
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

42
42
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

116
116
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

174
174
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

156
156
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

175
175
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

99
99
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

176
176
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

56
56
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

359
359
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

427
427
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

212
212
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

92
92
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

387
387
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

317
317

Meer sportnieuws