Nu ook officieel: Deila verlaat Standard voor Club Brugge

door
Nu ook officieel: Deila verlaat Standard voor Club Brugge

Het is alweer een woelige dag geweest bij Standard, waar de toekomst van Ronny Deila voor veel deining bleef zorgen. Maar die soap loopt nu ten einde, want donderdagnamiddag is de officiële bevestiging gekomen van wat al een tijdje duidelijk was. Beide clubs bevestigden immers dat Deila zoals verwacht de overstap van de Rouches naar Club Brugge maakt.


Standard laat in zijn statement weten dat Deila al enkele dagen geleden aan het bestuur laten weten had dat hij een persoonlijk akkoord met Club had, maar het was nog wachten tot de clubs er onderling uit raakten. Dat gebeurde in de loop van donderdag, want Club liet toen aan Standard weten dat het de afkoopsommen in de contracten van Deila en zijn vaste assistent Efrain Juarez zou betalen.

Daardoor stapt Deila ook zoals verwacht met onmiddellijke ingang op bij Standard, waar hij nog geen seizoen aan de slag was. T3 Geoffrey Valenne zal in de laatste twee wedstrijden van de play-offs de honneurs waarnemen, terwijl ze in Luik op zoek gaan naar een nieuwe trainer die in juni aan de voorbereiding op het volgende seizoen kan beginnen.

LEES OOK: Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club vult staf bijna volledig in

Bij Club Brugge bevestigen ze dat Deila en Juarez aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen zullen beginnen. Bovendien is ook de verdere staf van de Noor bijna volledig ingevuld. Keeperstrainer Wouter Biebauw, video-analist Matthias Bernaert en physical coaches Eddie Rob en Carl Vandenbussche blijven immers op post. Het enige vraagteken is nog Rik De Mil. Er is in de staf van Deila plaats voor de huidige hoofdcoach ad interim, maar die moet zelf de knoop over zijn toekomst nog doorhakken. Zijn assistenten Nicky Hayen en Steve Colpaert keren terug naar Club NXT. Daar zet Hayk Milkon, die de laatste wedstrijden overnam van Hayen, op zijn beurt ook een stap terug naar de U18.


Deila zal successen boeken met Club...

Meest recent

'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

0
0
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

51
51
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

142
142
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

31
31
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

114
114
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

96
96
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

58
58
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

27
27
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

251
251
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

40
40
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

43
43
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

209
209
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

108
108
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

267
267
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

209
209
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

256
256
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

612
612
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

279
279
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

145
145
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

502
502
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

133
133
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

98
98
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

217
217
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

510
510
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

95
95

Meer sportnieuws