'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

301 stemmen
'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

Het is Cercle Brugge dan toch niet gelukt om een Europees ticket te behalen via de Europe Play-Offs, maar de Vereniging kan desondanks terugblikken op een knap seizoen. Daar wil men in de komende jaargang op voortbouwen. En dus hoopt men zoveel mogelijk sterkhouders aan boord te kunnen houden.


Cercle is één van de JPL-clubs die mag spreken van een geslaagd seizoen. Even dreigde het fout te lopen onder het bewind van de Oostenrijkse trainer Dominik Thalhammer. Maar diens assistent Miron Muslic nam met succes het stokje over. Hij liet Groen-Zwart op een energieke en aantrekkelijke manier voetballen, daar werden bovendien de nodige resultaten aan gekoppeld. Zo werd de reguliere competitie afgesloten op een knappe achtste plaats.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Verlenging huurovereenkomst

Bovendien deed Muslic beroep op een behoorlijk jonge spelersselectie. Met een jonge, talentvolle trainer én spelersgroep zijn er dus voldoende elementen om op te bouwen in de nabije toekomst. En Groen-Zwart lijkt er alvast in te slagen om één van zijn smaakmakers langer aan boord te houden. Volgens de Duitse journalist Nik Staiger gaat de huurovereenkomst met Hugo Siquet immers met een seizoen verlengd worden.

EK voor beloften

Cercle pakte het jeugdproduct van Standard afgelopen winter op uitleenbasis over van het Duitse SC Freiburg, waar de rechtsback op een zijspoor was beland. In Brugge vond de 20-jarige Siquet zijn beste vorm echter weer terug en groeide hij snel uit tot een vaste sterkhouder. Die goede prestaties mag hij volgend seizoen dus proberen te bevestigen op Jan Breydel. Maar eerst mag de 20-jarige zich normaal gezien nog gaan uitleven op het EK voor beloften. Siquet maakt alvast deel uit van de voorselectie van bondscoach Jacky Mathijssen.

Cercle is de revelatie van het seizoen in de JPL ...

Meest recent

Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

18
18
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

165
165
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

28
28
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

78
78
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

94
94
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

64
64
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

55
55
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

145
145
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

556
556
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

48
48
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

64
64
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

385
385
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

443
443
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

552
552
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

980
980
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

550
550
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

145
145
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

108
108
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

159
159
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

450
450
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

758
758
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

323
323
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

530
530

Meer sportnieuws