'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

door
'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

Het is Cercle Brugge dan toch niet gelukt om een Europees ticket te behalen via de Europe Play-Offs, maar de Vereniging kan desondanks terugblikken op een knap seizoen. Daar wil men in de komende jaargang op voortbouwen. En dus hoopt men zoveel mogelijk sterkhouders aan boord te kunnen houden.


Cercle is één van de JPL-clubs die mag spreken van een geslaagd seizoen. Even dreigde het fout te lopen onder het bewind van de Oostenrijkse trainer Dominik Thalhammer. Maar diens assistent Miron Muslic nam met succes het stokje over. Hij liet Groen-Zwart op een energieke en aantrekkelijke manier voetballen, daar werden bovendien de nodige resultaten aan gekoppeld. Zo werd de reguliere competitie afgesloten op een knappe achtste plaats.

LEES OOK: Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Verlenging huurovereenkomst

Bovendien deed Muslic beroep op een behoorlijk jonge spelersselectie. Met een jonge, talentvolle trainer én spelersgroep zijn er dus voldoende elementen om op te bouwen in de nabije toekomst. En Groen-Zwart lijkt er alvast in te slagen om één van zijn smaakmakers langer aan boord te houden. Volgens de Duitse journalist Nik Staiger gaat de huurovereenkomst met Hugo Siquet immers met een seizoen verlengd worden.

EK voor beloften

Cercle pakte het jeugdproduct van Standard afgelopen winter op uitleenbasis over van het Duitse SC Freiburg, waar de rechtsback op een zijspoor was beland. In Brugge vond de 20-jarige Siquet zijn beste vorm echter weer terug en groeide hij snel uit tot een vaste sterkhouder. Die goede prestaties mag hij volgend seizoen dus proberen te bevestigen op Jan Breydel. Maar eerst mag de 20-jarige zich normaal gezien nog gaan uitleven op het EK voor beloften. Siquet maakt alvast deel uit van de voorselectie van bondscoach Jacky Mathijssen.

Cercle is de revelatie van het seizoen in de JPL ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

54
54
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

26
26
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

74
74
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

103
103
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

294
294
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

280
280
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

190
190
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

219
219
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

192
192
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

116
116
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

130
130
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

177
177
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

452
452
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

391
391
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

282
282
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

435
435
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

828
828
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

238
238
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

447
447
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws