'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

door
'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

Het is Cercle Brugge dan toch niet gelukt om een Europees ticket te behalen via de Europe Play-Offs, maar de Vereniging kan desondanks terugblikken op een knap seizoen. Daar wil men in de komende jaargang op voortbouwen. En dus hoopt men zoveel mogelijk sterkhouders aan boord te kunnen houden.


Cercle is één van de JPL-clubs die mag spreken van een geslaagd seizoen. Even dreigde het fout te lopen onder het bewind van de Oostenrijkse trainer Dominik Thalhammer. Maar diens assistent Miron Muslic nam met succes het stokje over. Hij liet Groen-Zwart op een energieke en aantrekkelijke manier voetballen, daar werden bovendien de nodige resultaten aan gekoppeld. Zo werd de reguliere competitie afgesloten op een knappe achtste plaats.

LEES OOK: KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Verlenging huurovereenkomst

Bovendien deed Muslic beroep op een behoorlijk jonge spelersselectie. Met een jonge, talentvolle trainer én spelersgroep zijn er dus voldoende elementen om op te bouwen in de nabije toekomst. En Groen-Zwart lijkt er alvast in te slagen om één van zijn smaakmakers langer aan boord te houden. Volgens de Duitse journalist Nik Staiger gaat de huurovereenkomst met Hugo Siquet immers met een seizoen verlengd worden.

EK voor beloften

Cercle pakte het jeugdproduct van Standard afgelopen winter op uitleenbasis over van het Duitse SC Freiburg, waar de rechtsback op een zijspoor was beland. In Brugge vond de 20-jarige Siquet zijn beste vorm echter weer terug en groeide hij snel uit tot een vaste sterkhouder. Die goede prestaties mag hij volgend seizoen dus proberen te bevestigen op Jan Breydel. Maar eerst mag de 20-jarige zich normaal gezien nog gaan uitleven op het EK voor beloften. Siquet maakt alvast deel uit van de voorselectie van bondscoach Jacky Mathijssen.

Trending:

'Jashari-saga nadert kookpunt: scherpe deadline gesteld'
'Jashari-saga nadert kookpunt: scherpe deadline gesteld'

Cercle is de revelatie van het seizoen in de JPL ...

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

32
32
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

89
89
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

292
292
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

93
93
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

32
32
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

512
512
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

73
73
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

751
751
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

148
148
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

145
145
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

279
279
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

101
101
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

751
751
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

546
546
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

347
347
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

219
219
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

752
752
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

55
55
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

367
367
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

354
354
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

441
441
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1269
1269
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2209
2209
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

144
144

Meer sportnieuws