'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

door
'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

Het is Cercle Brugge dan toch niet gelukt om een Europees ticket te behalen via de Europe Play-Offs, maar de Vereniging kan desondanks terugblikken op een knap seizoen. Daar wil men in de komende jaargang op voortbouwen. En dus hoopt men zoveel mogelijk sterkhouders aan boord te kunnen houden.


Cercle is één van de JPL-clubs die mag spreken van een geslaagd seizoen. Even dreigde het fout te lopen onder het bewind van de Oostenrijkse trainer Dominik Thalhammer. Maar diens assistent Miron Muslic nam met succes het stokje over. Hij liet Groen-Zwart op een energieke en aantrekkelijke manier voetballen, daar werden bovendien de nodige resultaten aan gekoppeld. Zo werd de reguliere competitie afgesloten op een knappe achtste plaats.

LEES OOK: 'Puzzelwerken Hayen: nieuwe naam in Brugse basisploeg'

Verlenging huurovereenkomst

Bovendien deed Muslic beroep op een behoorlijk jonge spelersselectie. Met een jonge, talentvolle trainer én spelersgroep zijn er dus voldoende elementen om op te bouwen in de nabije toekomst. En Groen-Zwart lijkt er alvast in te slagen om één van zijn smaakmakers langer aan boord te houden. Volgens de Duitse journalist Nik Staiger gaat de huurovereenkomst met Hugo Siquet immers met een seizoen verlengd worden.

EK voor beloften

Cercle pakte het jeugdproduct van Standard afgelopen winter op uitleenbasis over van het Duitse SC Freiburg, waar de rechtsback op een zijspoor was beland. In Brugge vond de 20-jarige Siquet zijn beste vorm echter weer terug en groeide hij snel uit tot een vaste sterkhouder. Die goede prestaties mag hij volgend seizoen dus proberen te bevestigen op Jan Breydel. Maar eerst mag de 20-jarige zich normaal gezien nog gaan uitleven op het EK voor beloften. Siquet maakt alvast deel uit van de voorselectie van bondscoach Jacky Mathijssen.

Cercle is de revelatie van het seizoen in de JPL ...

Meest recent

'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

26
26
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

17
17
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

19
19
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

24
24
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

227
227
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

169
169
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

160
160
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

249
249
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

169
169
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

373
373
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

455
455
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

201
201
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

507
507
'Titanenstrijd in EPL: City toont forsballen op mercato'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

180
180
'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan verse mankrachten en een aantal van ...

350
350
Onrust bij Rode Duivels: Garcia krijgt volle laag

Aan het feit dat de Rode Duivels straks naar het WK zullen gaan, wordt ondanks de misstap in ...

210
210
Club in de wolken: enorme opsteker voor moordend programma

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

373
373
Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

390
390
Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

De Rode Duivels maakten zaterdag geen goede beurt tijdens hun WK-kwalificatieduel in Kazachstan en ...

247
247
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

213
213
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

261
261
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

124
124
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

236
236
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

163
163

Meer sportnieuws