'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

door
'Cercle slaat fraaie slag: smaakmaker blijft extra seizoen'

Het is Cercle Brugge dan toch niet gelukt om een Europees ticket te behalen via de Europe Play-Offs, maar de Vereniging kan desondanks terugblikken op een knap seizoen. Daar wil men in de komende jaargang op voortbouwen. En dus hoopt men zoveel mogelijk sterkhouders aan boord te kunnen houden.


Cercle is één van de JPL-clubs die mag spreken van een geslaagd seizoen. Even dreigde het fout te lopen onder het bewind van de Oostenrijkse trainer Dominik Thalhammer. Maar diens assistent Miron Muslic nam met succes het stokje over. Hij liet Groen-Zwart op een energieke en aantrekkelijke manier voetballen, daar werden bovendien de nodige resultaten aan gekoppeld. Zo werd de reguliere competitie afgesloten op een knappe achtste plaats.

LEES OOK: Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

Verlenging huurovereenkomst

Bovendien deed Muslic beroep op een behoorlijk jonge spelersselectie. Met een jonge, talentvolle trainer én spelersgroep zijn er dus voldoende elementen om op te bouwen in de nabije toekomst. En Groen-Zwart lijkt er alvast in te slagen om één van zijn smaakmakers langer aan boord te houden. Volgens de Duitse journalist Nik Staiger gaat de huurovereenkomst met Hugo Siquet immers met een seizoen verlengd worden.

EK voor beloften

Cercle pakte het jeugdproduct van Standard afgelopen winter op uitleenbasis over van het Duitse SC Freiburg, waar de rechtsback op een zijspoor was beland. In Brugge vond de 20-jarige Siquet zijn beste vorm echter weer terug en groeide hij snel uit tot een vaste sterkhouder. Die goede prestaties mag hij volgend seizoen dus proberen te bevestigen op Jan Breydel. Maar eerst mag de 20-jarige zich normaal gezien nog gaan uitleven op het EK voor beloften. Siquet maakt alvast deel uit van de voorselectie van bondscoach Jacky Mathijssen.

Cercle is de revelatie van het seizoen in de JPL ...

Meest recent

CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

5
5
Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

18
18
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

126
126
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

22
22
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

268
268
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

244
244
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

284
284
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

13
13
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

29
29
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

53
53
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

89
89
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

89
89
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

60
60
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

374
374
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

153
153
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

305
305
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

461
461
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

272
272
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

215
215
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

169
169
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

245
245
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

68
68
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

734
734
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59

Meer sportnieuws