'Ontknoping Deila-soap: Standard onderneemt actie'

door
'Ontknoping Deila-soap: Standard onderneemt actie'

Na een uiterst tegenvallend seizoen in eigen land, is Club Brugge momenteel op zoek naar een geschikte nieuwe hoofdtrainer. En de kans is groot dat die uit de Jupiler Pro League zal komen. Zo trekt de uitredende landskampioen momenteel hard aan de mouw van Standard-coach Ronny Deila.


Club vatte het huidige seizoen aan met Carl Hoefkens als T1, maar die moest vlak voor nieuwjaar vertrekken door de mindere resultaten in eigen land. Zijn opvolger Scott Parker werd dan weer een totale flop en moest zelf na enkele maanden vertrekken. Sindsdien staat Rik De Mil aan het roer bij Blauw-Zwart, dat ondertussen de markt afspeurde naar een nieuwe hoofdtrainer. En daarbij zijn de Bruggelingen dus uitgekomen bij Deila.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Wachten op communicatie

Vorige week circuleerden dan ook geruchten dat de entourage van Deila quasi rond was met de uitredende kampioen. Dat werd vervolgens door de Noorse trainer ontkend. Maar deze week zouden nieuwe gesprekken hebben plaatsgevonden tussen Club Brugge en zijn zaakwaarnemers. En de algemene verwachting is dat Deila weldra zijn keuze voor Blauw-Zwart bekend zal maken. De vraag is enkel nog wanneer hij exact zal communiceren.

Lijst met vervangers

Club nam volgens de laatste berichten wel nog geen contact op met Standard om de betaling van de afkoopsom te regelen. Allicht wacht Blauw-Zwart op een definitieve toezegging van de Noorse trainer. De Rouches hopen dat Deila zich alsnog bedenkt en bijtekent op Sclessin, maar zijn niet naïef. Zo zou de sportieve leiding inmiddels in actie zijn geschoten, meldt La Dernière Heure.

Tijdens een supportersmeeting zou TD Fergal Harkin hebben laten weten dat ze nog geen uitsluitsel hebben gekregen over Deila. Wel heeft de club inmiddels een lijst voorbereid met namen van coaches die in aanmerking kunnen komen om het roer over te nemen. Standard lijkt dus helemaal klaar om door te schakelen zodra Deila zijn overstap naar Brugge bekend maakt.

Deila is een goede keuze voor Club Brugge ...

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

53
53
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

35
35
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

31
31
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

29
29
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

458
458
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

229
229
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

372
372
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

131
131
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

207
207
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

179
179
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

140
140
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

94
94
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

310
310
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

517
517
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

379
379
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

462
462
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

395
395

Meer sportnieuws