'Ontknoping Deila-soap: Standard onderneemt actie'

door
'Ontknoping Deila-soap: Standard onderneemt actie'

Na een uiterst tegenvallend seizoen in eigen land, is Club Brugge momenteel op zoek naar een geschikte nieuwe hoofdtrainer. En de kans is groot dat die uit de Jupiler Pro League zal komen. Zo trekt de uitredende landskampioen momenteel hard aan de mouw van Standard-coach Ronny Deila.


Club vatte het huidige seizoen aan met Carl Hoefkens als T1, maar die moest vlak voor nieuwjaar vertrekken door de mindere resultaten in eigen land. Zijn opvolger Scott Parker werd dan weer een totale flop en moest zelf na enkele maanden vertrekken. Sindsdien staat Rik De Mil aan het roer bij Blauw-Zwart, dat ondertussen de markt afspeurde naar een nieuwe hoofdtrainer. En daarbij zijn de Bruggelingen dus uitgekomen bij Deila.

LEES OOK: 'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Wachten op communicatie

Vorige week circuleerden dan ook geruchten dat de entourage van Deila quasi rond was met de uitredende kampioen. Dat werd vervolgens door de Noorse trainer ontkend. Maar deze week zouden nieuwe gesprekken hebben plaatsgevonden tussen Club Brugge en zijn zaakwaarnemers. En de algemene verwachting is dat Deila weldra zijn keuze voor Blauw-Zwart bekend zal maken. De vraag is enkel nog wanneer hij exact zal communiceren.

Lijst met vervangers

Club nam volgens de laatste berichten wel nog geen contact op met Standard om de betaling van de afkoopsom te regelen. Allicht wacht Blauw-Zwart op een definitieve toezegging van de Noorse trainer. De Rouches hopen dat Deila zich alsnog bedenkt en bijtekent op Sclessin, maar zijn niet naïef. Zo zou de sportieve leiding inmiddels in actie zijn geschoten, meldt La Dernière Heure.

Tijdens een supportersmeeting zou TD Fergal Harkin hebben laten weten dat ze nog geen uitsluitsel hebben gekregen over Deila. Wel heeft de club inmiddels een lijst voorbereid met namen van coaches die in aanmerking kunnen komen om het roer over te nemen. Standard lijkt dus helemaal klaar om door te schakelen zodra Deila zijn overstap naar Brugge bekend maakt.

Deila is een goede keuze voor Club Brugge ...

Meest recent

'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

3
3
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

44
44
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

54
54
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

186
186
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

29
29
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

92
92
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

80
80
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

63
63
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

202
202
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

211
211
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

365
365
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

53
53
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

169
169
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

85
85
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

82
82
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

276
276
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

132
132
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

482
482
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

188
188
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

94
94
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

443
443
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

184
184
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

741
741
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

72
72

Meer sportnieuws