'Ontknoping Deila-soap: Standard onderneemt actie'

door
'Ontknoping Deila-soap: Standard onderneemt actie'

Na een uiterst tegenvallend seizoen in eigen land, is Club Brugge momenteel op zoek naar een geschikte nieuwe hoofdtrainer. En de kans is groot dat die uit de Jupiler Pro League zal komen. Zo trekt de uitredende landskampioen momenteel hard aan de mouw van Standard-coach Ronny Deila.


Club vatte het huidige seizoen aan met Carl Hoefkens als T1, maar die moest vlak voor nieuwjaar vertrekken door de mindere resultaten in eigen land. Zijn opvolger Scott Parker werd dan weer een totale flop en moest zelf na enkele maanden vertrekken. Sindsdien staat Rik De Mil aan het roer bij Blauw-Zwart, dat ondertussen de markt afspeurde naar een nieuwe hoofdtrainer. En daarbij zijn de Bruggelingen dus uitgekomen bij Deila.

LEES OOK: Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

Wachten op communicatie

Vorige week circuleerden dan ook geruchten dat de entourage van Deila quasi rond was met de uitredende kampioen. Dat werd vervolgens door de Noorse trainer ontkend. Maar deze week zouden nieuwe gesprekken hebben plaatsgevonden tussen Club Brugge en zijn zaakwaarnemers. En de algemene verwachting is dat Deila weldra zijn keuze voor Blauw-Zwart bekend zal maken. De vraag is enkel nog wanneer hij exact zal communiceren.

Lijst met vervangers

Club nam volgens de laatste berichten wel nog geen contact op met Standard om de betaling van de afkoopsom te regelen. Allicht wacht Blauw-Zwart op een definitieve toezegging van de Noorse trainer. De Rouches hopen dat Deila zich alsnog bedenkt en bijtekent op Sclessin, maar zijn niet naïef. Zo zou de sportieve leiding inmiddels in actie zijn geschoten, meldt La Dernière Heure.

Tijdens een supportersmeeting zou TD Fergal Harkin hebben laten weten dat ze nog geen uitsluitsel hebben gekregen over Deila. Wel heeft de club inmiddels een lijst voorbereid met namen van coaches die in aanmerking kunnen komen om het roer over te nemen. Standard lijkt dus helemaal klaar om door te schakelen zodra Deila zijn overstap naar Brugge bekend maakt.

Deila is een goede keuze voor Club Brugge ...

Meest recent

Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

3
3
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

27
27
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

120
120
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

43
43
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

108
108
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

24
24
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

29
29
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

133
133
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

215
215
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

83
83
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

291
291
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

107
107
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

74
74
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

285
285
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

101
101
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

175
175
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

346
346
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

77
77
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

29
29
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

68
68
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

150
150
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

32
32
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

25
25
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

452
452

Meer sportnieuws