HLN: 'Deila hakt knoop door: Club Brugge of Standard?'

door
HLN: 'Deila hakt knoop door: Club Brugge of Standard?'

De geruchten omtrent Ronny Deila zijn toekomst nemen alsmaar toe. Het Laatste Nieuws, dat als eerste gewag maakte van een nakend akkoord met Club Brugge, komt nu met een nieuwe update op de proppen. Daaruit valt af te leiden dat de trainer van Standard, die zelf nochtans alle moeite doet om de boot zo lang mogelijk af te houden, de knoop stilaan heeft doorgehakt.


De krant houdt voet bij stuk: Deila is op weg naar Jan Breydel, waar de deal langzaam maar zeker wordt afgerond. Tot enige ergernis van het Luikse bestuur nam Blauw-Zwart zelf wel nog steeds geen contact op met Standard, waar Deila over een opstapclausule ter waarde van twee miljoen beschikt. Ondertussen zouden de Rouches al een lijst met potentiële opvolgers aan het samenstellen zijn.

De hoop dat Deila alsnog op post blijft mag volgens diverse bronnen dan ook stilaan definitief worden opgeborgen. Hoewel hij een overeenkomst zelf nog altijd in alle toonaarden ontkent staat zijn keuze om in te gaan op het aanbod uit Brugge inmiddels helemaal vast. Eens de laatste details zijn uitgeklaard zet de Noor er zijn kribbel onder een meerjarig contract aan lucratieve voorwaarden.

LEES OOK: Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

TIJD VOOR DUIDELIJKHEID

De kans dat Deila morgen op zijn persbabbel voor de partij tegen Cercle Brugge zijn vertrek aankondigt lijkt miniem, verhalen dat hij zaterdag al niet meer zou plaatsnemen in de dug-out worden voorlopig afgedaan als speculaties. Al dreigen de fans, die zich in Westerlo reeds lieten horen, hun coach wel op de korrel te nemen. Benieuwd of er binnenkort eindelijk duidelijkheid wordt geschept.

Denkt u dat Deila nog voor dit weekend de knoop doorhakt?

Meest recent

Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

36
36
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

106
106
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

30
30
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

40
40
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

302
302
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

31
31
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

23
23
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

111
111
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

110
110
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

109
109
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

97
97
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

234
234
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

317
317
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

311
311
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

207
207
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

326
326
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

569
569
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

677
677
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

99
99
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

277
277
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

291
291
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

115
115

Meer sportnieuws