HLN: 'Deila hakt knoop door: Club Brugge of Standard?'

648 stemmen
HLN: 'Deila hakt knoop door: Club Brugge of Standard?'

De geruchten omtrent Ronny Deila zijn toekomst nemen alsmaar toe. Het Laatste Nieuws, dat als eerste gewag maakte van een nakend akkoord met Club Brugge, komt nu met een nieuwe update op de proppen. Daaruit valt af te leiden dat de trainer van Standard, die zelf nochtans alle moeite doet om de boot zo lang mogelijk af te houden, de knoop stilaan heeft doorgehakt.


De krant houdt voet bij stuk: Deila is op weg naar Jan Breydel, waar de deal langzaam maar zeker wordt afgerond. Tot enige ergernis van het Luikse bestuur nam Blauw-Zwart zelf wel nog steeds geen contact op met Standard, waar Deila over een opstapclausule ter waarde van twee miljoen beschikt. Ondertussen zouden de Rouches al een lijst met potentiële opvolgers aan het samenstellen zijn.

De hoop dat Deila alsnog op post blijft mag volgens diverse bronnen dan ook stilaan definitief worden opgeborgen. Hoewel hij een overeenkomst zelf nog altijd in alle toonaarden ontkent staat zijn keuze om in te gaan op het aanbod uit Brugge inmiddels helemaal vast. Eens de laatste details zijn uitgeklaard zet de Noor er zijn kribbel onder een meerjarig contract aan lucratieve voorwaarden.

LEES OOK: ‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

TIJD VOOR DUIDELIJKHEID

De kans dat Deila morgen op zijn persbabbel voor de partij tegen Cercle Brugge zijn vertrek aankondigt lijkt miniem, verhalen dat hij zaterdag al niet meer zou plaatsnemen in de dug-out worden voorlopig afgedaan als speculaties. Al dreigen de fans, die zich in Westerlo reeds lieten horen, hun coach wel op de korrel te nemen. Benieuwd of er binnenkort eindelijk duidelijkheid wordt geschept.

Denkt u dat Deila nog voor dit weekend de knoop doorhakt?

Meest recent

Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

16
16
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

4
4
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

158
158
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

31
31
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

107
107
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

231
231
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

34
34
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

145
145
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

74
74
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

285
285
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

421
421
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

371
371
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

141
141
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

384
384
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

203
203
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

485
485
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

331
331
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

567
567
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

316
316
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1002
1002
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

470
470
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358

Meer sportnieuws