Trésor helpt Genk aan fraaie aanwinst

door
Trésor helpt Genk aan fraaie aanwinst

Bij KRC Genk lijken ze de titel stilaan te mogen vergeten, maar desondanks mogen de Limburgers terugblikken op een zeer knap seizoen. Ze stonden bijna het hele seizoen aan de leiding en dat net nadat ze in de zomer juist een pak sterkhouders verloren. Om op dat elan verder te gaan, maken ze in de Cegeka Arena druk werk van de toekomst.


De voorbije maanden ging Genk heel wat jonge talenten wegplukken bij de concurrentie en het is duidelijk nog niet klaar. Dinsdagavond was al bekend geraakt dat ze Aaron Murenzi zouden weghalen bij Anderlecht en een dag later hebben ze diens komst ook officieel gecommuniceerd. Met een belangrijke rol voor... Mike Trésor.

"Aaron Murenzie tekent op zijn 15de verjaardag zijn eerste profcontract bij KRC Genk. Murenzie, het jongere neefje van onze recordman Mike Trésor, komt over van de jeugdopleiding van Anderlecht", laat Genk immers weten. "De Belgische jeugdinternational is een rechtsvoetige flankaanvaller en blinkt vooral uit door zijn snelheid en uitzonderlijke technische vaardigheden. De hele Genkse familie wenst Aaron alle succes toe in zijn verdere ontwikkeling en verloop van zijn carrière."

Familiebanden

Genk hoopt ongetwijfeld dat Murenzie in de voetsporen van zijn neef zal kunnen treden. Trésor vestigde dit seizoen immers een nieuw assistrecord in de Jupiler Pro League met 23 beslissende passes. Net als Murenzie kreeg ook hij overigens het grootste deel van zijn opleiding bij Anderlecht, maar hij brak er nooit door. Via Willem II belandde hij uiteindelijk in Genk.

POLL: Denk je dat ze hem zonder Trésor hadden kunnen halen?

Meest recent

Dolberg breekt de stilte over vertrek na slipper in derby

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

91
91
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

55
55
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

23
23
3 op 10 - Kranten sparen 'zwakke schakel' Anderlecht niet

RSC Anderlecht blijft voorlopig puntenloos achter tegen de top drie uit het Champions' ...

145
145
Opstellingen: Hayen beslist over keeper, Genk zonder smaakmaker?

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

78
78
Scheidsrechtersbaas reageert: één vraagteken na afgekeurde goal Anderlecht

Union SG heeft zaterdagavond andermaal een grote stap richting de landstitel gezet. De koploper won ...

431
431
Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

413
413
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

349
349
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

193
193
Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

161
161
Vanderbiest meteen wild van nieuw goudhaantje KV Mechelen

KV Mechelen mag zijn laatste sprankeltje hoop op Europa opbergen. Het kon zaterdag zijn laatste ...

242
242
Zulte Waregem verbijsterd: stadion gevandaliseerd

Zulte Waregem maakt volgend seizoen zijn wederoptreden op het hoogste niveau na twee jaar ...

134
134
Geweldige zaak KV Mechelen: Europese kleppers afgetroefd

KV Mechelen zal volgend seizoen geen Europees voetbal spelen, want het liet zaterdag zijn laatste ...

87
87
VAR-klucht in Anderlecht-Union: "Wat een drama weer!"

De achtste speeldag in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League wordt zaterdagavond op gang ...

364
364
Cercle-aanvoerder haalt keihard uit: "Te belachelijk"

Cercle Brugge zal zich moeten redden via een barrage tegen de winnaar van de play-offs in de ...

287
287
KV Mechelen kraakt tienkoppig Standard niet: Charleroi wint PO2

De winnaar van de Europe Play-Off is twee speeldagen voor het einde bekend. Charleroi is immers ...

51
51
Anderlecht ziet smaakmaker wegvallen, twee wissels bij Union

Leider Union SG staat zaterdagavond opnieuw voor een cruciaal duel in de titelstrijd. Om zijn lot in ...

114
114
Real flikt het weer: scheidsrechter Clasico hard aangepakt

Zondagnamiddag staat in La Liga de clash tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. In ...

147
147
Wouter Vrancken houdt STVV in eerste: "Beerschot dankbaar"

STVV zal volgend seizoen dan toch weer in de Jupiler Pro League aantreden. De Kanaries verzekerden ...

289
289
Selectie Club: Hayen moet dubbele knoop doorhakken

Amper een week na de bekerwinst moet Club Brugge alweer vol aan de bak in de Champions' ...

215
215

Meer sportnieuws