'Genk dient Anderlecht derde mokerslag toe'

door
'Genk dient Anderlecht derde mokerslag toe'

Bij Anderlecht blijft het ook deze zomer zeer onrustig. Die onrust situeert zich vooral rond Neerpede, waar ze met Jean Kindermans de architect van de succesvolle jeugdopleiding dreigen te verliezen. Dat heeft er ook voor gezorgd dat er de voorbije maanden al een exodus van jonge talenten op gang gekomen is. AA Gent en Club Brugge kwamen al de nodige talenten ophalen, maar vooral KRC Genk sloeg bijzonder hard toe.


De Limburgers lokten in januari al Konstantinos Karetsas weg vanop Neerpede en enkele weken geleden volgde Alexander Reumers zijn voorbeeld. Daar blijft het echter niet bij, want Anderlecht ziet nu nog een derde groot 15-jarig talent richting Genk vertrekken. La Dernière Heure weet dat ook Aaron Murenzi de overstap zal maken.

De jonge aanvaller vierde dinsdag zijn vijftiende verjaardag en doet dat door een profcontract bij Genk te tekenen. Anderlecht ziet zo een rasechte Ket vertrekken, want Murenzi was al sinds zijn zevende aan de slag op Neerpede. Hij is ook een jeugdinternational bij de U15, waar hij de voorbije maanden zes keer mocht opdraven en één keer scoorde.

LEES OOK: Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

Genk slaat hard toe

In Genk ligt voor Murenzi een driejarige overeenkomst klaar. De huidige nummer drie uit de Jupiler Pro League blijft zo nadrukkelijk talenten rekruteren bij zijn rechtstreekse concurrenten en zal wellicht nog lang niet klaar zijn met zijn transferhuiswerk.

Moet Anderlecht zich zorgen maken over de vele vertrekkende talenten?

Meest recent

Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

12
12
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

34
34
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

80
80
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

101
101
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

94
94
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

120
120
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

143
143
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

124
124
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

430
430
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

498
498
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

92
92
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

267
267
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

89
89
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

172
172
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

436
436
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

247
247
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

184
184
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

290
290
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

428
428
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

178
178
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

363
363
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

169
169
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

101
101
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

520
520
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

481
481

Meer sportnieuws