'Genk dient Anderlecht derde mokerslag toe'

door
'Genk dient Anderlecht derde mokerslag toe'

Bij Anderlecht blijft het ook deze zomer zeer onrustig. Die onrust situeert zich vooral rond Neerpede, waar ze met Jean Kindermans de architect van de succesvolle jeugdopleiding dreigen te verliezen. Dat heeft er ook voor gezorgd dat er de voorbije maanden al een exodus van jonge talenten op gang gekomen is. AA Gent en Club Brugge kwamen al de nodige talenten ophalen, maar vooral KRC Genk sloeg bijzonder hard toe.


De Limburgers lokten in januari al Konstantinos Karetsas weg vanop Neerpede en enkele weken geleden volgde Alexander Reumers zijn voorbeeld. Daar blijft het echter niet bij, want Anderlecht ziet nu nog een derde groot 15-jarig talent richting Genk vertrekken. La Dernière Heure weet dat ook Aaron Murenzi de overstap zal maken.

De jonge aanvaller vierde dinsdag zijn vijftiende verjaardag en doet dat door een profcontract bij Genk te tekenen. Anderlecht ziet zo een rasechte Ket vertrekken, want Murenzi was al sinds zijn zevende aan de slag op Neerpede. Hij is ook een jeugdinternational bij de U15, waar hij de voorbije maanden zes keer mocht opdraven en één keer scoorde.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Genk slaat hard toe

In Genk ligt voor Murenzi een driejarige overeenkomst klaar. De huidige nummer drie uit de Jupiler Pro League blijft zo nadrukkelijk talenten rekruteren bij zijn rechtstreekse concurrenten en zal wellicht nog lang niet klaar zijn met zijn transferhuiswerk.

Moet Anderlecht zich zorgen maken over de vele vertrekkende talenten?

Meest recent

Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

2
2
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

59
59
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

43
43
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

58
58
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

64
64
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

47
47
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

15
15
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

38
38
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

343
343
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

150
150
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

94
94
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

428
428
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

188
188
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

75
75
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

402
402
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

367
367
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

302
302
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

365
365
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

510
510
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

393
393
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

131
131
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50

Meer sportnieuws