'Genk dient Anderlecht derde mokerslag toe'

701 stemmen
'Genk dient Anderlecht derde mokerslag toe'

Bij Anderlecht blijft het ook deze zomer zeer onrustig. Die onrust situeert zich vooral rond Neerpede, waar ze met Jean Kindermans de architect van de succesvolle jeugdopleiding dreigen te verliezen. Dat heeft er ook voor gezorgd dat er de voorbije maanden al een exodus van jonge talenten op gang gekomen is. AA Gent en Club Brugge kwamen al de nodige talenten ophalen, maar vooral KRC Genk sloeg bijzonder hard toe.


De Limburgers lokten in januari al Konstantinos Karetsas weg vanop Neerpede en enkele weken geleden volgde Alexander Reumers zijn voorbeeld. Daar blijft het echter niet bij, want Anderlecht ziet nu nog een derde groot 15-jarig talent richting Genk vertrekken. La Dernière Heure weet dat ook Aaron Murenzi de overstap zal maken.

De jonge aanvaller vierde dinsdag zijn vijftiende verjaardag en doet dat door een profcontract bij Genk te tekenen. Anderlecht ziet zo een rasechte Ket vertrekken, want Murenzi was al sinds zijn zevende aan de slag op Neerpede. Hij is ook een jeugdinternational bij de U15, waar hij de voorbije maanden zes keer mocht opdraven en één keer scoorde.

LEES OOK: Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Genk slaat hard toe

In Genk ligt voor Murenzi een driejarige overeenkomst klaar. De huidige nummer drie uit de Jupiler Pro League blijft zo nadrukkelijk talenten rekruteren bij zijn rechtstreekse concurrenten en zal wellicht nog lang niet klaar zijn met zijn transferhuiswerk.

Moet Anderlecht zich zorgen maken over de vele vertrekkende talenten?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

37
37
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

214
214
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

62
62
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

32
32
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

124
124
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

226
226
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

358
358
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

108
108
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

83
83
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

546
546
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

615
615
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

83
83
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

656
656
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

305
305
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

119
119
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1025
1025
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

928
928
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

163
163
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

340
340
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

660
660
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

209
209
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

970
970

Meer sportnieuws