'AC Milan maakt van Rode Duivel absolute prioriteit'

216 stemmen
'AC Milan maakt van Rode Duivel absolute prioriteit'

Na een moeilijk seizoen mag AC Milan wellicht alsnog opgelucht ademhalen. De Italiaanse voetbalbond legde enkele dagen geleden immers Juventus alsnog een puntenaftrek van tien punten op, waardoor de Rossoneri weer naar de vierde plaats wippen en alsnog afstevenen op deelname aan de Champions League volgend seizoen. Na enkele tegenvallende transfers vorige zomer zal er straks op de mercato wel ingegrepen worden.


Eén van de absolute prioriteiten in San Siro wordt het aantrekken van een nieuwe spits. Zlatan Ibrahimovic was vrijwel het hele seizoen geblesseerd en is intussen ook al 41 jaar oud, terwijl de transfervrij neergestreken Divock Origi ook de verwachtingen niet kon inlossen. Onze landgenoot wordt alweer aan een vertrek gelinkt en zijn vervanger wordt mogelijk een Rode Duivel.

Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Milan namelijk van Loïs Openda doelwit nummer één gemaakt. De 23-jarige spits ontplofte volledig bij RC Lens, waar hij dit seizoen al negentien keer scoorde. Zijn sterke prestaties zorgden ervoor dat hij genomineerd werd voor de prijs van Speler van het Jaar in de Ligue 1 en dat hij de aandacht trok van heel wat grote clubs.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

25 miljoen of meer?

In Italië denken ze dat 25 miljoen euro zal volstaan om Openda bij Lens weg te kapen, maar het zou ons niet verbazen als de huidige nummer twee in de Ligue 1 meer zal vragen. Ze staan immers op het punt om zich ook te plaatsen voor de poules van de Champions League en zullen daar hun topschutter willen behouden. In juni zou Milan de knoop over een transfer definitief doorhakken en met Marko Arnautovic (Bologna) hebben ze ook nog een meer ervaren en goedkoper alternatief achter de hand.

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Openda?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

25
25
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

14
14
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

126
126
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

102
102
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

30
30
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

304
304
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

126
126
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

401
401
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

51
51
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

103
103
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

41
41
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

306
306
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

655
655
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

485
485
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

143
143
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1052
1052
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

173
173
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

75
75
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

642
642
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

241
241
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

502
502
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

246
246
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

273
273
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1238
1238
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

628
628

Meer sportnieuws