'AC Milan maakt van Rode Duivel absolute prioriteit'

216 stemmen
'AC Milan maakt van Rode Duivel absolute prioriteit'

Na een moeilijk seizoen mag AC Milan wellicht alsnog opgelucht ademhalen. De Italiaanse voetbalbond legde enkele dagen geleden immers Juventus alsnog een puntenaftrek van tien punten op, waardoor de Rossoneri weer naar de vierde plaats wippen en alsnog afstevenen op deelname aan de Champions League volgend seizoen. Na enkele tegenvallende transfers vorige zomer zal er straks op de mercato wel ingegrepen worden.


Eén van de absolute prioriteiten in San Siro wordt het aantrekken van een nieuwe spits. Zlatan Ibrahimovic was vrijwel het hele seizoen geblesseerd en is intussen ook al 41 jaar oud, terwijl de transfervrij neergestreken Divock Origi ook de verwachtingen niet kon inlossen. Onze landgenoot wordt alweer aan een vertrek gelinkt en zijn vervanger wordt mogelijk een Rode Duivel.

Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Milan namelijk van Loïs Openda doelwit nummer één gemaakt. De 23-jarige spits ontplofte volledig bij RC Lens, waar hij dit seizoen al negentien keer scoorde. Zijn sterke prestaties zorgden ervoor dat hij genomineerd werd voor de prijs van Speler van het Jaar in de Ligue 1 en dat hij de aandacht trok van heel wat grote clubs.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

25 miljoen of meer?

In Italië denken ze dat 25 miljoen euro zal volstaan om Openda bij Lens weg te kapen, maar het zou ons niet verbazen als de huidige nummer twee in de Ligue 1 meer zal vragen. Ze staan immers op het punt om zich ook te plaatsen voor de poules van de Champions League en zullen daar hun topschutter willen behouden. In juni zou Milan de knoop over een transfer definitief doorhakken en met Marko Arnautovic (Bologna) hebben ze ook nog een meer ervaren en goedkoper alternatief achter de hand.

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Openda?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

35
35
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

61
61
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

96
96
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

348
348
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

331
331
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

348
348
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

139
139
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

596
596
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

553
553
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

227
227
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

130
130
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

219
219
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

418
418
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

452
452
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

180
180
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

114
114
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

424
424
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

286
286
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

293
293
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

497
497
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

195
195
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

156
156
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

496
496
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

162
162

Meer sportnieuws