'Toptransfer Openda: 4 grootmachten leggen contact'

door
'Toptransfer Openda: 4 grootmachten leggen contact'

Als er vorige zomer twijfels waren of Loïs Openda het wel zou waarmaken in de Ligue 1, heeft de Rode Duivel die de voorbije maanden vakkundig van tafel geveegd. Hij werd zowel in maart als april tot Speler van de Maand verkozen en scoorde intussen al negentien keer. Komend weekend kan hij de kers op de taart van een fraai seizoen zetten door met RC Lens de tweede plaats en bijhorend ticket voor de Champions League te verzekeren.


Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de 23-jarige spits zich dit seizoen in de kijker gespeeld heeft van heel wat mooie buitenlandse clubs. Zo werd hij in Italië al gelinkt aan AC Milan en Internazionale, maar een aantal andere clubs lijken momenteel al veel concreter te zijn. Volgens Sports Zone hebben Atletico Madrid, Arsenal, Aston Villa en Borussia Dortmund de voorbije weken al de eerste contacten voor een transfer gelegd.

Er zou Openda dus een mooie transfer kunnen wachten, al zijn niet al die opties voor meteen. Zo zal bijvoorbeeld Arsenal nog niet meteen vol gaan doordrukken. De Gunners moeten in eerste instantie spelers zien te verkopen en hebben ook grotere prioriteiten op de zomermercato. Zo willen ze in eerste instantie twee middenvelders en een rechtsachter aantrekken voor ze aan Openda gaan denken.

LEES OOK: ‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Lens wil hem niet kwijt

Daarnaast wordt ook de houding van Lens een obstakel. De Franse club betaalde vorige zomer 10 miljoen euro om Openda bij Club Brugge weg te halen en wil hem niet na één jaar al kwijtspelen. Enkel bij een astronomisch bod zal onze landgenoot dus mogen vertrekken. Zelf zal Openda daar wellicht niet al te rouwig om zijn, want enkele weken geleden liet hij in L'Equipe al verstaan dat het "een droom" zou zijn om Champions League met Lens te spelen.


Is Openda al klaar voor een toptransfer?

Meest recent

'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

19
19
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

48
48
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

26
26
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

128
128
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

173
173
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

185
185
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

139
139
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

262
262
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

247
247
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

316
316
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

610
610
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

439
439
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

107
107
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

67
67
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

178
178
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

337
337
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

273
273
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

300
300
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

180
180
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

438
438
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

99
99
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

72
72
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

135
135
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

344
344

Meer sportnieuws