Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

80 stemmen
Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

Binnen exact twee weken maakt bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor EK-kwalificatiewedstrijden tegen Oostenrijk en Estland. De kans dat Divock Origi bij de groep zal zitten is evenwel klein. De aanvaller beleefde immers een pover eerste seizoen bij AC Milan en wordt zelfs al aan een vertrek gelinkt.


Nadat hij op jonge leeftijd doorbrak bij Lille OSC, tekende Origi in de zomer van 2014 een langlopend contract bij Liverpool FC. Hij slaagde er evenwel niet in om een vaste basisplaats te veroveren op Anfield. Als supersub was hij echter wel regelmatig van goudwaarde voor de Reds. De meervoudige Rode Duivel won er onder meer de Premier League en Champions League. Maar naarmate de seizoenen vorderden, vertolkte hij een steeds kleinere rol in de sportieve plannen.

LEES OOK: 'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Geen hoogvlieger

Bovendien kreeg Origi steeds vaker af te rekenen met fysieke problemen. En dus besloot de Engelse grootmacht eind vorig seizoen om zijn aflopende contract niet te verlengen. Lang zat de 28-jarige aanvaller evenwel niet zonder club. Zo maakte hij als transfervrije speler een fraaie overstap naar AC Milan. Maar sportief gezien werd die overgang tot dusver geen hoogvlieger. Origi kreeg wederom te maken met de nodige blessures en geraakte tot dusver niet verder dan een tiental basisplaatsen.

Engeland en Turkije

De aanvaller wordt dan ook al gelinkt aan een vertrek op San Siro. Zo deden maandag geruchten de ronde over een mogelijke overgang naar Aston Villa. Maar volgens transferautoriteit Fabrizio Romano werkt de huidige nummer 7 uit de Premier League momenteel níét aan de komst van Origi. Wel kan hij rekenen op belangstelling van andere ploegen, meer bepaald uit Engeland en Turkije. Het jeugdproduct van KRC Genk zou ook de kans krijgen om in de zomer van club te wisselen, voorlopig ligt er evenwel geen concreet voorstel op tafel.

Origi is veel te lang bij Liverpool gebleven ...

Meest recent

Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

4
4
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

28
28
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

25
25
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

61
61
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

274
274
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

136
136
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

53
53
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

345
345
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

109
109
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

701
701
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

103
103
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

91
91
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

79
79
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

192
192
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

348
348
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

312
312
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

541
541
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

917
917
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

148
148
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

930
930
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

218
218
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

692
692
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

242
242

Meer sportnieuws