Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

door
Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

Binnen exact twee weken maakt bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor EK-kwalificatiewedstrijden tegen Oostenrijk en Estland. De kans dat Divock Origi bij de groep zal zitten is evenwel klein. De aanvaller beleefde immers een pover eerste seizoen bij AC Milan en wordt zelfs al aan een vertrek gelinkt.


Nadat hij op jonge leeftijd doorbrak bij Lille OSC, tekende Origi in de zomer van 2014 een langlopend contract bij Liverpool FC. Hij slaagde er evenwel niet in om een vaste basisplaats te veroveren op Anfield. Als supersub was hij echter wel regelmatig van goudwaarde voor de Reds. De meervoudige Rode Duivel won er onder meer de Premier League en Champions League. Maar naarmate de seizoenen vorderden, vertolkte hij een steeds kleinere rol in de sportieve plannen.

LEES OOK: Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Geen hoogvlieger

Bovendien kreeg Origi steeds vaker af te rekenen met fysieke problemen. En dus besloot de Engelse grootmacht eind vorig seizoen om zijn aflopende contract niet te verlengen. Lang zat de 28-jarige aanvaller evenwel niet zonder club. Zo maakte hij als transfervrije speler een fraaie overstap naar AC Milan. Maar sportief gezien werd die overgang tot dusver geen hoogvlieger. Origi kreeg wederom te maken met de nodige blessures en geraakte tot dusver niet verder dan een tiental basisplaatsen.

Engeland en Turkije

De aanvaller wordt dan ook al gelinkt aan een vertrek op San Siro. Zo deden maandag geruchten de ronde over een mogelijke overgang naar Aston Villa. Maar volgens transferautoriteit Fabrizio Romano werkt de huidige nummer 7 uit de Premier League momenteel níét aan de komst van Origi. Wel kan hij rekenen op belangstelling van andere ploegen, meer bepaald uit Engeland en Turkije. Het jeugdproduct van KRC Genk zou ook de kans krijgen om in de zomer van club te wisselen, voorlopig ligt er evenwel geen concreet voorstel op tafel.

Origi is veel te lang bij Liverpool gebleven ...

Meest recent

Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

14
14
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

199
199
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

63
63
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

124
124
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

290
290
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

24
24
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

96
96
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

100
100
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

34
34
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

75
75
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

210
210
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

230
230
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

176
176
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

235
235
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

59
59
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

109
109
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

52
52
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

233
233
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

170
170
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

227
227
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

86
86
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

106
106
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

639
639
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

531
531
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

649
649

Meer sportnieuws