Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

80 stemmen
Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

Binnen exact twee weken maakt bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor EK-kwalificatiewedstrijden tegen Oostenrijk en Estland. De kans dat Divock Origi bij de groep zal zitten is evenwel klein. De aanvaller beleefde immers een pover eerste seizoen bij AC Milan en wordt zelfs al aan een vertrek gelinkt.


Nadat hij op jonge leeftijd doorbrak bij Lille OSC, tekende Origi in de zomer van 2014 een langlopend contract bij Liverpool FC. Hij slaagde er evenwel niet in om een vaste basisplaats te veroveren op Anfield. Als supersub was hij echter wel regelmatig van goudwaarde voor de Reds. De meervoudige Rode Duivel won er onder meer de Premier League en Champions League. Maar naarmate de seizoenen vorderden, vertolkte hij een steeds kleinere rol in de sportieve plannen.

LEES OOK: Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Geen hoogvlieger

Bovendien kreeg Origi steeds vaker af te rekenen met fysieke problemen. En dus besloot de Engelse grootmacht eind vorig seizoen om zijn aflopende contract niet te verlengen. Lang zat de 28-jarige aanvaller evenwel niet zonder club. Zo maakte hij als transfervrije speler een fraaie overstap naar AC Milan. Maar sportief gezien werd die overgang tot dusver geen hoogvlieger. Origi kreeg wederom te maken met de nodige blessures en geraakte tot dusver niet verder dan een tiental basisplaatsen.

Engeland en Turkije

De aanvaller wordt dan ook al gelinkt aan een vertrek op San Siro. Zo deden maandag geruchten de ronde over een mogelijke overgang naar Aston Villa. Maar volgens transferautoriteit Fabrizio Romano werkt de huidige nummer 7 uit de Premier League momenteel níét aan de komst van Origi. Wel kan hij rekenen op belangstelling van andere ploegen, meer bepaald uit Engeland en Turkije. Het jeugdproduct van KRC Genk zou ook de kans krijgen om in de zomer van club te wisselen, voorlopig ligt er evenwel geen concreet voorstel op tafel.

Origi is veel te lang bij Liverpool gebleven ...

Meest recent

Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

69
69
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

201
201
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

76
76
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

63
63
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

82
82
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

117
117
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

142
142
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

125
125
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

111
111
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

410
410
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

474
474
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

719
719
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

221
221
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

190
190
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

498
498
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

172
172
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

291
291
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

950
950
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

167
167
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

595
595
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

310
310
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

441
441
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

422
422
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

307
307

Meer sportnieuws