Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

80 stemmen
Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

Binnen exact twee weken maakt bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor EK-kwalificatiewedstrijden tegen Oostenrijk en Estland. De kans dat Divock Origi bij de groep zal zitten is evenwel klein. De aanvaller beleefde immers een pover eerste seizoen bij AC Milan en wordt zelfs al aan een vertrek gelinkt.


Nadat hij op jonge leeftijd doorbrak bij Lille OSC, tekende Origi in de zomer van 2014 een langlopend contract bij Liverpool FC. Hij slaagde er evenwel niet in om een vaste basisplaats te veroveren op Anfield. Als supersub was hij echter wel regelmatig van goudwaarde voor de Reds. De meervoudige Rode Duivel won er onder meer de Premier League en Champions League. Maar naarmate de seizoenen vorderden, vertolkte hij een steeds kleinere rol in de sportieve plannen.

LEES OOK: 'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Geen hoogvlieger

Bovendien kreeg Origi steeds vaker af te rekenen met fysieke problemen. En dus besloot de Engelse grootmacht eind vorig seizoen om zijn aflopende contract niet te verlengen. Lang zat de 28-jarige aanvaller evenwel niet zonder club. Zo maakte hij als transfervrije speler een fraaie overstap naar AC Milan. Maar sportief gezien werd die overgang tot dusver geen hoogvlieger. Origi kreeg wederom te maken met de nodige blessures en geraakte tot dusver niet verder dan een tiental basisplaatsen.

Engeland en Turkije

De aanvaller wordt dan ook al gelinkt aan een vertrek op San Siro. Zo deden maandag geruchten de ronde over een mogelijke overgang naar Aston Villa. Maar volgens transferautoriteit Fabrizio Romano werkt de huidige nummer 7 uit de Premier League momenteel níét aan de komst van Origi. Wel kan hij rekenen op belangstelling van andere ploegen, meer bepaald uit Engeland en Turkije. Het jeugdproduct van KRC Genk zou ook de kans krijgen om in de zomer van club te wisselen, voorlopig ligt er evenwel geen concreet voorstel op tafel.

Origi is veel te lang bij Liverpool gebleven ...

Meest recent

'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

13
13
'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

54
54
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

227
227
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

396
396
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

128
128
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

23
23
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

230
230
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

85
85
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

69
69
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

47
47
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

380
380
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

203
203
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

247
247
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

124
124
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

161
161
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

430
430
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

292
292
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

256
256
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

216
216
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

305
305
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

241
241
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

574
574
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

254
254

Meer sportnieuws