Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

door
Romano komt met 'waarheid' in transferdossier Origi

Binnen exact twee weken maakt bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor EK-kwalificatiewedstrijden tegen Oostenrijk en Estland. De kans dat Divock Origi bij de groep zal zitten is evenwel klein. De aanvaller beleefde immers een pover eerste seizoen bij AC Milan en wordt zelfs al aan een vertrek gelinkt.


Nadat hij op jonge leeftijd doorbrak bij Lille OSC, tekende Origi in de zomer van 2014 een langlopend contract bij Liverpool FC. Hij slaagde er evenwel niet in om een vaste basisplaats te veroveren op Anfield. Als supersub was hij echter wel regelmatig van goudwaarde voor de Reds. De meervoudige Rode Duivel won er onder meer de Premier League en Champions League. Maar naarmate de seizoenen vorderden, vertolkte hij een steeds kleinere rol in de sportieve plannen.

LEES OOK: 'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Geen hoogvlieger

Bovendien kreeg Origi steeds vaker af te rekenen met fysieke problemen. En dus besloot de Engelse grootmacht eind vorig seizoen om zijn aflopende contract niet te verlengen. Lang zat de 28-jarige aanvaller evenwel niet zonder club. Zo maakte hij als transfervrije speler een fraaie overstap naar AC Milan. Maar sportief gezien werd die overgang tot dusver geen hoogvlieger. Origi kreeg wederom te maken met de nodige blessures en geraakte tot dusver niet verder dan een tiental basisplaatsen.

Engeland en Turkije

De aanvaller wordt dan ook al gelinkt aan een vertrek op San Siro. Zo deden maandag geruchten de ronde over een mogelijke overgang naar Aston Villa. Maar volgens transferautoriteit Fabrizio Romano werkt de huidige nummer 7 uit de Premier League momenteel níét aan de komst van Origi. Wel kan hij rekenen op belangstelling van andere ploegen, meer bepaald uit Engeland en Turkije. Het jeugdproduct van KRC Genk zou ook de kans krijgen om in de zomer van club te wisselen, voorlopig ligt er evenwel geen concreet voorstel op tafel.

Origi is veel te lang bij Liverpool gebleven ...

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

32
32
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

80
80
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

165
165
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

64
64
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

186
186
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

28
28
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

220
220
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

174
174
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

401
401
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

87
87
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

617
617
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1084
1084
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

366
366
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

308
308
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

321
321
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

471
471
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

489
489
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

223
223
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

410
410
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

100
100
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

231
231
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

996
996
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

232
232
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49

Meer sportnieuws