'Kompany legt bod neer voor ex-smaakmaker Anderlecht'

door
'Kompany legt bod neer voor ex-smaakmaker Anderlecht'

Vincent Kompany promoveerde met Burnley naar de Premier League en ze zijn daar al een tijdje bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Burnley krijgt een zak geld door de promotie en wil dat goed besteden. Kompany zou graag een oude bekende aan de kern toevoegen: Sambi Lokonga.


Burnley kan in elke sector versterking gebruiken. Centraal op het middenveld is Josh Cullen een zekerheid en hij zal ook in de Premier League wellicht in de basis staan. De Ier gaat mogelijk weer een duo vormen met Sambi Lokonga. Het gerucht dat Kompany Lokonga wil aantrekken gaat al een tijdje de ronde en volgens Football Insider heeft Burnley Arsenal een voorstel gedaan om de speler te huren. Het is niet bekend wat de plannen zijn van Arsenal met Lokonga.

Mag weg bij Arsenal

Burnley kan nog een extra centrale middenvelder gebruiken en Lokonga mag weg bij Arsenal. Daar begon hij goed, maar deemsterde hij ook snel weg. Een uitleenbeurt aan Cyrstal  Palace was het gevolg, maar na het snelle vertrek van Patrick Vieira komt hij daar niet meer aan de bak. Lokonga werkte eerder al samen met Kompany bij Anderlecht en groeide er toen uit tot een spelbepalende middenvelder. Lokonga haalde een hoog niveau en Arsenal betaalde 18 miljoen euro. Kompany hoopt Lokonga zijn carrière echt op de rails te krijgen in de Premier League en de Belg zal weinig aanpassingstijd nodig hebben, aangezien hij de visie van Kompany al door en door kent. 

JOUW MENING TELT:
Speelt Lokonga volgend seizoen voor Burnley?

Meest recent

'Club Brugge likt wonden: volgende miscast richting exit'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

7
7
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

25
25
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

213
213
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

39
39
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

720
720
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

490
490
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

383
383
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1326
1326
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

462
462
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

506
506
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

417
417
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

189
189
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

133
133
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

122
122
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

180
180
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

81
81
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

545
545
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

169
169
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

389
389
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

68
68
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

91
91
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

572
572
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

115
115
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

140
140
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

773
773

Meer sportnieuws