De Mil heeft duidelijke boodschap voor fans Club Brugge

door
De Mil heeft duidelijke boodschap voor fans Club Brugge

Club Brugge beleeft vooralsnog tegenvallende play-offs. Blauw-Zwart pakte nog geen enkel punt en lijkt zo stilaan uit te bollen richting het einde van het seizoen. Maar dat is buiten coach Rik De Mil gerekend.


Club had op de vorige speeldag op het veld van Royal Antwerp FC lang uitzicht op een of meerdere punten. De Bruggelingen gingen in de absolute slotfase echter helemaal ten onder na een goal van de piepjonge Arthur Vermeeren. De uittredende landskampioen en zijn fans dropen ontgoocheld af. De Mil aast deze zondag op revanche. Dat werd vrijdag duidelijk op zijn persconferentie.

"Op Antwerp verdienden we beter. De spelers willen dat rechtzetten", klonk het bij De Mil. "De nederlaag van vorige week is hard aangekomen. Je zag dat ons team er volledig voor ging - ze voelden dat er punten te rapen vielen. Die late tegengoals vielen zwaar, want we wilden iets voor de fans doen."

Revanche

De Mil wil duidelijk revanche, vooral voor de fans van Club Brugge. "Of die match extra leeft in de groep? Goh… We weten dat het enorm leeft bij de supporters. Voor hen willen we iets extra doen. Bij ons leeft vooral de ontgoocheling van vorige week. De spelers willen dat rechtzetten. We gaan vol aan de bak om dat te doen."

Club staat wel tegenover een Antwerp dat bulkt van het vertrouwen. De Great Old won al al zijn wedstrijden in de play-offs en is opgeklommen naar de leidersplaats. Een zege in Jan Breydel zou een nieuwe belangrijke stap zijn richting de titel voor Mark van Bommel en co. Afspraak zondagmiddag in Jan Breydel om 13.30 uur.

POLL: Wat wordt het?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

9
9
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

37
37
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

23
23
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

33
33
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

100
100
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

183
183
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

52
52
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

147
147
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

60
60
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

70
70
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

89
89
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

62
62
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

472
472
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

94
94
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

92
92
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

270
270
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

126
126
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

97
97
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

252
252
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

726
726

Meer sportnieuws