'Chelsea zet Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

447
'Chelsea zet Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

Na een ronduit dramatisch seizoen gaat Chelsea FC komende zomer wederom in zee met een nieuwe trainer. Hoewel de officiële bevestiging nog moet volgen, heeft het er alle schijn van dat Mauricio Pochettino het roer overneemt op Stamford Bridge. Afwachten wat dat betekent voor de toekomst van Romelu Lukaku.


Met Thomas Tuchel, Graham Potter en Frank Lampard passeerden dit seizoen al drie trainers op Stamford Bridge, maar de resultaten blijven van kwaad naar erger gaan. In de zomer zou Pochettino zijn kans krijgen om het roer te keren. En de Argentijn is alvast bezig met het uitrollen van zijn sportieve plannen. En onlangs meldde La Gazzetta dello Sport dat daarin ook een rol voorzien zou zijn voor Lukaku.

LEES OOK: TD Napoli doet boekje open over transfer Lukaku

Toekomst onzeker

De Rode Duivel wordt dit seizoen verhuurd aan Internazionale. Maar hoewel hij de laatste weken steeds belangrijker was voor de Nerazzurri, is al een tijdje duidelijk dat een verlengd verblijf in Milaan onwaarschijnlijk is. Lukaku zal dus moeten terugkeren naar zijn moederclub. Ook daar oog zijn toekomst zeer onzeker. Pochettino zou hem dus een nieuwe kans kunnen geven in de voorbereiding, maar ondertussen duikt zijn naam ook weer op de transfergeruchten.

Pasmunt Osimhen

Zo wordt vanuit Italië gewag gemaakt van een mogelijke ruildeal. Chelsea is immers één van de vele clubs die hun zinnen hebben gezet op Victor Osimhen. Maar SSC Napoli wil zijn kampioenenmaker liefst behouden en de concurrentie voor de handtekening van de Nigeriaan is gigantisch. Daarom zou Chelsea overwegen een speler in de deal te betrekken, zo meldt Il Mattino. Naast Christian Pulisic zou ook Lukaku daarvoor in aanmerking komen. Al valt te betwijfelen of de Rode Duivel wel openstaat voor een overstap naar een directe concurrent van Inter én of Napoli zo'n constructie wel ziet zitten.

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

3
3
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

26
26
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

45
45
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

55
55
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

47
47
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

27
27
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

137
137
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

86
86
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

48
48
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

54
54
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

236
236
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

67
67
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

122
122
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

96
96
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

103
103
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

333
333
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

354
354
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

243
243
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

197
197

Meer sportnieuws