'Chelsea zet Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

447 stemmen
'Chelsea zet Lukaku in voor spectaculaire ruildeal'

Na een ronduit dramatisch seizoen gaat Chelsea FC komende zomer wederom in zee met een nieuwe trainer. Hoewel de officiële bevestiging nog moet volgen, heeft het er alle schijn van dat Mauricio Pochettino het roer overneemt op Stamford Bridge. Afwachten wat dat betekent voor de toekomst van Romelu Lukaku.


Met Thomas Tuchel, Graham Potter en Frank Lampard passeerden dit seizoen al drie trainers op Stamford Bridge, maar de resultaten blijven van kwaad naar erger gaan. In de zomer zou Pochettino zijn kans krijgen om het roer te keren. En de Argentijn is alvast bezig met het uitrollen van zijn sportieve plannen. En onlangs meldde La Gazzetta dello Sport dat daarin ook een rol voorzien zou zijn voor Lukaku.

LEES OOK: 'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Toekomst onzeker

De Rode Duivel wordt dit seizoen verhuurd aan Internazionale. Maar hoewel hij de laatste weken steeds belangrijker was voor de Nerazzurri, is al een tijdje duidelijk dat een verlengd verblijf in Milaan onwaarschijnlijk is. Lukaku zal dus moeten terugkeren naar zijn moederclub. Ook daar oog zijn toekomst zeer onzeker. Pochettino zou hem dus een nieuwe kans kunnen geven in de voorbereiding, maar ondertussen duikt zijn naam ook weer op de transfergeruchten.

Pasmunt Osimhen

Zo wordt vanuit Italië gewag gemaakt van een mogelijke ruildeal. Chelsea is immers één van de vele clubs die hun zinnen hebben gezet op Victor Osimhen. Maar SSC Napoli wil zijn kampioenenmaker liefst behouden en de concurrentie voor de handtekening van de Nigeriaan is gigantisch. Daarom zou Chelsea overwegen een speler in de deal te betrekken, zo meldt Il Mattino. Naast Christian Pulisic zou ook Lukaku daarvoor in aanmerking komen. Al valt te betwijfelen of de Rode Duivel wel openstaat voor een overstap naar een directe concurrent van Inter én of Napoli zo'n constructie wel ziet zitten.

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

16
16
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

13
13
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

53
53
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

25
25
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

141
141
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

118
118
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

470
470
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

128
128
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

52
52
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

52
52
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

329
329
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

546
546
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

46
46
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

435
435
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

124
124
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

51
51
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

246
246
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

49
49
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

232
232
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

648
648
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

204
204
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

460
460
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78

Meer sportnieuws