Anderlecht geeft verklaring bij aanstelling Van Den Spiegel

door
Anderlecht geeft verklaring bij aanstelling Van Den Spiegel

RSC Anderlecht hield maandagavond zijn Raad van Bestuur. Daarop bespraken de aandeelhouders onder meer het belabberde seizoen en werden de sportieve plannen voor de nabije toekomst uit de doeken gedaan. Overigens was een compleet nieuw gezicht aanwezig op de meeting.


Zo maakte Tomas Van Den Spiegel zijn opwachting als lid van de Raad van Bestuur. De 44-jarige oud-basketter maakte de voorbije jaren furore als CEO van Flanders Classic, de organisator van verschillende grote wielerwedstrijden zoals de Ronde van Vlaanderen. Dat uitgerekend Van Den Spiegel werd toegevoegd aan de RvB, is echter geen toeval.

LEES OOK: Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

MAUVAVIE

De voormalige Belgian Lion werd destijds bij Flanders Classic aangesteld door Wouter Vandenhaute, momenteel niet-uitvoerend voorzitter van Paars-Wit. Die laatste is samen met zijn compagnon Geert Duyck ook één van de aandeelhouders bij Anderlecht, via hun investeringsvehikel 'Mauvavie'. Het is namens die vennootschap dat Van Den Spiegel plaatsnam in de RvB.

WAARNEMEND BESTUURDER

Tegenover Sporza kwam de club alvast met meer uitleg over zijn aanstelling. "Van Den Spiegel was aanwezig als waarnemend bestuurder en zal, eenmaal bekrachtigd door de algemene vergadering, als bestuurder toetreden", klinkt het. "Mauvavie heeft in de raad van bestuur recht op twee bestuurders, waarvan er tot nu toe maar één ingevuld was, door Wouter Vandenhaute. Tomas Van Den Spiegel wordt de tweede."

Vandenhaute verdient een nieuwe kans ...

Meest recent

Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

19
19
'Transferbom slaat in bij Kompany: Bayern-project in gevaar'

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

56
56
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

9
9
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

55
55
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

54
54
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

102
102
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

77
77
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

42
42
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

177
177
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

155
155
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

46
46
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

255
255
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

167
167
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

274
274
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

154
154
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

318
318
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

337
337
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

159
159
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

105
105
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

233
233
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

201
201
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

331
331
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

103
103

Meer sportnieuws