Anderlecht geeft verklaring bij aanstelling Van Den Spiegel

door
Anderlecht geeft verklaring bij aanstelling Van Den Spiegel

RSC Anderlecht hield maandagavond zijn Raad van Bestuur. Daarop bespraken de aandeelhouders onder meer het belabberde seizoen en werden de sportieve plannen voor de nabije toekomst uit de doeken gedaan. Overigens was een compleet nieuw gezicht aanwezig op de meeting.


Zo maakte Tomas Van Den Spiegel zijn opwachting als lid van de Raad van Bestuur. De 44-jarige oud-basketter maakte de voorbije jaren furore als CEO van Flanders Classic, de organisator van verschillende grote wielerwedstrijden zoals de Ronde van Vlaanderen. Dat uitgerekend Van Den Spiegel werd toegevoegd aan de RvB, is echter geen toeval.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

MAUVAVIE

De voormalige Belgian Lion werd destijds bij Flanders Classic aangesteld door Wouter Vandenhaute, momenteel niet-uitvoerend voorzitter van Paars-Wit. Die laatste is samen met zijn compagnon Geert Duyck ook één van de aandeelhouders bij Anderlecht, via hun investeringsvehikel 'Mauvavie'. Het is namens die vennootschap dat Van Den Spiegel plaatsnam in de RvB.

WAARNEMEND BESTUURDER

Tegenover Sporza kwam de club alvast met meer uitleg over zijn aanstelling. "Van Den Spiegel was aanwezig als waarnemend bestuurder en zal, eenmaal bekrachtigd door de algemene vergadering, als bestuurder toetreden", klinkt het. "Mauvavie heeft in de raad van bestuur recht op twee bestuurders, waarvan er tot nu toe maar één ingevuld was, door Wouter Vandenhaute. Tomas Van Den Spiegel wordt de tweede."

Vandenhaute verdient een nieuwe kans ...

Meest recent

Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

72
72
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

9
9
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

61
61
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

57
57
Transfer naar Anderlecht of Club Brugge? "Fake news"

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

75
75
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

86
86
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

179
179
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

194
194
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

192
192
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

86
86
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

39
39
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1370
1370
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

200
200
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

252
252
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

309
309
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

34
34
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

157
157
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

777
777
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

41
41
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

44
44
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

190
190
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

108
108
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

130
130
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

123
123

Meer sportnieuws